Зробити монтаж монолітного перекриття у Львові
Будівельна фірма - проводить роботи з монтажу монолітного перекриття
Де використовують монолітні перекриття
Монолітні залізобетонні перекриття застосовуються при будівництві великих унікальних суспільних і промислових будівель і споруд, за наявності досить значних, в першу чергу динамічних, навантажень. А також у тих випадках, коли перекриття є основними елементами, що забезпечують загальну просторову жорсткість будівлі, і тоді, коли воно має складну в плані форму, внаслідок чого типові конструкції збірних перекриттів застосовані бути не можуть.
Застосування усіх видів перекриття
Монолітні перекриття служать для розділення будівлі по висоті на поверхи. Дані конструктивні елементи сприймають навантаження від знаходження у будівлі людей та обладнання, відіграють роль горизонтальних діафрагм жорсткості, що забезпечують стійкість будівлі в цілому, а також забезпечують тепло- і звукоізоляцію приміщень.
Перекриття повинні відповідати наступним вимогам:
- Володіти достатньою міцністю і жорсткістю, щоб витримувати як навантаження від власної ваги, так і корисну (статичну і динамічну). Величина корисного навантаження на 1 м 2 перекриття встановлюється залежно від призначення приміщення і характеру його устаткування.
- Перекриття повинно бути жорстким, тобто під дією навантажень не давати прогинів, перевищують допустимі нормами величини.
- Перекриття повинно виконуватися з можливо меншого числа стандартних або типових деталей, що збираються на місці будівництва за допомогою механізмів, з мінімальною затратою часу і ручної праці. Вони повинні бути зручними за формою та вагою для транспортування і збірки.
- При конструюванні перекриття повинна передбачатися достатня ступінь його звукоізоляції, величина якої встановлюється нормами або спеціальними вказівками по проектуванню будівель того або іншого призначення. Звукоізоляційні вимоги визначаються місцем розташування перекриттів (горищне, міжповерхове, надпідвальне) і функціями поділюваних приміщень. Перекриття повинні забезпечувати звукоізоляцію як від ударного, так і повітряного шуму.
- Перекриття, розділяють приміщення з різною температурою, наприклад відокремлюють холодний підвал від першого поверху або горище від верхнього поверху, повинні задовольняти вимогам теплозахисту. Сполучення перекриттів із зовнішніми стінами необхідно конструювати таким чином, щоб не створювались так звані містки холоду, через які може відбуватися витік тепла, викликає утворення конденсату. По теплотехнічних режиму виділяють перекриття надподвальние і горищні.
- Матеріал і конструкцію перекриття необхідно вибирати з урахуванням забезпечення необхідної в кожному конкретному випадку ступеня вогнестійкості будинку.
- Перекриття повинні мати мінімальну висоту, тому що збільшення її тягне за собою збільшення обсягу (кубатури) будівлі і, отже, його вартості. Висотою перекриття вважається різниця відміток рівня чистої підлоги і стелі нижчого поверху. А при відкритих балках - нижній їх грані.
- У деяких випадках до перекриттів пред'являються спеціальні вимоги.
Технологія зведення перекриттів передбачає три варіанти: збірний, монолітний або збірно-монолітний.
Залежно від місця розташування перекриття розділяються на міжповерхові, горищні та надпідвальні.
Залежно від матеріалу основного несучого елемента балкові перекриття бувають по дерев'яних або сталевим балках. Перекриття по дерев'яних балках порівняно дешеві, але мало індустріальних, а також мають ряд інших недоліків: сгораемость, можливість загнивання окремих елементів і порівняно невисока міцність. Тому такі перекриття застосовують головним чином при будівництві дерев'яних будинків, кам'яних малоповерхових будівель і споруд допоміжного та тимчасового характеру.
Міжбалочні заповнення перекриттів є огороджувальних (звуко- або теплоізоляційним) елементом, утворює рівну поверхню стелі і іноді сприймає корисні навантаження від підлоги. Заповнення зазвичай роблять багатошаровим, причому кожен шар має своє призначення і виконується з відповідних матеріалів.
Головними перевагами залізобетонних перекриттів є їх довговічність та міцність. Залізобетонні перекриття бувають монолітними, виготовляються на місці, та збірними, збирається з елементів заводського виробництва.
Монолітні залізобетонні перекриття застосовуються при будівництві великих унікальних суспільних і промислових будівель і споруд, за наявності досить значних, в першу чергу динамічних, навантажень. А також у тих випадках, коли перекриття є основними елементами, що забезпечують загальну просторову жорсткість будівлі, і тоді, коли воно має складну в плані форму, внаслідок чого типові конструкції збірних перекриттів застосовані бути не можуть.
У громадських і житлових будівлях масового будівництва застосовують для несучої частини перекриттів уніфіковані збірні залізобетонні плити та панелі. Їх можна підрозділити на конструкції, влаштовуються з дрібнорозмірні і великорозмірних елементів. Перші застосовують головним чином при індивідуальному будівництві і будівництві малоповерхових будівель, інші - в умовах сучасного масового індустріального будівництва багатоповерхових будинків. Переваги великопанельних перекриттів (розміром з кімнату) полягають головним чином у малій кількості монтажних елементів і відсутності між ними стиків, що спрощує обробку стелі й підвищує звукоізолюючі властивості перекриття.
У сучасній практиці будівництва застосовується кілька типів залізобетонних плит-настилів, що розрізняються за типом поперечного перетину (багатопустотні, ребристі і суцільні) і способу армування (зі звичайною або попередньо напруженої арматурою).
Ребристі настили виготовляють з ребрами в одному або двох напрямках із суцільною плитою у верхній частині. Така плита добре працює на вигин, але з-за виступаючих вниз балок утворює неплоских стеля, що обмежує її використання в житлових будівлях. Вони знаходять застосування в горищних покриттях.
У великоблочних і цегляних будинках роль жорстких дисків перекриттів полягає в сприйнятті всіх припадають на них вертикальних і горизонтальних навантажень, а також у забезпеченні єдності в сприйнятті силових зусиль вертикальними несучими елементами будівель. Тому всі плити настили мають анкерні сталеві зв'язки один з одним і з несучими стінами.
На завершення цього короткого огляду зупинимося на новому типі перекриттів, які нещодавно з'явилися на вітчизняному ринку, - перекриттях з полістиролбетону.
Перекриття з полістиролбетону
На основі полістиролбетону розроблені три системи перекриттів: монтажна (несучі балки і заповнюють елементи - плити перекриття), полумонтажная (монтажні плити і наливної шар - із залізобетону) і монолітна система (за профнастилу).
Плити перекриття робляться на замовлення і в основному випускаються для прольотів довжиною до 4,0 м (товщиною 140 мм і вагою 150 кг /м 2), довжиною 4,0 - 5,0 м (товщиною 180 мм і вагою 190 кг /м 2) і довжиною 5,0 - 6,0 м (товщиною 220 мм і вагою 230 кг /м 2). За спеціальним замовленням можуть бути виготовлені плити інших розмірів.
З полістиролбетону випускаються також і покрівельні плити. Основною властивістю плит перекриття і покрівельних плит з полістиролбетону є їх невелика вага, що обумовлює малі навантаження на несучий каркас і фундамент будівлі. Крім того, їх характеризує високі фізичні, термічні та акустичні властивості, а також легкість монтажу.
Плити з полістиролбетону можна монтувати в будь-який час року за допомогою невеликих вантажопідйомників і навіть вручну. При використанні плит перекриття і покрівельних плит не потрібне застосування штукатурки (досить шпаклівки цементним молоком або клеєм для керамічних плиток), внаслідок чого значно скорочуються строки виконання опоряджувальних робіт.
За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0
КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ, КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ, ЛЬВІВСЬКА НЕРУХОМІСТЬ.
КУПИТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, ПРОДАТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, В ОРЕНДУ ВАШ МАГАЗИН
При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові