IVER - МОНТАЖ ЗБІРНОГО ПЕРЕКРИТТЯ (TERIVA) У ЛЬВОВІ
Оптимальні перекриття для місць де немає доступу автокрану,
або де потрібна полегшена конструкція перекриття.
Переваги збірного перекриття «Теріва»:
Будівельна фірма - проводить роботи з монтажу збірного перекриття «Теріва»
Збірне перекриття «Теріва» переважно вігідно викорестовувати там, де немає доступу крану, а саме: заміна перекриття у старих будинках, монтаж перекриття у високих приміщеннях, там де потрібна полегшена конструкція перекриття.
Відмінності від монолітного перекриття та стандартних панелій.
при значній несучій спроможності (до 400 кг/м2) та товщині плити в 240 мм, перекриття «Теріва» має меншу вагу порівняно з з/б плитами та монолітним перекриттям.
- вага найважчого елемента конструкціі – збірної балки «Теріва» довжиною 6 м – становить усього 72 кг. Наведений розхід бетону становить від 0,06 до 0,08 м3 монолітного бетону на 1 м2. Порівняно з монолітом суттєво знижується об’єм площадочних арматурних робіт.
- для перекриттів «Теріва» характерними є також високі показники по утриманню теплопередачі та звукоізоляції. Їх вогнетривкість складає REI 60 (60 хвилин), однак існують рішення по компенсації до REI 120–160.
- відсутність необхідості використовувати опалубку (тільки монтажні підпори);
- відсутність витрат на використання крану ті іншого важкого підйомно-транспортного обладнання.
Будівельна фірма - пропонує свої послуги по монтажу системи перекриття «Теріва». Багаторічний досвід робіт з використанням сучасних технологій дає можливість нашому замовнику зекономити гроші та свій час.
Технологія монтажу перекриття теріва у львові
Перед тим як приступати до монтажу балок перекриття потрібно детально перевірити чи правильно виготовлені згідно з технічною документацією капітальні опори та їх надійність. Балки на капітальні опори слід укладати з кроком 60 см у випадку перекриття ТЕРІВА 1 та 45 см. - при перекритті ТЕРІВА 2, на обидвох кінцях балок монтується по одному блоку (вкладишу). Мінімальна відстань посадочного місця укладання опирання балок на капітальній опорі або іншій конструкції повинна бути: - для балок довжиною до 6 мп. - мінімум 8 см., для балки більше 6 мп. - 12 см. Кінці балок потрібно укладати на цементному розчині марки М 100 - 150 товщиною близько 2 см.
при монтажу перекриття теріва використовуються монтажні підпори:
крок використання монтажних підпор залежно від відстані між ними:
- ширина перекриття до 4 мп. — монтується одна підпора
- ширина перекриття від 4 до 6 мп. - монтується дві підпори
- ширина перекриття більше 6 мп — монтується три підпори
Монтажні підпори необхідно встановлювати між капітальними опорами знизу балки.
горизонтальні підпори можна використовувати з бруса 50х80, 80х80.
вертикальни підпори можуть бути телескопічні з труби діаметром 50, або з дерева кругляк, брусок. Як правило, на будові при монтажу теріви немає стяжки на підлозі, переважно вона є на початковому етапі та засипана піском або керамзітом, дуже важливо під підпори підкласти дошки - чим поширше щоб підпора не втопилась при навантаженні в грунт, від цього залежить весь кінцевий результат конструкції.
також на великих прольотах балок теріва обов'язково потрібно заливати розділяючі бетонні самонесучі перемички, які підсилюються армокаркасом, відстань така сама як на підпори.
монтаж армопоясу на перекриття теріва
на стінах будівлі по контуру перекриття потрібно зробити опалубку з дошок або з цегли, яка кладеться на ребро та дати час їй застигнути, потім залити армопояс з використанням армокаркаса з арматури квадратом по чотири штуки діаметром 10 або по три штуки трикутником діаметром 12 мм. Хомути діаметром 5 мм повинні бути розміщені кожні 250 мм. Арматурні стрижні балок потрібно закріпити (анкерне кріплення) у вінцях. Вінці потрібно бетонувати разом з перекриттям. Уся арматура по периметру в'яжеться між собою в'язальним дротом.
ходити по перекриттю потрібно тільки по дошках!
при подачі бетону на заливку перекриття, в першу чергу, потрібно заливати усі глибокі впадини, а вже пізніше займатись стяжкою, яка повинна бути товщиною 3 см. Для полегшення та швидкості при заливанні стяжки потрібно використовувати звичайні або профільні труби діаметром 3 см.
За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0
При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові