Вимірювання пройому під вікно досвідченним майстром у Львові
Мабуть, ніхто не буде сперечатись з твердженням, що неправильно виконаний монтаж, навіть найдорожчих вікон у Львові, може нейтралізувати весь очікуваний ефект від їхнього використання. Тому, якщо ви, все таки, зважилися самостійно встановлювати пластикові вікна у Львові (і взяти всю відповідальність за якість на себе), то вам буде дуже корисно звернути увагу на деякі несподівані труднощі й тонкощі, які можуть виникнути в процесі монтажу вікна у Львові.
Часто, самі більші труднощі складаються в правильному визначенні розмірів вашого майбутнього вікна. Це досить складно, адже найчастіше у віконному прорізі стоїть старе вікно, що не дозволяє гарантовано визначити "що перебуває усередині". І на цьому етапі виникає перша складність.
Людина, що виконує заміри металопластикового вікна у Львові, повинна мати аналітичний склад розуму і гарну просторовою уяву, крім того, мати досвід монтажу й бути добре знайомою з технічною конструкцією майбутнього металопластикового вікна. Повірте, збіг цих якостей зустрічається досить рідко, і виховується - не так просто, тому найчастіше доводиться обходитись меншими вимогами й надіятись на «аби як» , а труднощі, що виникають намагатися усувати "у робочому порядку" (іноді, протягом декількох років). Давайте розберемося, що необхідно враховувати замірнику металопластикових вікон у Львові, щоб монтажникам не доводилося ночувати на об'єктах?
Виміри металопластикового вікна у Львові необхідно робити із двох сторін прорізу: як зсередини так і зовні. Для того щоб визначити глибину чверті віконного прорізу необхідні обидва ці розміри. Зрозуміло, що металопластикове вікно повинно бути не менше зовнішніх розмірів віконного прорізу, інакше воно випаде назовні. А от на скільки, металопластикового вікно мабуть , більше - залежить від різних малопередбачуваних факторів, які ми спробуємо розглянути.
Крім того, потрібно врахувати, що віконний проріз, особливо в панельних будинках на Сихові, може бути сильно перекошений. У цьому випадку необхідно з розміри металопластикового вікна на величину наявного перекосу. Іншими словами, щоб не було наскрізних щілин між краєм віконної коробки й краєм віконного прорізу, розмір вікна повинен бути більше, ніж розмір зовнішнього віконного прорізу (мінімум на 15 - 20 мм по висоті й на 30 - 40 мм по ширині). Досягнути цього можна двома способами: або збільшити металопластикового вікно за рахунок спеціальних додаткових профілів, які защіпаються на коробку, або просто збільшити габаритний розмір віконної коробки
Необхідно визначитися із зовнішнім виглядом вашого вікна з боку вулиці. Хтось воліє, щоб майже вся віконна коробка була замурована в стіну і її не було видно зовні, а комусь подобається показувати металопластикового вікно у всій красі. Якщо вам подобається перший зовнішній вигляд, то варто пам'ятати про можливі перекоси прорізу, щоб не перестаратися й не сховати в стіну край склопакета. Другий зовнішній вигляд більше кращий через меншу кількість можливих помилок і меншої ваги їхніх наслідків.
Не забувайте, що для відводу дощової води, із зовнішньої сторони металопластикового вікна, унизу (і частенько вгорі), необхідно встановити відливи. Тому нижня й верхня крайки віконної коробки повинні бути вище зовнішнього краю віконного прорізу (незважаючи на спосіб установки відливу). Це робиться для того, щоб не перекривати спеціальні водовідвідні канали на зовнішній стороні віконної коробки. Крім того, стики між підвіконням і рамою, як між відливом і рамою потрібно обов'язково загерметизувати силіконом. А ще краще, установлювати відливи й підвіконня, не встик, а під вікно, щоб не допустити просочування води зі стиків і збільшити механічну міцність з'єднання. Для того, щоб конденсат, що утворювався не затікав під вікно, підвіконня потрібно встановлювати з маленьким ухилом долілиць (рекомендований ухил в 3 градуси).
Коли ви визначитеся з розмірами вашого нового вікна - порівняйте їх із внутрішніми розмірами віконного прорізу, це дозволить вчасно виявити механічну помилку в розрахунках. Крім того, допоможе оцінити який шар штукатурки вам доведеться накладати на внутрішні відкоси, щоб вони зрівнялися із краєм вікна, або наскільки прийдеться вгризатися в відкоси, щоб ваше вікно стало на місце.
У кожному разі, робити заміри, треба не поспішаючи й обдумано, щоб згодом виходило поменше дурної й непотрібної роботи.