“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15346099 сторінок
Спеціальна пропозиція Оренда та продаж нерухомості у Львові та Львівській області --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Продаж, купівля, оренду та обмін нерухомості у місті та області --- Купити нерухомість у Львові --- Львівська нерухомість --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Купівля нерухомості у Львові, Львівська нерухомість, Львів нерухомість у Львові --- нерухомість у Львові, КОМЕРЦІЙНА нерухомість Львова, обмін на нерухомість у Львові --- Комерційна нерухомість Львів
Оренда складських площадок Львів (10) Аренда складских площадок Львов (10)
  Повернутись назад  


Ціна: 20 грн м2
ID: 4626
Оренда складського відкритого майданчика у Львові
знайти в оренду складський майданчик у львові, оренда відкритого майданчика малої площі у львові. оренда площадки під збереження деревини у львові, оренда відкритої площадки під натуральне каміння, відкриті площадки для збереження будматеріалів, оренда відкритих площадок різної площі у львові.

ОРЕНДА ВІДКРИТОЇ ПЛОЩАДКИ У ЛЬВОВІ

Оренда площадки загальною площею 100 метрів квадратних, на площадці асфальтоване покриття, є можливість домовитись з загрузкою з допомогою баштового крану, охорона поруч, окрема відгороджена територія, при потребі можна домовитись за оренду маленького офісу площею до 20 метрів квадратних, площадка ро


Ціна: 25 грн м2
ID: 2819
Оренда Cкладського майданчика у Львові
оренда площадок у львові під зберігання бетонних виробів, оренда майданчиків під будівельні матеріали у львові, оренда окремої території яка відгородженна сіткою у львові під збереження продукції, оренда площадки під збереження металевих виробів у львові, оренда площадок різної площі у львові.

СКЛАДСЬКИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Оренда складської площадки під будівельні матеріали, загальна площа 500 м2, заїзд для фур, огороджена, охорона території.        За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 7


Ціна: 30 грн м2
ID: 2808
Оренда відкритої площадки у Львові при дорозі
оренда площадки під торгівлю металом у львові, оренда площадок під маленьку метало-базу у львові. оренда майданчиків для збереження чорного металу у львові, оренда площадки з мостовим краном у львові, оренда відкритих площадок у львові з охороною, оренда площадок в різних районах львова.

ОРЕНДА ВІДКРИТИХ ПЛОЩАДОК ПІД БУДМАТЕРІАЛИ

Відкрита асфальтована площадка загальною площею 800 м2, огороджена по періметру, поруч охорона, зручний заїзд для фур, поруч кільцева дорога.   За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0  


Ціна: 30 грн м2
ID: 2087
Оренда площадок у Львові під метало-базу
оренда площадкі під малий обєм продекції у львові, оренда площадки з спеціальними пристосуваннями для збереження та сортування металу у львові, оренда відкритих майданчиків з перспективою розширення, оренда майданчика під реалізацію метала у львові.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА ПЛОЩАДОК

Площадка загальною площею 500 м2, під збереження металовиробів та кольорових металів, на площадці є баштовий кран, під'їзд для фур, цілодобова охорона.   За детальною інформацією звертайтесь


Ціна: договірна
ID: 2034
Фото Оренда асфальтованої площадки у Львові
оренда відкритого майданчика для зберігання будівельної техніки, оренда площадок під вантажну техніку у львові, оренда майданчиків з можливістю розширення до 3000 м2, оренда площадок які розташовані поруч з кільцевою дорогою львова, оренда плошадки з бетонним покриттям у львові.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА ЗЕМЛІ

Площадка у Львові загальною площею 1000 м2, на приватній території, огороджена, під охороною, може використовуватись під збереження сипучих матеріалів.    


Ціна: договірна
ID: 2026
Оренда критих площадок у Львові
оренда майданчиків з наявністю кран-балки у львові, оренда критих площадок у львові під збереження кольорових металів, оренда площадки з заїздом колії під вантажний кран у львові, оренда майданчику з можливістю розвантаження на вагони. оренда площадок з автонавантажувачем у львові.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА ПЛОЩАДОК 

Асфальтована крита площадка у Львові з кранбалкою, загальна площа 1000 м2, + 2000 м2 окрема територія, З/Д колія, заїзд для транспорту.       За детальною інф


Ціна: 20 грн м2
ID: 1992
Оренда майданчика під металобазу у Львові
оренда асфальтованої площадкі під охороною у львові, оренда площадок де можна орендувати частину території у львові, оренда відгорожених площадок з перспективою розширення, оренда великої площі під площадку у львові, оренда майданчиків під складське збереження у львові.

ОРЕНДА МЕТАЛОБАЗИ У ЛЬВОВІ ПО ГОРОДОЦЬКІЙ

Складська площадка загальною площею 4500 м2, огороджена, заасфальтована, розміри 45х70 м вздовж ділянки З/Д колія, зручний заїзд для фур, охорона по періметру території, поруч офісні приміщення.    


Ціна: 15 грн м2
ID: 1436
Оренда складського майданчика у Львов
оренда площадки з можливістю заїзду фур всередину, оренда площадок під складування мінеральної вати у львові, оренда площадок для збереження покрівельних матеріалів у львові, оренда відкритого майданчику для збереження цегли та газоблоків у львові, оренда площадки під газо та пінобетонні вироби у львові.

ОРЕНДА СКЛАДСЬКОЇ ПЛОЩАДКИ НА ГОРОДОЦЬКІЙ

Відкрита огороджена площадка під збереження продукції, загальна площа 4000 м2, асфальтована, під охороною, поруч кільцева дорога.      


Ціна: договірна
ID: 1409
Оренда відкритого майданчика
оренда площадок під збереження та природню сушку деревини у львові, оренда площадок де може заїхати тільки вантажівки у львові, оренда відкритих складських площадок під негабаритне обладнання у львові, оренда відкритого майданчику з цілодобовою охороною у львові.

ОРЕНДА ПЛОЩАДОК ПІД ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКЦІЇ

Відкрита площадка знаходиться на території охороняємого підприємства бічна вул. Зелена, зручний заїзд автотранспортом, пропускна система.     


Ціна: договірна
ID: 1349
Оренда Складських площадок у Львові
оренда відкритої загородженої площадки у львові, оренда площадок з бетонним покриттям під збереження важкої техніки або обладнання у львові, оренда відкритих площадок з можливістю найняти в оренду офісне приміщення у львові, оренда комбінованих площадок поруч з критим складом у львові.

ЗДАЄТЬСЯ В ОРЕНДУ СКЛАДСЬКА ПЛОЩАДКА 

На території бази здається в оренду складська площадка під сипучі матеріали (щебінь, гравій, пісок тощо), зручний під'їзд для транспорту, цілодобова охорона.      


Ціна: договірна
ID: 1335
Оренда складських майданчиків у Львові
оренда площадки з мостовим краном на 3 тонни у львові, оренда площадки під збереження металевих конструкцій у львові, оренда відкритих майданчиків у львові, оренда майданчику з асфальтованим покриттям у львові, оренда площадок з краном у львові, оренда маленьких площадок у львові.

ОРЕНДА МАЙДАНЧИКА ПІД ЗБЕРІГАННЯ МЕТАЛУ

Складський майданчик загальною площею 900 м2, на майданчику змонтована пересувна кранбалка, є заїзд для фури, підведена електрика.    


Ціна: 35 грн м2
ID: 1195
Оренда складських площадок на Сихові
оренда площадки з можливістю реалізації товару у львові. оренда площадок з нормальним покриттям у львові. оренда відкритих площадок з перспективою розширення за деякий час у львові, оренда майданчиків з промисловим призначенням у львові, оренда площадки при дорозі у львові.

ОРЕНДА ПЛОЩАДОК ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ

Площадка знаходиться на Сихові поруч з торговим центром ЗУБРА, площадка огороджена, окремий заїзд, підлога з бруківки.       

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.