УЛАШТУВАННЯ ДРЕНАЖНИХ РОБІТ У ЛЬВОВІ
Навіть за наявності хорошого фундаменту варто зробити надійний дренаж, адже він захищатиме будову від несприятливої дії вологи. У разі ненадійно зробленного дренажу вся вода, яка може потрапляти додому, стікатиме по його зовнішніх стінах до підвалу, потраплятиме в дренажні плити і прямуватиме до фундаменту вашої оселі. Завдяки невеликим отворам в дренажній системі, вся ця вода збиратиметься, і відводитися від будинку в дренажний колодязь або на вулицю (у спеціальний канал).
Дренажний шар робиться довкола будинку по всьому його периметру. Всі труби розташовуються під невеликим ухилом – приблизно 1 сантиметр на кожен метр труби. При пристрої дренажу потрібно пам’ятати, що його завжди мають в своєму розпорядженні нижче за верхній край плити фундаменту, тоді в дренажну систему потраплятиме менше часток грунту. На дно дренажної канави укладають фільтрувальне полотно, яке присипають 5-сантиметровим шаром гравію (його потрібно ущільнити). Зверху на гравій укладають дренажні труби, враховуючи їх ухил. При цьому на кутах будинку потрібно використовувати спеціальні кутові муфти.
Віберіть найвищу точку дренажної системи і встановите там трубу для контролю, при цьому її потрібно вивести на поверхню землі. Через цю трубу ви зможете промити дренажну систему в разі її засмічення при зменшенні функціональності системи. Для цього потрібно всього лише пустити туди струмінь води під сильним натиском. Фахівці рекомендують проводити подібні промивання мінімум один раз в два роки.
Далі вам потрібно позначити розташування світлових шахт і вбудувати на цих місцях «трійники», від яких на поверхню йтимуть труби (вони забезпечуватимуть осушення світлових шахт). Альтернативним варіантом є використання стічних труб. Після укладання дренажні труби зверху засипаються 10-самнтиметровым шаром гравію. Аби дренажна система менше засмічувалася зверху на гравій можна укласти шар полотна, що фільтрувало, або нетканого матеріалу.
Після цього потрібно приклеїти дренажні плити до кладки стенів (їх теж потрібно захистити нетканим полотном) і провести бутовку робочого простору траншей на декілька сантиметрів. Далі можна братися за світлові шахти. Вони робляться з полиэфира із скловолокном. Спочатку закріплюються колосникові грати, потім в стінах свердлять отвори (у них вставляють дюбели), за допомогою яких кріплять світлові шахти. Після цього закінчують установку дренажних плит.
За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0
КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ, КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ, ЛЬВІВСЬКА НЕРУХОМІСТЬ
КУПИТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, ПРОДАТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, В ОРЕНДУ ВАШ МАГАЗИН
При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові