“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
16284251 сторінок
Утеплення фасадів у Львові ціни

Утеплення фасадів у Львові



Фірма- виконує утеплення будинків пінопластом, мін. ватою, нанесення декоративних штукатурок, утеплення  часних  будинків, обшивання металопрофільом складських приміщень,  великий досвід роботи, помірні ціни, швидкість та якість виконання замовлення.


Штукатурний фасад

 

Прикладом утеплення стін ззовні є штукатурний фасад. В залежності від товщини штукатурного шару, можна виділити фасади з "легкою" чи "важкою" штукатуркою . Товщина облицювального шару «легкої»  штукатурної системи становить 4.5-5 мм, «важкої» – 25-30 мм.

 

Конструкція з тонким штукатурним шаром 

 

В конструкції з тонким штукатурним шаром утеплювач кріплять до несучого шару стіни на клей і додатково розпірними дубелями .При підготовці несучої стіни до закріплення до неї теплоізоляції рекомендується використовувати при необхідності (в залежності від стану поверхні): антигрибкову суміш, грунтовку. 


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПО УТЕПЛЕННЮ ФАСАДІВ У ЛЬВОВІ

 

У епоху, коли енергоносії весь час дорожчають, питання енергозбереження стає мало не стратегічним. Тому власники нерухомості дедалі частіше замислюються не над тим, як обігріти будинок, а як зберегти в ньому тепло. Мешканцям новобудов поталанило - зараз будівельні фірми, як правило, застосовують енергозберігаючі технології. Тим же, хто не є щасливим мешканцем новенької багатоповерхівки, про тепле існування доводиться піклуватися самотужки.  Тож люди цікавляться енергозберігаючими технологіями утеплення осель. Вони дозволяють не лише зменшити втрати тепла майже вдвічі, а й підвищити комфортність будинку. Методи утеплення - Утеплювати будинок варто комплексно, тобто не лише фасад, а й дах та фундамент, інакше, утеплення не буде ефективним. В особняках на долю фасаду припадає лише до 37% тепловтрат. Найпоширенішим методом утеплення будинку є так званий "мокрий". До зовнішньої поверхні стіни приклеюють теплоізоляційні плити з пінополістиролу або мінеральної вати і додатково закріплюють їх монтажними дюбелями. Поверх плит натягують армуючу сітку і наносять армуюче покриття, а вже потім - оздоблювальні матеріали. Метод же отримав таку назву тому, що суміші, які використовують, розводять водою.

«Утеплюватися» «мокрим» методом краще теплої пори року, при температурі не нижчій за +5ºС. Хоча частину робіт (приклеювання утеплювача, дюбелювання, армування) можливо проводити і взимку, але тільки із застосуванням теплових завіс. Цілком завершити утеплення будинку ви все одно зможете тільки за плюсової температури. Для утеплення служать також сендвіч-панелі та спеціальні штукатурні суміші, які містять у собі гранули пінопласту. Перевагою такої штукатурки є пожежобезпечність. Однак вона має і недоліки - низьку теплозберігаючу здатність (порівняно із пінополістирольним утепленням) та високу вартість.

 

 

Один квадратний метр утеплення будинку із 5-сантиметровим шаром утеплювача коштуватиме близько ста гривень. Мінвата краща, але дорожча Найбільш оптимальним методом у співвідношенні ціна - якість є "мокрий" метод. Для нього можна обрати пінополістирол або мінеральну вату. Пінополістирол дешевший, зате вата вважається кращою - більш пожежобезпечна і має вищу паропроникну здатність. Для порівняння - утеплення  будинку одного квадратного метра пінополістиролом товщиною 5 сантиметрів (із декоративним шаром) вартуватиме близько 70 гривень, тоді як квадратний метр із мінватою обійдеться приблизно в сотню гривень. До речі, для утеплення будинку  використовують пінополістирольні плити товщиною від 5 до 20 сантиметрів, 5 сантиметрів пінополістиролу заміняє 80 сантиметрів цегляного мурування. "На поверсі" теж можна утеплюватися Пінополістирольне утеплення започаткувала канадська будівельна фірма ще сорок років тому, і перші утеплені нею будинки ще й досі служать господарям. За українськими державними будівельними нормами строк служби фасаду утепленого будинку становить - 25-30 років. Якщо правильно зробити утеплення, про будинок можна не турбуватися і довший час

 

 

Зекономьте Ваші гроші завдяки  ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИМ МАТЕРІАЛАМ ТА НОВІТНІМ ТЕХНОЛОГІЯМ 



 За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0

 

 


При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові