“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15338337 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Розвиток інфраструктури до ЕВРО 2012

 

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

 

Стадіон у Львові до Євро-2012 – пожвавлює активність інвесторів

 

 

 

Мода на життя далеко від міського шуму дає про себе знати. За даними департаменту містобудування львівської мерії, у минулому році було здано в експлуатацію майже така ж кількість приватних будинків, як у 2008-му, - понад 300 (загальна площа понад 60 тис. кв. М). І зараз, як стверджує Руслан Стахович, місцеві жителі продовжують купувати різко подешевшали на хвилі кризи земельні ділянки. Однак їхні запити помітно змінилися. Якщо до осені 2008 р. найбільш популярними були приміські райони Бірки і Брюховичі (сотка землі там коштувала близько $ 10 тис.), то сьогодні львів'яни найчастіше вибирають протилежне напрямок - в районі будується футбольного стадіону. «Всі населені пункти, що знаходяться в безпосередній близькості від спортивного комплексу, де будуть проводитися матчі європейського чемпіонату, привертають увагу потенційних покупців», - зазначає Руслан Стахович. У числі найбільш популярних він називає села Солонка, Сокільники, селище Зимна Вода. До спаду на ринку сотка землі там коштувала близько $ 7 тис., що було на третину дешевше, ніж в розкручених Брюховичах або Бірках. Зараз ціни в обох напрямках зрівнялися і коливаються, в залежності від якості і площі наділу, від $ 2,5 тис. до $ 4 тис. / сотка, хоча новомодні селища помітно відстають від колишніх фаворитів по рекреаційним можливостям. Підвищений попит на «околостадіонние» ділянки експерти з комерційної нерухомості пояснюють намірами покупців у майбутньому їх вигідно перепродати, розраховуючи, що з появою тут інфраструктури до Євро-2012 земля подорожчає. Однак у найближчій перспективі ріелтори не прогнозують підвищення цін, оскільки виставлених на продаж ділянок більше, ніж платоспроможних покупців. 

Котеджі площею в 150-160 кв. м зараз можна знайти в передмісті Львова за $ 100-120 тис., що вдвічі дешевше, ніж до кризи. Недобудовані об'єкти, за словами пана Стаховича, пропонуються по $ 70-80 тис. Але оскільки в базах місцевих ріелторів подібних варіантів значно більше, ніж потенційних покупців, то можна припустити, що до літа власники будуть змушені знизити ціни ще на 5-10%. 

 

 

 

 

 

 

У ЛЬВОВІ НА «Цитаделі» ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ ГОТЕЛЬ 

 

 

 

 Проект цього комплексу - комерційної нерухомості у Львові розробив державний інститут проектування міст «Містороект» на замовлення ТзОВ «Інвестбуд». Основними завданнями проекту комерційної нерухомості у Львові є відновлення фортифікаційного комплексу, спорудження готельного комплексу для повноцінного відпочинку туристів з використанням Цитадельної гори як оглядового майданчику. Зараз на території Цитадельної гори знаходяться фортифікаційні споруди, одноповерхові споруди господарського призначення, торгові та спортивні об’єкти. Заїзд на територію здійснюється вулицями Грабовського та Коцюбинського. Одним з напрямків це збереження і часткове відновлення елементів фортифікаційного комплексу з пристосуванням під громадські та бізнесові функції комерційної нерухомості у Львові, формування паркової зони і нове будівництво, яке повинне бути джерелом інвестицій для впорядкування всієї території. Згідно з проектом, п’ятизірковий готельний комплекс комерційної нерухомості у Львові міститиме 245 однокімнатних номерів, 7 двокімнатних номерів люкс та 7 трьохкімнатних номерів люкс. Передбачається площа однокімнатного номеру 24 метри квадратні, загальна місткість автотранспорту 600 машино-місць. Робота нового високоякісного готелю сприятиме туристичному розвитку нашого міста.

                                                                                                                                                                  

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.