Всі категорії
Фотогалерея
Цегляні роботи у Львові ціни

ціни на кладку цегли у львові, муровальні роботи львів, вимуровати котедж у львові, як муровати з цегли, пошук бригади по мурівці будинку, бригада каменьщиків львів, ціна кладки за одну цеглу, муруємо з газобетону львів, зробити коробку з пінобетону, що вибрати цеглу чи газобетон, цегляні роботи у львові, кладка цегли у львові  

 

Цегляні роботи у Львові

 

Будівельна фірма  пропонує комплекс робіт з зведення цегляних або газобетонних коробок під котедж та інші споруди.

 

 

 

ПРОФЕСІЙНІ ПОРАДИ ПРИ ЗВЕДЕННІ КОРОБКИ ! 

Будівництво стін з лицювальної цегли повинно починатися не нижче 50-70 см від поверхні землі. Інакше він почне тягнути в себе вологу. Крім того, щоб уникнути капілярного підсосу вологи з. фундаменту, повинна бути влаштована горизонтальна гідроізоляція. У стародавні часи її робили з свинцевих листів. Зараз використовують руберойд, гідростеклоізол чи іншої гідроізоляційний матеріал. Допускається також шар "жирного" цементного розчину. 
У внутрішніх, а рідше і зовнішніх стінах розміщуються вентиляційні канали та димоходи. Для кладки останніх повинен використовуватися щільний (не щелевой) цеглу або спеціальні вентиляційні труби. На жаль, дуже поширеною помилкою некваліфікованих будівельників є пристрій димоходів з щілинного цегли. Оскільки в продуктах згорання сучасних газових котлів присутні вельми агресивні гази, то досить скоро стіни починають руйнуватися, осипаючись вниз, в результаті чого димохід або повністю забивається, або руйнується разом зі стіною. І те, та інше загрожує серйозною аварією.
Після закінчення робочої зміни бригада повинна обов'язково закривати верхню частину стіни руберойдом або целофаном. Якщо цього не робити, то, здавалося б, дрібне порушення може призвести до серйозних неприємностей. Наприклад, можливо, що в перерві робіт піде дощ, вода заповнить порожнини щілинного цегли і буде місяцями звідти випаровуватися, залишаючи на стінах плями й розлучення, тривалий час невисихающіе. А якщо при цьому ще й заморозок трапиться, то стіни можуть покритися мережею тріщин.
При будь-якій зупинці робіт на тривалий термін (більше 1 місяця) необхідно проводити консервацію виконаній частині цегляних стін. Надалі це позбавить від серйозних неприємностей.
Для підвищення надійності конструкції я рекомендував би влаштовувати додаткове армування стіни кладочної металевою сіткою, особливо в "проблемних" місцях. Коштує це копійки, а надійність перев'язки швів збільшується значно.
Дуже важливо дотримання нормативних розмірів спирання плит перекриттів на стіну. Часто-густо це порушується через те, що стіна при зведенні виявилася трохи-трохи, всього лише на кілька сантиметрів, зсунута від проектного положення. Плити ж мають фіксований розмір. І часто виходить, що у результаті плита просто висить у повітрі, дивом зачеплення за край стіни. І не дай бог, щоб у такому будинку хтось зайвий раз тупнув ногою - все може просто завалитися.
При укладанні плит є ще один тонкий момент. Попередньо напружені плити перекриттів великих прольотів мають так званий будівельний прогин, тобто на заводі вони виготовлені з вигинаючи вгору для того, щоб після укладання під впливом власної ваги (плюс вага підлоги і меблів) плита прийняла горизонтальне положення. Іноді, не знаючи цього, плити укладають прогином вниз. Виправити цей дефект вже не можна. І щоб не сталося аварії, доведеться повністю розбирати перекриття.
Що стосується швів цегляної кладки, то на них, як і на будь-який архітектурний елемент, існує певна мода. У нас зараз воліють поглиблені всередину шви натурального кольору. Гра тіней робить їх темними. За кордоном люблять тоновані шви. В Англії та Голландії зазвичай застосовують світлі відтінки (білі, світло-бежеві). Звичайно, це питання смаку.
При обробці цегельних фасадів зараз застосовуються різні штукатурні елементи, не тільки прикрашають дім, але і підкреслюють його архітектурні особливості. Вони виконуються після закінчення будівництва даху і звичайно не входять до поняття "коробки будинку", але дуже важливо, щоб вже при будівництві цегельних стін необхідні рельєфні елементи або кріпильні армуючі деталі були заздалегідь виконані. Наприклад, необхідно викласти всі виступаючі та рельєфні деталі цеглою, щоб потім товщина штукатурки по фасаду була досить рівномірне. Це значно збільшить її довговічність. Звичайно, для будівельників простіше виконати будь-якої виступає елемент тільки з штукатурки. Але при цьому її товщина в окремих місцях виходить занадто великий, і під впливом своєї ваги ця частина з часом може зруйнуватися.

 

 

Тільки професійний підхід до своєї справи може гарантувати  якісний  результат


 

За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0

 

 


При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові