“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15341957 сторінок
Спеціальна пропозиція Оренда та продаж нерухомості у Львові та Львівській області --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Продаж, купівля, оренду та обмін нерухомості у місті та області --- Купити нерухомість у Львові --- Львівська нерухомість --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Купівля нерухомості у Львові, Львівська нерухомість, Львів нерухомість у Львові --- нерухомість у Львові, КОМЕРЦІЙНА нерухомість Львова, обмін на нерухомість у Львові --- Комерційна нерухомість Львів
Монтаж фундаментів Львів ціни

 

мотаж фундаментів львів | улаштування фундаментів львів | як дешево зробити фундамент у львові | що краще моноліт чи фундаментні блоки | який фундамент дешевше монолітний чи блочний | як дешево зробити фундамент | поради по улаштуванню фундаментів

 

 

ФУНДАМЕНТНІ РОБОТИ У ЛЬВОВІ

 


Фундамент стрічковий, фундаментні роботи у Львові, улаштування фундаментів у Львові. виготовлення та монтаж фундаментів у Львові та Львірській області.          

 

Будівельна фірма -  проводить роботи з  монтажу та підсилення фундаментів у Львові (збірних, монолітних, стрічкових та ін.) під різні види споруд. а саме: під особняки, під автобокси, під приміщення господарського призначення та ін. В технології виконання робіт по підсиленню фундаментів у Львові  застосовується планування, розмітка, земляні роботи у Львові як в ручну так і з застосуванням техніки . Наш багаторічний досвід по монтажу фундаментів у Львові та області дає змогу замовнику, звернувшись до нас, зекономити свій час та свої гроші. Багаторічна співпраця з нашими партнерами гарантує своєчасну доставку матеріалів на об'єкт

Виготовлення та монтаж фундаменту у Львові та області один з найважливіших етапів в будівництві будинків. Якщо при виготовленні фундаменту були допущені помилки й недоліки, то й будинок не буде міцним і надійним.

Стійкість всєї будови вже на стадії виготовлення та монтажу фундаментів у Львові та області,  безпосередньо залежить від якості грунту на ділянці, де зводиться будівлю або інше споруду. Від якості грунту залежить його несуча здатність і в кінцевому підсумку вартість всіх будівельних робіт.

Існують спеціальні ознаки поганих, не задовільних і хороших для будівництва грунтів:

  • Грунти, які легко стискуються, такі як лісовий грунт, садові й болотна земля, є поганими і потребують спеціальних заходів щодо зміцнення майданчики під забудову
  • Задовільні грунти менше будуть просідати під вагою будинку. Це глини, суглинки, мергелі, щільно злежаний будівельне сміття, пісок, гравій
  • Найкращі грунти для будівель: недоторканий піщаний і гравійний грунт і зовсім не потривожений більше метра товщиною скелястий грунт

При виготовленні та монтажу фундаменті у Львові та області, дуже важливо враховувати, що весь грунт повинен бути рівномірним по параметрі щільність. Підошва при виготовленні та монтажу фундаментів у Львові та області повинна бути покладена з урахуванням запобігання промерзання взимку. Для досягнення цієї важливої мети потрібно небагато зусиль: риється котлован глибиною 80-100 см. При виготовленні та монтажу фундаменту у Львові та області також обов'язково враховується наявність грунтових вод та їх рівень.

Якщо зводиться сарай або альтанка допустимо котлован глибиною 30 см, якщо грунт не насичений грунтовими водами. Якщо уникнути цього не можливо, вживаються заходи для запобігання руйнуванню фундаменту водою.

Якщо Ви плануєте споруду сараю, то його обов'язково мають у своєму розпорядженні вище рівня грунтових вод. Якщо грунтові води дуже близько підходять до поверхні землі, то також вживаються заходи проти руйнування стін підвалу і його підтоплення.

Щоб виготовити та змонтувати фундамент у Львові та області, потрібно укласти їх на досить міцну і надійну основу. Для її створення відривають котлован. Для розмітки ями котловану провешівают червоні лінії, обмежують зовнішній периметр майбутньої споруди. Розмітку роблять за допомогою шнурової обноски. У кутах майбутньої споруди вбивають по три кола, які з'єднуються строго горизонтально прибитими дошками, які повинні бути абсолютно рівними. На дошки наносять зарубки для кріплення шнура. Їм позначаються червоні лінії будови. Глибина котловану прямо пропорційна навантаження будівлі на грунт.

Від дна котловану прямовисно риють траншею глибиною 40-50 см. Вона служить для укладання нижній, розширений частини при виготовленні та монтаж фундаментів у Львові та області. Саме на ній буде зведено будівлю. Якщо розширених частину Ви збираєтеся зробити з бетону, то вертикальні стінки цієї траншів послужать надійною опалубкою.

Кут укосів котловану залежить від характеру грунту і його якості. Для вузьких грунтів вона складає 0 градусів, для сипучих - 45 градусів, для середніх - 60 градусів, для твердих - 80 градусів, для скель - 90 градусів.

Засипання виробляєте шарами. Кожен шар повинен бути висотою в 30 см, потім його ретельно утрамбовують після поливу водою. Рослинний шар грунту потрібно знову використовувати.

Від грунту безпосередньо залежить стабільність усієї споруди в цілому. При виготовленні фундаментів у Львові та області дуже важливо правильно провести підготовчі роботи. Ширина фундаменту так само безпосередньо залежить від якості грунту та сумарного навантаження, яку він буде відчувати. Щоб уникнути нерівномірної усадки будівлі, необхідно забезпечити однаковий тиск на грунт в будь-якій точці.

.

 

 фундамент закладається на усе життя, 

звернутись  краще  до професіоналів !

 

 

 За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0 

 

 

 

 

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ, КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ, ЛЬВІВСЬКА НЕРУХОМІСТЬ.
КУПИТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, ПРОДАТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, В ОРЕНДУ ВАШ МАГАЗИН
При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.