Всі категорії
Фотогалерея
Спеціальна пропозиція Оренда та продаж нерухомості у Львові та Львівській області --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Продаж, купівля, оренду та обмін нерухомості у місті та області --- Купити нерухомість у Львові --- Львівська нерухомість --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Купівля нерухомості у Львові, Львівська нерухомість, Львів нерухомість у Львові --- нерухомість у Львові, КОМЕРЦІЙНА нерухомість Львова, обмін на нерухомість у Львові --- Комерційна нерухомість Львів
Новини - Виробнича нерухомість у Львові

 Оренда виробничих приміщень у Львові – дефіцит

 


У 2011 році відбувся якісний стрибок у сегменті нерухомості оренда виробничих приміщень у Львові - за декілька останніх місяців попит на виробничі приміщення у Львові збільшився у декілька разів. Цей факт свідчить про те, що середній бізнес почав оживати після довготривалої кризи. Особливим попитом користуються виробничі площі середніх розмірів - від 50 до 150 м2. Хотілось би звернути Вашу увагу на те, що приміщення розглядаються у будь-якому технічному стані, орендарі навіть готові за власні кошти робити у виробничих приміщеннях капітальний ремонт – аби була підходяща споруда для виробничої діяльності. В даний момент ціни на виробничі приміщення у Львові – оренда коливаються від 20 до 50 грн за 1 м2, але все залежить від того, у якому технічному стані перебуває приміщення, та як далеко воно розташоване від магістральних вулиць Львова. Особливим попитом у Львові користуються вулиці магістральні - це вул. Зелена, Городоцька, Луганська, Стрийська, Богдана Хмельницького, Промислова і т.ін., оскільки саме по цих вулицях легше добиратись з будь-якої точки Львова на громадському транспорті, і, погодьтесь це суттєвий факт. Саме тому на цих магістральних вулицях дуже складно знайти виробничі приміщення в оренду у Львові. Тому попит зростає, а ось приміщень з кожним днем залишається все менше і менше. 

 

 

 

Пожвавлення оренди маленьких виробничих приміщень у Львові

 

 

У 2010 році з початком виходу економіки з кризи пожвавився попит на середні виробничі приміщення у Львові. Середні, це означає метрів 80 – 150 під маленький виробничий цех у Львові по випуску металопластикових вікон або збірки меблів. Як правило, такі приміщення розташовані у промислових зонах на колишніх підприємствах. Але на даний момент попит на виробничі приміщеня настільки великий, що в нормальному стані з ремонтом, опаленням та вентиляцією знайти дуже важко. Ціни на такі приміщення коливаються залежно від стану приміщення і становить приблизно від 25 грн – до 80 грн за м2. Зустрічаються навіть такі випадки коли здають виробниче приміщення в оренду у Львові разом з обладнанням. Але це поодинокі пропозиції.
Переважна більшість таких
виробничих приміщень у Львові знаходяться в аварійному стані та не завжди відповідають пожежним та санітарним нормам. По таким нормам для маленького виробництва повинні бути відповідні параметри приміщень, в першу чергу треба зрозуміти, що складські приміщення не підходять для виробництва тільки тому що поруч інші склади, на яких зберігається продукція, яка у разі пожежи може згоріти. А таку відповідальність власники складів брати на себе не будуть. Тому виробничі приміщення у Львові шукати треба у промисловій зоні.  
Висота
виробничих приміщень у Львові повинна бути не менше ніж чотири метри, обладнане вентиляційною системою, по пожежним нормам повинно бути два виходи з приміщення та обладнане протипожежною сигналізацією, повинні бути атестовані робочі місця, сертифіковане обладнання і т.ін. Щоб отримати офіційний дозвіл на користування таким приміщенням потрібно підготувати цілий пакет документів від різних інстанцій, котрий буде відповідати усім нормам законодавства, що займе не один місяць вашого життя.

Переважна більшість підприємців беруть
виробничі приміщення в оренду у Львові у аварійному стані на свій страх і ризик щоб не вкладати великих коштів у їхній ремонт та різного плану дозволів, а тому влада і видумала новий закон, який набрав чинності з 01 жовтня про обов’язкову реєстрацію договорів оренди нерухомості у БТІ між власником та орендарем. Цей закон прийнятий в першу чергу для тих підприємців, які не бажають вкладати гроші в ремонти та намагаються ухилитись від оплати податків. Поки ця державна структура набере силу та відпрацює механізми перевірки, то в усіх підприємців є небагато часу щоб виправити усі недоліки у своїх орендованих приміщеннях та привести їх у належний технічний стан.

 

 

 

Продаж майнових комплексів у Львові та по Львівській області

 

Останнім часом на комерційному ринку нерухомості Львова з’явилось багато пропозицій з продажу майнових комплексів у Львові та по Львівській області. Насам перед, це пов’язано з нестабільною економічною ситуацією в країні. Власники майнових комплексів у Львові та по області не мають можливості утримувати такі великі території, а, тим більше, сплачувати за комунальні послуги. Спад попиту та відсутність іноземних інвесторів на комерційну нерухомість у Львові та по області спричинив масовий продаж майнових комплексів
Зрозуміло, що кожен власник такої
комерційної нерухомості у Львові намагається продати як найдорожче, але, на жаль, тут спрацьовує теорема Піфагора – чим більше пропозицій на ринку, тим менші ціни на них і навпаки.
Переважно
власники майнових комплексів роблять попередню оціночну вартість у БТІ. На практиці, як правило, на даний час БТІ оцінює реальну вартісь таких майнових комплексів, і ось коли сума озвучена тоді і починається головний біль.
Для тих хто ще не знає, хочу нагадати, що улітку 2010 року був прийнятий закон про необхідність повідомлення в орган фінмоніторингу про вчинення правочину при купівлі нерухомості на суму грошей понад 400 000 тисяч грн. - у разі перевищення цієї суми нотаріус та ріелтор змушені докласти у відповідну інстанцію. В свою чергу, ця інстанція викличе до себе покупця та запитає в нього де він заробив ті гроші і чи він сплатив податки з цієї суми. 
Оскільки переважна більшість таких великих грошей не мають офіційного походження, то і
купівля майнових комплексів у Львові та по області офіційно зупинилась. Ніхто не бажає ризикувати своїми грішми. З однієї сторони це правильний та справедливий закон, а, з іншого боку, уся Америка була побудована саме на таких грошах – невідомого походження. 
Ось і опинились власники
майнових комплексів у пастці між молотом та наковальнею –(покупцем та законом України).