Оренда Виробничих приміщень Львів (84) Аренда производственных помещений
Продаж Виробничих приміщень Львів (10) Продажа производственных помещений
Оренда вироб. підприємства у Львові (1) Аренда произв. предприятий во Львове
Продаж вироб. підприємств у Львові (3) Продажа предприятий во Львове (3)
Оренда Виробничої бази у Львові (1) Аренда производственной базы (ru)
Продаж Виробничої бази у Львові (3) Продажа производственной базы (ru)
Оренда Виробничих цехів у Львові (9) Аренда производственных цехов (ru)
Продаж Виробничих цехів у Львові (9) Продажа производственных цехов (ru)
Оренда Ремонтної Майстерні у Львові (10) Аренда ремонтной мастерской Львов (ru)
Продаж Ремонтної Майстерні у Львові (10) Продажа ремонтной мастерской Львов (ru)
Оренда Промислових СПОРУД Львів (2) Аренда промышленных сооружений (ru)
Продаж Промислових СПОРУД Львів (1) Продажа производственных сооружений
Оренда виробничих ділянок Львів (1) Аренда промышленных площадок (ru)
Продаж виробничих ділянок Львів (1) Продажа промышленных площадок
Оренда Металобази у Львові з краном (3) Аренда металобазы во Львове с краном
Продаж Металобази у Львові з краном (2) Продажа металобазы во Львове с краном

“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
13036926 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Оренда виробничих приміщень


Ціна: 50 грн м2
ID: 5055
Оренда виробничого комплексу з офісами у Львові
оренда виробничого приміщення в комплексі для виробництва продукції, оренда виробничих приміщень з потужною підстанцією у львові, оренда виробничого блоку включно з офісами у львові,оренда виробничих цехів в комплексі зі складом, оренда приміщення під виробництво у львові.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ З ОФІСОМ

виробничий комплекс площею 900 м2, в комплексі основне виробниче приміщення площа біля 750 м2  в приміщення заходить фура, примикаючий до нього маленький склад площею 150 м2, окремо в приміщенні є блок для роздягалки санвузла з душевою кабіною та офісу 40 м2, є офісні приміщен


Ціна: 60 грн м2
ID: 4614
Оренда виробничого приміщення у Львові сихівський район
оренда виробничих приміщень під друкарню, оренда приміщення під розведення і реалізація акваріумних рибок, співучих та декоративних пташок, оренда приміщення для виготовлення та ремонт ювелірних виробів, оренда виробничих приміщень для виготовлення і реалізація біжутерії та галантереї.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ДРУКАРНЮ У ЛЬВОВІ

Оренда приміщення загальною площею 96 метрів квадратних, у приміщенні є опалення, вода, та електроєнергія, заїзд десяти тонників до дверей, цілодобова охорона, поруч офісні приміщення. Приміщення потребує незначного ремонту.   За детальн


Ціна: 18 грн м2
ID: 4545
Оренда металобази у Львові
оренда площадок під металобазу у львові, оренда відкритого майданчику у львові під лісоматеріали. оренда площадки під металобрухт у львові, оренда площадки під реалізацію та складування бетонних виробів у львові, оренда площадки під збереження автотехніки сільгосп та будівельного призначення.

ОРЕНДА МЕТАЛОБАЗИ З БАШТОВИМ КРАНОМ У ЛЬВОВІ

Оренда площадки загальною площею 3000 м2, площадка має тверде покриття, баштовий кран, поруч офісні приміщення, окремий заїзд, відгороджена територія, є приміщення для комірника   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 7


Ціна: 45 грн м2
ID: 4451
Оренда виробничих приміщень у франківському районі
виробничі приміщення львів оренда, оренда приміщення під столярний цех у львові, оренда складу під зберегання деревини у львові, оренда виробничих деревообробних цехів у львові, оренда приміщення під столярку у львові, оренда складу з витяжкою у львові.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ НА СТРИЙСЬКІЙ

Приміщення загальною площею 200 м2, перший поверх, є перспектива розширення, у приміщенні є електрика, прилегла територія, підлога у складі бетонна, перекриття панельне, висота приміщення 3,5 метри, заїзд до приміщення будь-яким транспортом, охорона загальної території, приміщення розташован


Ціна: 45 грн м2
ID: 4450
Оренда виробничого приміщення Львів
приміщення виробничі львів, оренда приміщень під виробництво та складування бруківки у львові, оренда приміщень під виробництво газобетону та пінобетону у львові, оренда приміщень для випуску шлакоблоків, оренда виробничих приміщень з окремою територією у львові.

ПРИМІЩЕННЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

Приміщення загальною площею 320 м2, є електрика, поруч вода, зручний заїзд, бетонна підлога, висота приміщення 4 метри, перекриття з залізобетонних плит, у приміщенні немає опалення, охорона загальної території, виробниче приміщення розташоване у франківському районі львова.  


Ціна: 35 грн м2
ID: 4449
Оренда приміщення під виробництво - малої площі
оренда малих виробничих приміщень у львові, оренда цеху під маленьку майстерню у львові, оренда приміщення невеликої площі у львові, приміщення під бляханю в оренду у львові, оренда приміщень під виробництво пилет у львові, оренда виробничих приміщень у львові.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ ЛЬВІВ

Приміщення під виробництво загальною площею 60 м2, у приміщенні два входи, електроенергія, прилегла територія, бетонна підлога, висота приміщення біля 5 метрів, дах частково потребує ремонту, виробниче приміщення розташоване у франківському районі львова.  


Ціна: 60 грн м2
ID: 4445
Оренда приміщення під майстерню у Львові
оренда приміщення у львові під виробництво ляльок, одягу і аксесуарів для ляльок, виробництво інших ляльок, виробництво іграшкових тварин, виробництво іграшкових музичних інструментів, виробництво гральних карт, виробництво настільних і подібних до них ігор, виробництво електронних ігор: шахів, виробництво мініатюрних іграшкових моделей та подібних виробів, електричних потягів, будівельних наборів, дитячих конструкторів, виробництво ігрових автоматів, що діють від оренда приміщення у львові під виготовлення жетонів, більярдних столів, спеціальних столів для ігор у казино, виробництво виробів для розваг, настільних або кімнатних ігор, виробництво іграшок на колесах, призначених для катання дітей, ластмасових і триколісних велосипедів, виробництво ігор-головоломок і подібних виробів.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЛЬВОВІ

Приміщення на другому поверсі загальною площею 200 м2, у приміщенні є усі комунікації, опалення, санвузел, парковка для авто, приміщення поділяється на три кімнати, в усіх кімнатах стан ремонту задовільний, також в одній з кімнат встановленна стілажна система, виробниче приміщення розташоване у сих


Ціна: 50 грн м2
ID: 4436
Оренда виробничого приміщення у Львів з водою
виробниче приміщення оренда львів, оренда виробничого приміщення під виробництво, монтаж, демонтаж, ремонт, пуск, наладка, обслуговування енергетичного та технологічного обладнання. у львові.

ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ - ОРЕНДА

Приміщення виробничого призначення загальною площею 180 м2, висота приміщення 6 м, є електроенергія, вода та каналізація поруч, зручний заїзд для транспорту, у приміщенні три пари воріт, рівна бетонна підлога, при бажанні є можливість зняти маленький офіс на 16 метрів квадратних, виробниче приміщ


Ціна: 45 грн м2
ID: 4431
Оренда приміщення у Львові з власною підстанцією
виробничі приміщення з комунікаціями львів оренда, оренда виробничого приміщення під виробництво та реалізація пластмас, полімерів, резинових і будівельних виробів та матеріалів у львові.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ З ОФІСОМ У ЛЬВОВІ

Оренда приміщення загальною площею 550 м2, у приміщенні високі ворота під фуру, є офіс, є душева та санвузел,  цілодобова охорона, потужна електромережа, підлога покрита асфальтом, висота приміщення під виробництво 8 метрів, у приміщенні є комунальне опалення, виробниче приміщення роз


Ціна: 50 грн м2
ID: 4420
Оренда виробничого приміщення у Львові з кранукосіною
оренда виробничих приміщень під ремонтно-реставраційні, дизайнерські роботи, включаючи ремонт і реставрацію житла та споруд іншого призначення у львові.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ ПО ЛЬВОВУ

Приміщення виробниче загальною площею 460 м2, у приміщенні є офіс 20 м2, кладова 40 м2, опалення, цілодобова охорона, санвузел, маленька кран-укосина, у приміщенні асфальтоване покриття, висота виробничого приміщення 4,5 метри, приміщення розташоване у личаківському районі львова.  


Ціна: 40 грн м2
ID: 4405
Оренда приміщення у Львові з двома заїздами
виробниче приміщення львів оренда під виробництво, заготівля, переробка та реалізація сільськогосподарської продукції, продукції тваринництва, хутрових звірів, худоби та птиці у львові.

ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ ЛЬВІВ - ОРЕНДА

Приміщення загальною площею 86 м2, два зали, заїзд з вулиці, вода погодинно, є 220/380 Вт. цілодобова охорона, в вихідні дні без доступу, у виробничому приміщенні бетонна підлога. висота стелі 3 метри, стан ремонту санітарний, приміщення розташоване у франківському районі.  


Ціна: 80 грн м2
ID: 4399
Оренда виробничого приміщення Львів зі стілажами
виробниче приміщення львів оренда, оренда виробничої майстерні під виробництво товарів народної медицини, оренда приміщень під комерційну нерухомість у львові, оренда виробничих приміщень сихівському районі львова, оренда приміщення під маленьку швейну майстерню у львові.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЛЬВОВІ З ОПАЛЕННЯМ

Приміщення загальною площею 200 м2, три кімнати, другий поверх, автономне опалення, є усі комунікації, цілодобова охорона, в одному з залів встановленна стілажна система, приміщення на відстанні 400 метрів від центральної дороги по Зеленій, розташоване у сихівському районі львова.


Ціна: 40 грн м2
ID: 4398
Оренда виробничих приміщень у Львові по Зеленій
оренда виробничого приміщення львів, оренда виробничого приміщення під переробку шкіри та виробництво шкіряних виробів у львові.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 86 м2, у приміщенні є усі комунікації, можливо провести опалення, великі утепленні ворота, цілодобова охорона, у приміщенні бетонна підлога, висота приміщення 4 метри, виробниче приміщення розташоване у личаківському районі львова.  


Ціна: договірна
ID: 4186
Продаж виробничого приміщення у Брюховичах
продаж виробничих приміщень львів

КУПИТИ ВИРОБНИЧЕ ПРИМІЩЕННЯ У БРЮХОВИЧАХ

Приміщення загальною площею 751,8 кв.м. розтащовані літерою <<П>>(306,7; 211,1;234,0 кв.м.), капітально відремонтовані, забезпеченіелектропостачання 380 В, центральне газопостачання (проектнадокументація), каналізація (прокладена труба по центральній вулиці, до


Ціна: договірна
ID: 4154
Оренда виробничого приміщення по Стрийській
оренда виробничих приміщень львів, оренда виробничих майстерень під виробництво медичної техніки та препаратів у львові, оренда приміщень у львові під виробництво виробів народних промислів.

ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ СТРИЙСЬКА - ОРЕНДА

Оренда виробничого приміщення на першому поверсі загальною площею 100 м2, є електроенергія, кімната для роздягалки, є усі комунікації, броньовані двері, охорона.   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0&nbs


Ціна: 25 грн м2
ID: 3838
Оренда складської ділянки у Львові з мостовим краном

ОРЕНДА ПЛОЩАДКИ ПІД МЕТАЛОПРОКАТ У ЛЬВОВІ

Оренда складської площадки загальною площею 900 м2, на площадці діючий мостовий кран на 10 т., заїзд фур, поруч З/Д колія, зручна транспортна розв'язка.   &nbs


Ціна: договірна
ID: 3671
Оренда площадки з козловим краном у Львові
оренда відкритих площадок з краном у львові

ПЛОЩАДКИ ПІД МЕТАЛОБАЗУ З З/Д КОЛІЄЮ У ЛЬВОВІ

Оренда площадки загальною площею 1000 м2, з козловими кранами, крани підлягають ремонту за рахунок  оренди, поруч З/Д колія, асфальтована площадка, зручна транспортна розв'язка.     За детальною інформаціє


Ціна: договірна
ID: 3668
Продаж виробничього підприємства по переробці риби

КУПИТИ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЕРЕРОБЦІ РИБИ

 Площа орендованої землі - 2,44га;загальна площа приміщень становить -1000 м.кв.;власна сертифікована свердловина ;власні очисні спо руди ;ввід електроенергії 150кВт. з можливістю збільшення ;кількість працюючих працівників 35 чол.Потужність виробництва -


Ціна: 35 грн м2
ID: 3656
Оренда виробничого приміщення у Львові по Городоцькій
оренда виробничого приміщення під заготівлю, переробку та реалізацію морепродуктів у львові, оренда складу з тельфером на другому поверсі, оренда складів з кран-балками у львові, оренда складу під текстильну групу товарів у львові, оренда складів в залізничному районі львова.

ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ ПО ГОРОДОЦЬКІЙ

Виробниче приміщення на другому поверсі загальною площею 1000 м2, у приміщенні є тельфер на другий поверх, на поверсі є усі комунікації, поміняні пластикові вікна.    За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 74


Ціна: 70 грн м2 з ПДВ
ID: 3628
Оренда приміщення під харчову продукцію
оренда приміщень під виробництво виробництво одягу, організація текстильного та швейного виробництва, оренда приміщення під виробництво м'яса та м'ясних продуктів, перероблення та консервування фруктів і овочів, перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків, виробництво олії та тваринних жирів.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ 

Приміщення загальною площею 170 м2, перший поверх, у приміщенні зроблено ремонт, є опалення від автономної паливної, є усі комунікації, вода, потужна електромережа з власною підстанцією, у приміщенні є санвузел, офісне приміщення, зіїзд фури під склад, цілодобова охор


Ціна: 48 грн м2
ID: 3209
Оренда виробничого приміщення з витяжками
оренда виробничого приміщення під виробництво взуття та надання супутніх послуг у львові, Виробництво паперової маси, паперу та картону, оренда виробничих приміщень під виготовлення виробів з паперу та картону у львові, оренда виробничого приміщення у франківському районі львова.

ПРИМІЩЕННЯ ПІД СТОЛЯРНИЙ ЦЕХ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 360 м2, є витяжки, дві пари воріт, поруч колія, поруч з цехом велика асфальтована площадка, територія під охороною, є невеликі приміщення під роздягалку    За детальною інформацією звертайте


Ціна: 175 000 $
ID: 2934
Купити цегельний завод у Рудках

ПРОДАЖ БУДІВЛІ КОЛИШНЬОГО ЦЕГЕЛЬНОГО ЗАВОДУ

Будівля колишнього цегельного заводу та земельна ділянка. 
Розташування - промисловий район м. Рудки (Самбірський р-н, Львівська обл.). Доїзд до території по асфальтовій дорозі.

Відстань до Львова – 40 км.
Відстань до кордону (найближчих прикордонних пункЦіна: договірна
ID: 2900
Оренда виробничого підприємства у Львові

ОРЕНДА ЗАВОДУ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Здається в оренду виробничо-складський комплекс загальною площею виробничі цеха 11 627 м2 - три цеха, адмінкорпус загальна площа 2000 м2, різні технічні приміщення 6000 м2, територія підприємства огороджена, приватна, під охороною, розташування у яворівському напря


Ціна: 45 грн м2
ID: 2884
Оренда приміщення під друкарню у львові
оренда виробничих приміщень у львові під поліграфічна діяльність і надання пов'язаних із нею послуг, друкування газет, друкування іншої продукції, виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг, оренда виробничих площ у львові під брошурувально-палітурна діяльність і надання пов'язаних із нею послуг

МАЛЕНЬКІ ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ ЛЬВІВ ОРЕНДА

Приміщення першого поверху загальною площею 60 м2, у приміщенні два вікна, коридор з високими воротами, цілодобова охорона, потужна електромерижа.      За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (0


Ціна: договірна
ID: 2842
Продаж металобазы во Львове

КУПИТЬ МЕТАЛОБАЗУ ВО ЛЬВОВЕ

Подажу производственно-складского комплекса во Львове: цех-пл.925м.кв. (с / б перекрытия, h12м) мостовой кран 15т. (накрывает весь периметр цеха), заезд 3-х вагонов в цех), открытая площадка с твердым покрытием пл.1.2га,В частной собственности: железнодорожная колея, консольно-козловой кран


Ціна: 42 грн м2
ID: 2835
Оренда виробничого приміщення
оренда виробничого приміщення під виробництво широких тканин із бавовняних, вовняних волокон, з волокон камвольного прядіння, шовкових волокон, зі змішаної штучної або синтетичної пряжі, виробництво інших широких тканин із льону, рами (китайської кропиви), джуту, інших луб'яних волокон і спеціалізованої пряжі, виробництво широких тканин із бавовняних, вовняних волокон, з волокон камвольного прядіння, шовкових волокон, зі змішаної штучної або синтетичної пряжі, виробництво карбонідних і арамідних ниток, оренда виробничого приміщення під виробництво штучного тканого хутра.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ЗБОРКУ МЕБЛІВ

Виробниче приміщення загальною площею 320 м2, у приміщенні один зал, є можливість опалювати булер'яном,  цілодобова охорона території, є 380 / 220 Вт.    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0


Ціна: 22 грн м2
ID: 2814
Оренда металобази у Львові

ВЗЯТИ В ОРЕНДУ МЕТАЛОБАЗУ У ЛЬВОВІ

Оренда  МЕТАЛОБАЗИ  у Шевченківському районі. Окрема територія загальною площею 3000 м2, З/Д гілка, баштовий кран (розгрузка- погрузка, вагон - фура) заїзд для фур, допоміжні приміщення для працівників,територія огороджена та заасвальтована. Ціна 7 грн./м2. Оренда крану 7000грн/міс


Ціна: договірна
ID: 2809
Оренда приміщення у Львові під хімічну продукцію
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво основної хімічної продукції, добрив і азотних сполук, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво пластмас і синтетичного каучуку в первинних формах, оренда приміщень під виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції, виробництво фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик, виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування, парфумних і косметичних засобів, виробництво іншої хімічної продукції, оренда виробничих площ у львові під виробництво штучних і синтетичних волокон

ПРИМІЩЕННЯ ПІД ПЕРЕРОБКУ ДЕРЕВИНИ У ЛЬВОВІ

Окремостояче приміщення загальною площею 900 м2, в приміщенні є кранбалка 3,2 т, пандус для автонавантажувача, дві пари воріт під фури, зручний заїзд, електроенергія три фази, поруч охорона.    За детально


Ціна: 45 грн м2
ID: 2804
Оренда виробничого цеху у Львові
оренда виробничого цеху у львові під виробництво металевих каркасів або основ конструкцій для будівництва та їх елементів башт, щогл, ферм, мостів , виробництво промислових металевих конструкцій конструкцій для доменних печей, оренда виробничого приміщення у львові під підіймального та вантажно-розвантажувального устатковання, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво збірних будівельних конструкцій переважно з металу: тимчасових житлових будівель, модульних виставкових елементів

ЦЕХ В ОРЕНДУ У ЛЬВОВІ ПІД ВИРОБНИЦТВО

Виробничо-складське приміщення загальною площею 2000 м2, високі ворота під фуру, підсобні приміщення, є усі комунікації, поруч діюча З/Д гілка, продукцію можна розвантажувати з вагонів, територія під охороною.    


Ціна: 50 грн м2
ID: 2792
Оренда під виробництво електричного устатковання
оренда виробничого цеху у львові під виробництво електричного устатковання для транспортних засобів, такого як генератори, генератори змінного струму, свічки запалювання, комплекти електропроводів для систем запалювання, системи автоматичного відкривання/закривання вікон та дверей, регулятори напруги, виробництво електричного сигналізаційного устатковання, склоочищувачів, двірників, антиобліднювачів і протизапітнювачів для автотранспортних засобів і мотоциклів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво батарей для транспортних засобів, виробництво освітлювального устатковання для транспортних засобів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво помп для двигунів автотранспортних засобів.

ОРЕНДА ЦЕХУ ПІД ВИРОБНИЦТВО УСТАТКУВАННЯ

Приміщення загальною площею 500 м2, з кран балкою, окрема територія, 15 км в сторону Городка, регулярно їздять маршрутки, на території є усі комунікації, охорона.   За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748


Ціна: 50 грн м2
ID: 2788
Оренда приміщення під майстерню у Львові
оренда виробничої майстерні у львові під виробництво хірургічних серветок, стерильних бинтів і тканин, гумових медичних рукавичок, виробництво стоматологічних наповнювачів і цементів (крім фіксуючих засобів для зубних протезів), стоматологічного воску та інших стоматологічних препаратів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво цементів для відновлення кісткових тканин, оренда виробничої майстерні у львові під виробництво зуболікарських лабораторних печей, виробництво лабораторного устатковання для ультразвукового очищення, виробництво лабораторних стерилізаторів, виробництво дистиляторів лабораторного типу та лабораторних центрифуг, оренда виробничої майстерні у львові під виробництво медичних, хірургічних, стоматологічних або ветеринарних меблів: операційних столів, столів для огляду, лікарняних ліжок із механічним регулюванням положення.

ОРЕНДА МЕДИЧНОЇ МАЙСТЕРНІ У ЛЬВОВІ 

Приміщення загальною площею 80 м2, цокольний поверх, євроремонт, парковка для авто, санвузел на поверсі, електрика по лічильнику, опалення, цілодобова охорона.    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067)


Ціна: 48 грн м2
ID: 2786
Оренда виробничо-складського приміщення
оренда виробничого цеху у львові під виробництво будівельних збірних металоконструкцій, оренда виробничих цехів у львові під виробництво мостів і секцій мостів, башт, гратчастих щогл з чорних металів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво інших конструкцій та їх частин з чорних металів та алюмінію, монтаж та установлення на місці металевих конструкцій.

 ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ З МОСТОВИМ КРАНОМ У ЛЬВОВІ

 Приміщення загальною площею 4000 м2, може ділитись частинами, два мостових крана по 10 т. заїзд для фури, поруч З/Д колія, цілодобова охорона, поруч кільцева дорога   За детальною інформацією звертайтесь


Ціна: 35 грн м2
ID: 2763
Оренда приміщення під фармацевтичну продукцію
оренда виробничих приміщень у львові під виробництво основних фармацевтичних продуктів, виробництво медично активних речовин, фармакологічні властивості яких використовують для виробництва лікарських засобів: антибіотиків, основних вітамінів, саліцилової та О-ацетилсаліцилової кислот тощо, оренда виробничих приміщень у львові під розробку та виробництво медично-активних речовин, включаючи субстанції, для виготовлення готових лікарських засобів.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ШВЕЙНУ МАЙСТЕРНЮ

Приміщення різної площі від 100 / 200 / 300 м2,  третій поверх, є усі комунікації, опалення, офісні приміщення поруч, вантажний ліфт, цілодобова охорона.    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748


Ціна: 370 $ м2
ID: 2757
Продаж виробничого приміщення по вул. Городоцька

ПРОДАЖ ЦЕХУ У ЛЬВОВІ З КРАН - БАЛКОЮ

Виробниче приміщення загальною площею 550 м2, в приміщенні є офіс, роздягалка на другому ярусі, санвузел, усі комунікації, кран балка 3 т, зручний заїзд, великі ворота, плюс 15 одиниць різнопрофільних станків по металу.    


Ціна: договірна
ID: 2684
Оренда приміщення під виробництво у Львові
оренда приміщення під виробництво твердого та м'якого сиру, виробництво незбираного молока визначеної жирності, пастеризованого, стерилізованого, гомогенізованого, оренда приміщення під виробництво напоїв на основі молока (кефіру, ряжанки тощо), виробництво вершків з незбираного молока, пастеризованого, стерилізованого та гомогенізованого, виробництво сухого молока та згущеного молока з цукром або без цукру, виробництво молока та вершків у твердій формі, оренда приміщення під виробництво вершкового масла з коров'ячого молока і топленого масла (молочного жиру), виробництво йогурту, виробництво твердого та м'якого сиру, виробництво, сироватки, виробництво казеїну та лактози, оренда приміщення під виробництво інших молочних продуктів, виробництво сметани

ОРЕНДА ПЛОЩАДКИ ПІД ВИРОБНИЦТВО 

Оренда приміщення загальною площею 500 м2, у приміщенні є єлектропостачання, зручний заїзд транспорту, охорона території, є можливість взяти в оренду офіс.         За детальною інформа


Ціна: договірна
ID: 2683
Продаж приміщення під металобазу

КУПИТИ У ЛЬВОВІ МЕТАЛОБАЗУ, ПРИЙОМ МЕТАЛОБРУХТУ

Приміщення загальною площею 800 м2, три пари воріт, кран балка на 10 тонн, З/Д колія яка заходить прямо в склад територія під охороною, можливо в оренду на один рік.        


Ціна: договірна
ID: 2682
Оренда виробничого приміщення
оренда виробничого приміщення підвиробництво фруктових і овочевих соків, виробництво молочних напоїв, виробництво кави, чаю та мате, оренда виробничого приміщення під виробництво продуктів з кави, виробництво трав'яних настоянок із м'яти, вербени, ромашки, шипшини тощо, виробництво спирту, пива, вин і безалкогольних напоїв,

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ ЛЬВІВ 

Приміщення загальною площею 800 м2, з авторампою, без опалення, у приміщенні є підсобки, роздягалка, санвузел, зручний заїзд фур, огороджена територія         За детальною інформаціє


Ціна: договірна
ID: 2677
Оренда виробничого приміщення личаківський район
оренда виробничого приміщення під виробництво взуття, виробництво взуття будь-якого призначення з будь-яких матеріалів, виготовленого за будь-якими технологіями, у т.ч. формуванням або литтям, оренда виробничого приміщення під виробництво шкіряних деталей взуття: верху та деталей верху, підошов, підборів, виробництво краг, гетрів, гамаш і подібних виробів, оренда виробничого приміщення під виробництво взуття з текстильних матеріалів без накладення підошви, виробництво дерев'яних частин взуття (наприклад, підборів), виробництво верху взуття, підборів, підошов та інших частин взуття з гуми, виробництво частин взуття з пластмас, оренда виробничого приміщення під виробництво лижних черевиків, виробництво ортопедичного взуття,

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 200 м2, під виробництво меблів, бруківки, пам'ятників, у приміщенні немає опалення, є кран балка, вода, охорона території парковка для машин              


Ціна: договірна
ID: 2637
Продаж металобази у Львові
продажа металобаз во львове

КУПИТИ МЕТАЛОБАЗУ У ЛЬВОВІ З КОЗЛОВИМ КРАНОМ

Окрема територія загальною площею 3000 м2, на територію заходить З/Д гілка, заїзд для фур, поруч магістральна дорога, допоміжні приміщення для працівників.            


Ціна: договірна
ID: 2635
Оренда промислової споруди під нафтосховище Львів
аренда промышленного сооружения под нефтехранилище во львове

ОРЕНДА РЕЗЕРВУАРІВ ПІД НАФТОСХОВИЩЕ У ЛЬВОВІ 

Окремо огородженна ділянка з двома резервуарами під нафтосховище, резервуари зробленні по усім стандартам, є під'їзна З/Д колія (потребує ремонту), окремий заїзд, технічні приміщення, промислова зона.        


Ціна: договірна
ID: 2634
Оренда виробничого цеху з кран балкою
оренда виробничого цеху у львові під виробництво вогнетривких будівельних розчинів, бетонів тощо виробництво вогнетривких керамічних виробів: теплоізоляційних керамічних виробів із кремнеземистого борошна вогнетривких цегли, блоків і плиток реторт, тиглів, муфелів, форсунок, патрубків, трубок тощо виробництво вогнетривких виробів, які містять магнезит, доломіт або хроміт.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО ЛЬВІВ

Окрема огороджена територія з виробничими приміщеннями, загальна площа виробничого приміщення 300 м2, поруч накритий склад 400 м2, плюс ділянка під складування продукції              


Ціна: договірна
ID: 2633
Оренда виробничого приміщення
аренда производственного помещения львов, оренда виробничого приміщення під виробництво одягу зі шкіри, виробництво війскового спорядження, одягу й аксесуарів, оренда виробничого приміщення під виробництво робочого одягу, виробництво спіднього одягу, виробництво верхнього одягу, оренда виробничого приміщення під виробництво одягу: пальт, костюмів, комплектів, жакетів, суконь, штанів, спідниць тощо, оренда виробничого приміщення під виробництво спортивного одягу, оренда виробничого приміщення під виробництво вогнестійкого та захисного одягу, виробництво одягу з гуми та пластмас, не шитого, а клеєного.

ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ

Приміщення загальною площею 900 м2, у приміщенні є опалення, пандус для заїзду бусів, цілодобова охорона, кімнати для персоналу, душова, санвузел.                  


Ціна: договірна
ID: 2632
Продаж виробничого цеху у Львові 1800 м2
продажа производственного хеха во львове

КУПИТИ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕХ У ЛЬВОВІ 

Приміщення цеху загальною площею 72х24 м, у приміщенні є заїзд З/Д гілки, кранбалка 5 тонн, є усі комунікації, окремий виїзд на трасу, поруч кільцева дорога Львова.          


Ціна: 50 грн м2
ID: 2631
Оренда виробничих приміщень шевченківський район
оренда виробничого приміщення під виробництво фанери, дерев'яних плит і панелей, шпону, оренда виробничого приміщення під виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів, оренда виробничого приміщення під виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння, оренда виробничого приміщення під виробництво щитового паркету, виробництво дерев'яної тари,

ОРЕНДА ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 864 м2, у приміщенні є кран балка на 3 тонни, територія під охороною, заїзд фури, офісні приміщення, промислова зона.            


Ціна: договірна
ID: 2629
Продаж виробничого цеху Львів: Городоцька
продажа промышленных помещений львов

ПРОДАЖ ЦЕХУ ПІД ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ

Приміщення загальною площею 2000 м2, має окремий заїзд для фур, кранбалка 5 тонн, є офісні приміщення 100 м2, потужна трансформаторна підстанція, промислова зона.              


Ціна: договірна
ID: 2628
Продаж виробничого цеху Львів: Городоцька
купити виробниче приміщення у львові

ПРОДАЖ ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 870 м2, у приміщенні є офіси з євроремонтом, авторампа, З/Д колія, зручний заїзд для фур, висота приміщення 10 м.                


Ціна: 110 $ м2
ID: 2627
Продаж виробничого цеху у Львові: кільцева дорога
продаж виробничих приміщень львів

КУПИТИ ВИРОБНИЧЕ ПРИМІЩЕННЯ ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА

Приміщення загальною площею 2000 м2, два прольоти, один прольот дві кран балки по 5 тонн, другий  прольот кран балка 10 тонн,  у приміщенні є підсобки які можна переобладнати під офіси, можливо частинами по 1500 м2     &nbs


Ціна: 25 грн м2
ID: 2579
Оренда Металобази у Львові з краном

ОРЕНДА ДІЮЧОЇ МЕТАЛОБАЗИ У ЛЬВОВІ

Територія маталобази з козловим краном, та під'єзною колією, зручний заїзд для фур, вагончик для комірника, окрема територія         &n


Ціна: 40 грн м2
ID: 2516
Оренда приміщення у франківському районі
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво паперових канцелярських виробів, виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення, виробництво шпалер, аренда промышленных помещений во львове.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД СТОЛЯРНИЙ ЦЕХ У ЛЬВОВІ

Приміщення першого поверху загальною площею 300 м2Ю, є можливість приєднати ще 150 м2, є місце для сушки дерева, висота приміщення 3 м, дозволяється опалювати булер'янами, бак на воду, 220/380 Вт, територія під охороною.    


Ціна: 38 грн м2
ID: 2515
Оренда виробничого приміщення личаківський район
оренда виробничого приміщення у львові під лісопильне та стругальне виробництво, розпилювання, стругання та інші види механічного оброблення деревини, розщеплення, очищення та рубання колод, виробництво дерев'яних шпал для залізничних чи трамвайних колій, оренда виробничого приміщення під виробництво дерев'яних паркету та покриттів для підлоги, незібраних, виробництво деревних вовни і борошна, тріски та стружки деревних, оренда виробничого приміщення під сушіння деревини просочування та хімічне оброблення деревини консервантами або іншими речовинами, лісозаготівлю та виробництво сирої деревини (круглого лісоматеріалу), оренда виробничих приміщень у львові під виробництво лущеного шпону, виробництво покрівельної дранки та ґонту, виробництво пресованої деревини.

ВИРОБНИЧЕ ПРИМІЩЕННЯ З КРАН БАЛКОЮ ОРЕНДА

Приміщення загальною площею 338 м2, плюс при потребі є підсобні приміщення 100 м2, висота приміщення 8 м, високі ворота під фуру, діюча кран балка 5 т, територія під охороною, без опалення        


Ціна: 890 $ за 1 м2
ID: 2484
Продаж виробничого цеху у Львові: хлібопекарня
Купити виробничо-складське приміщення у Львові

ПРОДАЖ ДІЮЧОГО ЦЕХУ - ХЛІБОПЕКАРНЯ У ЛЬВОВІ

Цех площею 618 КВ.М цегляна будівля (два цехи.офіс)паркінг телефон всі комунікації по вул.Ген Курмановича, можливе переобладнання під готель.    


Ціна: договірна
ID: 2433
Оренда виробничих приміщень Львів залізничний район
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво пластмасових виробів, виробництво напівфабрикатів із пластмас: пластин, листів, блоків, плівки, фольги, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво готових виробів із пластмас: пластмасових труб, шлангів і рукавів; фітингів для шлангів і рукавів, целофанової плівки або листіввиробництво плит, листів, труб і профілів із пластмас, оренда виробничих площ у львові під виробництво тари з пластмас.

ПРИМІЩЕННЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЛЬВІВ

Приміщення на другому поверсі загальною площею 250 м2, з тельфером, вхід у приміщення через офіс, є парковка для авто, охорона території.   За детально


Ціна: 48 грн м2
ID: 2431
Оренда Виробничих приміщень Львів: Стрийська
оренда виробничих площ у львові під виробництво будівельних виробів із пластмас, виробництво інших виробів із пластмас, виготовлення виробів із пластмас для пакування товарів: пакетів, мішків, контейнерів, коробок, ящиків, бутлів, пляшок, оренда виробничих площ у львові під виробництво будівельних виробів із пластмас: дверних і віконних блоків, ставень, опалубки контейнерів та ємностей пластмасових покриттів для підлог, стін і стель у вигляді рулонів, плиток, пластин або інших форм, пластмасових санітарно-технічних виробів, таких як ванни, душові кабіни, раковини, унітази, водозливні бачки.

ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО ОРЕНДА ЛЬВІВ

Виробниче приміщення на першому поверсі загальною площею 400 м2, висота приміщення 3,5 м2,  є електроенергія, є вільні офісні приміщення, територія під охороною.     За детальною інформацією звертайтесь


Ціна: договірна
ID: 2400
Продаж виробничих ділянок у Львові
Купити виробничу ділянку у Львові

ПРОДАТИ ДІЛЯНКУ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Підбір виробничих ділянок на замовлення у Львові земельні ділянки у промислових районах з правом викупу під виробництво.        


Ціна: договірна
ID: 2365
Виробниче приміщення
оренда виробничих приміщень у львові під виробництво столових, кухонних виробів і виробів для туалетних кімнат із пластмас виробництво різних виробів із пластмас: головних уборів, оренда виробничих приміщень у львові під ізоляційної арматури, частин освітлювальних приладів, канцелярського або шкільного приладдя, предметів одягу (суцільних, без швів), фурнітури для меблів, статуеток, конвеєрних стрічок і привідних пасів, стрічок самоклейних, підборів для взуття, мундштуків для сигарет і сигар, гребінців і бігуді, інших дрібних предметів із пластмас.

ЗНАЙТИ ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Приміщення під виробництво на другому поверсі загальною площею 100 м2, окрема територія, парковка для машин, цілодобова охорона.      


Ціна: договірна
ID: 2354
Оренда приміщення під вироби з пласмос
оренда виробничих площ у львові під виробництво замінників шкіри з пластмас виробництво рулонних виробів із пластмас самоклеючих пластин, листів, плівки, фольги, смуг, стрічок, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво гребінців, шпильок для волосся та подібної продукції з твердої гуми виробництво пластмасових дорожніх виробів, виробництво взуття з пластмас, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво меблів із пластмас,

ЛЬВІВ ОРЕНДА ВИРОБНИЦТВО ПРИМІЩЕННЯ

Виробниче приміщення на другому поверсі загальною площею 200 м2, у приміщенні є електроенергія 220/380 Вт, поруч вода, цілодобова охорона території.       За детальною інформацією звертайтесь по тел.


Ціна: договірна
ID: 2352
Оренда Промислових СПОРУД Львів
Промислові споруди оренда Львів

ОРЕНДА ПРОИМСЛОВОЇ СПОРУДИ У ЛЬВОВІ

Оренда приміщень промислового призначення, приміщення різнопланові, різноманітної конфігурації, резервуари, металеві споруди, споруди незвичайної форми.     За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-


Ціна: договірна
ID: 2349
Оренда виробничих ділянок Львів по вул. Зелена
Виробничі ділянки Львів оренда

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ДІЛЯНОК У ЛЬВОВІ

Виробничі ділянки з козловим краном, зручний заїзд транспортом, охорона цілодобова, є можливість взяти в оренду критий склад від 100 до 1000м2.     &nbs


Ціна: 35 грн м2
ID: 2346
Оренда приміщення під виробництво іграшок із пластмас
оренда приміщень під виробництво необтягнутих матраців із пінопласту, виробництво спортивних виробів з пластмас, виробництво ігор та іграшок із пластмас, виробництво медичного і стоматологічного приладдя з пластмас, оренда приміщень під виробництво офтальмологічних виробів з пластмас, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво касок та іншого приладдя з пластмас для індивідуального захисту,

ПРИМІЩЕННЯ В ОРЕНДУ ПІД ВИРОБНИЦТВО ЛЬВІВ

Виробниче приміщення на третьому поверсі, загальною площею 80 м2, без ліфта, є електроенергія, парковка для машин, цілодобова охорона.      


Ціна: 30 грн м2
ID: 2344
Оренда приміщення під вироби із каменю
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво абразивних виробів, виробництво жорен, точильних і шліфувальних каменів і виробів із природних або штучних абразивних матеріалів, у т.ч. абразивних матеріалів на м'якій основі зокрема, наждакового паперу, оренда виробничого приміщення у львові під різання, оброблення (формування) та оздоблення каменю поза кар'єрами, що його використовують у будівництві, для облаштування цвинтарів, як дорожнє покриття, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво меблів із каменю

ПРИМІЩЕННЯ ОРЕНДА ПІД ВИРОБНИЦТВО ЛЬВІВ

Виробниче приміщення загальною площею 200 м2, у приміщенні немає комунікацій крім світла, дах потребує ремонту, є можливість опалювати дровами, цілодобова охорона території.     За детальною інформаці


Ціна: договірна
ID: 2335
Оренда цеху під цементні вироби у львові
оренда цеху під виробництво цементного клінкера, гідравлічного цементу, портландцементу, глиноземистого, безклінкерного шлакового та суперфосфатного цементу, оренда цеху у львові під виробництво вогнетривких будівельних розчинів, бетону тощо, виробництво готових для використання бетонних розчинів і будівельних сумішей, виробництво виробів із цементу, виробництво стоматологічного цементу,

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИПУСК ПРОДУКЦІЇ У ЛЬВОВІ

Виробниче приміщення  площею 800 м2 - пів цеху, загальна площа 1600 м2. у приміщенні є єлектроенергія, діюча кран балка, територія під охороною, заїзд для фур.   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (


Ціна: договірна
ID: 2333
Оренда приміщення виробниче Львів:
оренда виробничих приміщень у львові під виробництво лікарських засобів: імунних сироваток та інших елементів крові, вакцин, різноманітних лікарських засобів, у т.ч. гомеопатичних препаратів, виробництво хімічних протизаплідних препаратів зовнішнього застосування та гормональних протизаплідних препаратів, виробництво медичних діагностичних препаратів, у т.ч. тестів на вагітність, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво радіоактивних діагностичних реактивів, виробництво фармацевтичних препаратів із застосуванням біотехнологій, виробництво медично просочених вати, марлі, бандажів, пов'язок підготовку рослинної сировини для виготовлення фармацевтичних препаратів, виробництво стоматологічних наповнювачів і цементу, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво цементів для відновлення кісткових тканин, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво хірургічних серветок.

ЗДАТИ В ОРЕНДУ ВИРОБНИЧЕ ПРИМІЩЕННЯ ЛЬВІВ

Приміщення на другому поверсі, загальною площею 150 м2, у приміщенні усі нові комунікації, діючий тельфер на другий поверх, цілодобова охорона.     За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745


Ціна: договірна
ID: 2326
виробництво оренда приміщення у львові
оренда виробничого приміщення у львові під кування, пресування, штампування та профілювання металу, порошкову металургію: виробництво металевих предметів безпосередньо з металевого порошку методом термічного оброблення або під тиском.

ЗНАЙТИ В ОРЕНДУ ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО

Приміщення на території підприємства, загальною площею 12 м2, металева конструкція, цілодобова охорона території, приміщення може використовуватись під зварні роботи.     За детальною інформацією з


Ціна: 32 грн м2
ID: 2324
Оренда Львів виробниче приміщення
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво столових приборів, інструментів і металевих виробів загального призначення, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво столових приборів, таких як ножі, виделки, ложки, тесаків і сокир, бритв і лез до бритв, ножиць і шпильок для волосся, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво шабель, рапір, багнетів тощо виробництво глибокого посуду казанів, чайників тощо, столового посуду чашок, блюд або мілкого посуду тарілок, блюдець , виробництво столових приборів із дорогоцінних металів.

ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ ОРЕНДА

Виробниче приміщення першого поверху загальною площею 150 м2, є електроенергія, цілодобова охорона, поруч водопостачання, приміщення потребує ремонту.     За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067)


Ціна: договірна
ID: 2323
Фото Оренда виробничої бази Львів: Левандівка

ОРЕНДА ВИРОБНИЧОЇ БАЗИ У ЛЬВОВІ НА ЛЕВАНДІВЦІ

Майновий комплекс  з окремою територією, на території комплексу є складське приміщення, адмінбудівля, та три великих автобокси, комунікації електроенергія, води немає, зручний заїзд з дороги.   За детал


Ціна: договірна
ID: 2322
Фото Продаж складу Львів: по вул. Городоцька
Городоцька Продаж Фото складу Львів

ПРОДАЖ ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ

Виробниче приміщення у Львові, по вул. Городоцька Загальна площа 600 м2 висота 9м, є вода, світло. Поганий заїзд для фур, робоча кранбалка. На території складу є туалет та офісне приміщення. Повний пакет документів на право власності можлива оренда.


Ціна: 35 грн м2
ID: 2313
Фото Оренда виробничого приміщення Львів
оренда виробничих приміщень у львові під виробництво невогнетривких керамічних плиток для облицювання камінів, стін і підлоги, мозаїчної плитки, виробництво невогнетривких керамічних плит, матеріалів для мостіння, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво штучного каменю із пластмас, виробництво вогнетривких керамічних виробів, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво керамічної цегли та покрівельної черепиці,

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ ПІД МЕДИЦИНУ

Приміщення на третьому поверсі, загальною площею 1000 м2, три окремих виходи, є усі комунікації. діючий вантажний ліфт, будівля. під охороною. є місця для паркінгу автомобілів, поруч кінцева маршрутних таксі, оренда приміщення розглядається  чартинами, по


Ціна: 35 грн м2
ID: 2309
Оренда під механічне оброблення металевих виробів
оренда виробничого приміщення у львові під механічне оброблення металевих виробів, свердління, точіння, фрезерування, еродування, вирівнювання, притирання, протягування, рихтування, різання, шліфування, заточування, полірування, скручування та стикування тощо частин готових металевих виробів нанесення написів на металах лазерним променем.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Виробниче приміщення загальною площею 80 м2, поруч водопостачання, є електроенергія, цілодобова охорона, приміщення потребує ремонту.      


Ціна: 600 000 $
ID: 2308
Фото Продаж виробничого приміщення біля 'Ізоляторного"
Купить производственное помещение во Львове

ПРОДАЖ ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ

 Продається приміщення м. Львів, вул. Зелена,  р-н Ізоляторного заводу, 1350кв.м., два поверхи, вода,світло, газ підведені. Потребує ремонту. Приватна власність,земельна діл. 0,68га. В оренді, окремий заїзд з вул. Вулецької. Придатне під: офіси, склади, в


Ціна: договірна
ID: 2306
Виробничі приміщення оренда Львів
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво господарських і декоративних керамічних виробів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво керамічних санітарно-технічних виробів, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво керамічних електроізоляторів та ізоляційної арматури, виробництво інших керамічних виробів технічного призначення, виробництво інших керамічних виробів.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ ПІД ЦЕХ

Приміщення загальною площею 80 м2, у виробничому секторі, третій поверх, вантажний ліфт, охорона території, авторампа.      


Ціна: 35 грн м2
ID: 2301
Оренда під виробництво електронних компонентів і плат,
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво електронних компонентів і плат, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво комп'ютерів і периферійного устатковання, виробництво обладнання зв'язку, виробництво електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування та відтворювання звуку й зображення, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації; виробництво годинників, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво радіологічного, електромедичного й електротерапевтичного устатковання, виробництво оптичних приладів і фотографічного устатковання, виробництво магнітних і оптичних носіїв даних.

ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ ЛЬВІВ ОРЕНДА 

Приміщення загальною площею 450 м2, на другому поверсі, у приміщенні є вантажний ліфт, електрика, цілодобова охорона, санвузел, два входи. можливо оренда частинами.     За детальною інформацією зверта


Ціна: 35 грн м2
ID: 2299
Приміщення в оренду виробниче
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво електродвигунів, генераторів, трансформаторів, електророзподільчої та контрольної апаратури, виробництво батарей і акумуляторів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво проводів, кабелів і електромонтажних пристроїв, виробництво електричного освітлювального устатковання, виробництво побутових приладів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво іншого електричного устатковання.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО ЛЬВІВ

Приміщення загальною площею 60м2, на другому поверсі, є електроенергія, без опалення, цілодобова охорона.      


Ціна: 40 грн м2
ID: 2278
У Львові Оренда виробничого приміщення 130м2
Фото Оренда виробничого приміщення Львів, оренда виробничих приміщень під розробку, виготовлення, монтаж і технічне обслуговування засобів і систем охоронної сигналізації у львові

ОРЕНДА ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 130 м2, на другому поверсі, у приміщенні є вантажний ліфт, електрика, цілодобова охорона, санвузел, два входи.    


Ціна: 100 грн м2
ID: 2271
Приміщення під виробництво невеликих електроприладів
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво невеликих електроприладів та електроприладів побутового призначення, побутових вентиляторів, пилососів, машин для прибирання підлоги, кухонних приладів, прального устатковання, холодильників, морозильних камер та інших електричних і неелектричних побутових приладів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво посудомийні машини, водонагрівачі та пристрої для утилізації відходів, виробництво приладів, що працюють з використанням електроживлення, газу або інших видів палива.

ОРЕНДА МАЙСТЕРНІ ПЛОЩЕЮ 100 М2

Приміщення на першому поверсі загальною площею 100 м2, три кімнати у приміщенні є електроенергія, санвузел, зроблено євроремонт, цілодобова охорона.    


Ціна: 30 грн м2
ID: 2201
виробниче приміщення Львів оренда
оренда виробничого приміщення у львові під Виробництво скловолокна, виробництво й оброблення інших скляних виробів, у тому числі технічних, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво листового скла, формування й оброблення листового скла, виробництво порожнистого скла.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ

Приміщення  під майстерню загальною площею 55 м2, у приміщенні є електроенергія 380/220 V, є можливість опалювати дровами, цілодобова охорона території.     За детальною інформацією звертайтесь


Ціна: договірна
ID: 2176
Фото Продаж виробничого приміщення Львів по вул. Зелена

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ

Приміщення у два поверхи загальною площею 300 м2, перший поверх під виробництво, другий поверх під офісіні приміщення, будівля потребує ремонту, поруч усі комунікації.   За детальною інформацією звертайт


Ціна: договірна
ID: 2136
Фото оренда ремонтної майстерні у Львові
оренда виробничної майстерні у львові під стоматологічних крісел, виробництво металевих пластин для з'єднання зламаних кісток, а також шурупів, шприців, голок, катетерів, канюль, виробництво стоматологічних інструментів (у т.ч. стоматологічних крісел із вмонтованими пристроями), виробництво штучних зубів, мостів тощо зуболікарськими лабораторіями без їх встановлення, оренда виробничної майстерні у львові під виробництво ортопедичних пристосовань (у т.ч. ортопедичного взуття) та протезів, виробництво скляних очей, оренда виробничної майстерні у львові під виробництво медичних термометрів, оренда виробничної майстерні у львові під виробництво офтальмологічних товарів, окулярів для корекції зору, сонцезахисних окулярів, лінз за рецептом лікаря, контактних лінз, захисних окулярів

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА МАЙСТЕРНІ

Приміщення другого поверху загальною площею 300 м2, у приміщенні є усі комунікації, санвузел, поруч діюче кафе, охорона цілодобова.   За детальною інфор


Ціна: 45 грн м2
ID: 2108
Виробниче приміщення Львів сихівський район
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво матраців, пружинних або набивних; матраців, які містять матеріали, що підтримують пружність необтягнутих матраців з пористої гуми або пінопласту, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво каркасів для матраців.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА 

Виробниче приміщення знаходиться по вул. Зелена, загальна площа 100 м2, комунікації: є електроенергія, вода, охорона цілодобова, зручно добиратись маршрутками, поруч офісні приміщення.      


Ціна: договірна
ID: 2106
Фото Оренда виробничих приміщень Львів
оренда виробничого цеху у львові під виробництво інвентарю та устатковання для спорту, спортивних ігор на відкритому повітрі та в закритих приміщеннях, із будь-яких матеріалів: жорстких, м'яких і надувних м'ячів, ракеток, биток і ключок, лиж, палиць, лижних черевиків, вітрильних дощок (віндсерферів) і дощок для серфінгу, оренда виробничого цеху у львові під виробництво приналежностей для спортивного рибальства, приналежностей для полювання, альпінізму, спортивних шкіряних рукавичок і спортивних головних уборів, басейнів для плавання, басейнів для веслування тощо льодових, роликових ковзанів, луків і стріл, устатковання гімнастичних залів, фітнес-центрів або атлетичного устатковання, виробництво вітрил.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА ЦЕХІВ

Приміщення новозбудованого ЦЕХУ загальною площею 1000 м2, у приміщенні є роздягалка, душові кабінки, санвузли, підлога промислова, два тельфери на 3 т, зручний заїзд для фур, територія під охороною.    


Ціна: договірна
ID: 2099
Виробниче приміщення під виробництво меблів
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво меблів і подібних виробів із будь-яких матеріалів, різання, пресування та ламінацію. Проектування меблів, виробництво стільців і сидінь для офісів, студій, готелів, ресторанів і громадських місць, виробництво стільців і сидінь для театрів, кінотеатрів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво спеціалізованих меблів для підприємств торгівлі: прилавків, вітрин, полиць виробництво офісних меблів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво лабораторних лав, табуретів та інших лабораторних сидінь, лабораторних меблів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво меблів для церков, шкіл, ресторанів, виробництво кухонних меблів.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ВИРОБНИЦТВО

Приміщення загальною площею 800 м2 + 300 м2 складських приміщень, роздягалка, душові, в приміщенні є опалення, усі комунікації, може розглядатись під швейний цех, зборочний цех, територія під охороною.  


Ціна: 40 грн м2
ID: 1954
оренда приміщень у львові під виробництво біжутері
оренда виробничих приміщень у львові під виробництво біжутерії, каблучок, браслетів, ланцюжків, намиста та подібних виробів із недорогоцінних металів, плакованих дорогоцінними металами, ювелірних виробів, що містять штучне каміння штучне дорогоцінне каміння, штучні діаманти, оренда виробничих приміщень у львові під виробництво браслетів із недорогоцінних металів для наручних годинників.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕНЬ ПІД МАЙСТЕРНЮ 

Приміщення у два яруси перший поверх 100 м2, та підвальний поверх 100 м2, обладнанні під столярний цех, зручний під'їзд машиною, є можливість взяти в оренду, територія під охороною.   За детальною ін


Ціна: 31 000 $
ID: 1747
Фото Продаж художньої майстерні Львів

КУПИТИ ХУДОЖНЮ МАЙСТЕРНЮ У ЛЬВОВІ

Продається нежитлове приміщення художньої майстерні по вулиці Воробкевича (Личаківський р-н.). Загальна площа 57,2 м.кв.  Опалення АГВ. Приміщення безремонту. Ідеально підходить для художньої майстерні, майстерні по ремонту техніки і т.д.  


Ціна: договірна
ID: 1736
оренда цеху під виробництво музичних інструментів
оренда виробничого приміщення у львові під виробництво струнних інструментів, виробництво клавішних струнних інструментів, автоматичних піаніно виробництво клавішних органів, фісгармоній і подібних клавішних інструментів із металевими трубками, виробництво акордеонів і подібних інструментів, губних гармонік, виробництво духових інструментів, иробництво ударних музичних інструментів, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво електронних музичних інструментів, виробництво музичних скриньок, шарманок, виробництво частин і приладів для музичних інструментів: метрономів, камертонів, камертонів-дудок, перфокарт, дисків і валиків для автоматичних механічних інструментів.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ ЛЬВІВ

Приміщення загольною площею 80 м2, у приміщенні є електроенергія 380/220, висота стелі 3,5 м, зручний заїзд, охорона.      


Ціна: договірна
ID: 1722
Фото Продаж виробничого приміщення у Львові

ПРОДАЖ ПРИМІЩЕННЯ ЦЕХУ ПО ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА

Виробниче приміщення  загальною площею 2000 м2, висота приміщення 10 м, у приміщенні є усі комунікації, є можливість заїзду фурами в приміщення.    


Ціна: договірна
ID: 1713
Фото Продаж виробничої бази Львів на Левандівці

ПРОДАЖ ВИРОБНИЧИХ БАЗ РІЗНОЇ ПЛОЩІ У ЛЬВОВІ 

Продаж бази під виробництво площею 1400 м2 цехи, 700 м2 офіси, 800 м2 бокси, земельна ділянка в комунальній оренді, є усі комунікації,     За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-


Ціна: 500 $ м2
ID: 1712
Фото Продаж виробничих цехів у Львові

КУПИТИ ВЕЛИКИЙ ЦЕХ З КРАНБАЛКАМИ У ЛЬВОВІ

Приміщення ЦЕХУ загальною площею 1728 м2, висота цеху 6 м, два заїзди для фур. мостові кранбалки, є усі комунікації, окрема підстанція, територія під охороною.     За детальною інформацією звертайте


Ціна: договірна
ID: 1707
Фото Продаж виробничих приміщень Львів

ПРОДАЖ ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ 

Продаж приміщення під виробництво загальною площею 234 м2 склади, 190 м2 офіси на другому поверсі, є усі комунікації, промислова підлога, автономне  опалення, паркінг для авто.   За детальною інформацією


Ціна: договірна
ID: 1706
Оренда цеху під виробництво у Львові
оренда виробничого цеху у львові під виробництво машин і устатковання, які призначені для механічного або термічного оброблення матеріалів, або здійснення інших операцій підіймально-транспортних, операцій з розмелювання, зважування, пакування, оренда виробничого цеху у львові під виробництво їх механічних компонентів, які виробляють і застосовують силу, і будь-яких спеціально виготовлених основних частин, оренда виробничого цеху у львові під виробництво стаціонарних, мобільних або ручних пристроїв, незалежно від того, чи призначені вони для промислового, будівельного, сільськогосподарського або домашнього використання, оренда виробничого цеху у львові під виробництво устатковання спеціального призначення для пасажирського або вантажного транспорту.

ОРЕНДА ЦЕХУ З КРАНБАЛКОЮ У ЛЬВОВІ 

Здається в оренду склад у Львові. загальна площа 1500 м2, є діюча кранбалка, зручний заїзд для фур. висота складу 18 м, є усі комунікації.     За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0 &nb


Ціна: договірна
ID: 1704
Оренда виробничого цеху у Львові
оренда виробничого цеху у львові під виробництво автомобільних кузовів, кабін для водіїв, оснащення всіх типів автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, автоцистерн, пересувних причепів житлових причепів, виробництво контейнерів, призначених для перевезення вантажів одним або кількома видами транспорту, оренда виробничого цеху у львові під виробництво причепів і напівпричепів для використання в сільському господарстві, виробництво деталей і приладдя для кузовів автотранспортних засобів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво транспортних засобів із використанням живої тяги.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ЦЕХІВ З ДІЮЧОЮ КРАНБАЛКОЮ

Виробниче приміщення  площею 800 м2 - пів цеху, загальна площа 1600 м2. у приміщенні є єлектроенергія, територія під охороною, заїзд для фур.    


Ціна: договірна
ID: 1689
Фото Продаж виробничої бази Львів на Левандівці

ПРОДАЖ ВИРОБНИЧОЇ БАЗИ НА ЛЕВАНДІВЦІ

Виробничо - складська база з окремою територією, на території бази є складське приміщення, адмінбудівля, та три великих автобокси, комунікації електроенергія, води немає, зручний заїзд з дороги.   За детальною інформ


Ціна: договірна
ID: 1541
Фото Продаж виробничого приміщення Львів
Фото Продаж виробничого приміщення Львів

КУПИТИ ВИРОБНИЧЕ ПРИМІЩЕННЯ ПО ГОРОДОЦЬКІЙ

Продаж виробничого цеху по вул. Городоцька, 120 м2, діючий цех, з виробництва металопластикових виробів, приміщення потребує ремонту, терміново.     За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-7


Ціна: договірна
ID: 1477
Оренда приміщення виробниче Львів
Фото Оренда Львів виробничого приміщення, оренда приміщення під маленьку майстерню у львові, оренда приміщення під виробництво продукції у сихівському районі львова, оренда виробничих приміщень під майстерню у львові.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЛЬВОВІ

Здається в оренду виробничо - складське приміщення загальною площею 45 м2, у приміщенні є два офісних кабінети, є електроенергія, територія під охороною.    


Ціна: 980 000 $
ID: 1321
Фото Продаж виробничої бази Львів на Левандівці

КУПИТИ ГОТОВИЙ БІЗНЕС - ВИРОБНИЧУ БАЗУ У ЛЬВОВІ

Продається виробнича база приватної фірми, загальна площа будівель на території бази 980 м2, на базі є ремонтні майстерні, автобокси, столярний цех, офісний комплекс з ремонтом, площадка для авто техніки, огороджена територія під охороною, є усі ко

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.