“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15695262 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Моніторинг цін нерухомості у Львові

 

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

 

 

Оренда офісів у Львові - моніторинг цін за 2010 рік.

 

На сьогоднішній день такий сегмент ринку як оренда офісів у Львові свідчить про те, що попитом почали користуватися маленькі офісні приміщення. Ціни на оренду маленьких офісів у Львові коливаються залежно від місця розташування та умовами, які пропонуються власниками.
Так, у 2010 році середня ціна на оренду офісів у Львові, які переважно розташовані у колишніх гуртожитках, базах та адмінбудівлях зі звичайним євроремонтом та охороною, яка чергує вночі, орендна плата за користування такими приміщеннями становить 60 грн. за один м2, плюс слід додати 8 - 10 грн. за один метр квадратний вартість опалення (звісно, в опалювальний сезон), плюс додатково компенсацію витрат на електропостачання по лічильнику та окремо укласти договір з інтернет-провайдером. Таким чином, середня орендна плата звичайного офісу у Львові ( у різних районах міста) в середньому коливається в межах від 70 до 75 грн. за один метр квадратний.

Чим далі місцезнаходження оренди офісу цього ж сегменту у Львові від центру міста та чим менше в той мікррайон курсують маршрутки та інший громадський транспорт, тим дешевше ціни на оренду таких офісів. Ціни коливаються в межах - від 30 до 50 грн за 1м2. Хоча ці офіси нічим не поступаються по якості та послугам, окрім місцезнаходженням.

Є ще одна категорія - оренда офісів у бізнес центрах Львова або, як їх ще називають, оренда в офісних центрах Львова. На жаль таких бізнес – центрів у Львові дуже мало. Тут ситуація виглядає таким чином, що в одних бізнес-центрах, які не попадають у класифікацію євростандартів ціни залежать від поверху, чим вище поверх тим менше ціни - від 70 грн до 90 грн, в інших бізнес центрах класу “В” у Львові, які, в першу чергу, відповідають європейським стандартам таким як: велика парковка для машин, при вході в бізнес центр рецепція, зручні безшумні ліфти, присутність конферец-залу у будівлі, кафе, ресторану, ціни за оренду коливаються від 90 грн до 120 грн за один м2.

Окрім цих категорій на ринку комерційної нерухомості є ще один сегмент: такий як оренда офісів у Львові в окремих приватних будівлях, які обладнані під окрему комерційну фірму. Такі бізнес будівлі, як правило, обладнані у затишному англійському або європейському стилі, що передбачає майже у кожному кабінеті камін, лакований паркет, дубові двері, кухню, кімнату відпочинку, гаражні автомобільні бокси, автономне опалення та ще багато різних переваг, які створюють індивидуальний стиль та творчій настрій.
У таких приватних офісних будівлях ціни за квадратний метр можуть коливатись від 120 грн до 200 грн за один м2.

 

 

 

 

 Чим ближче до центру, тим дорожча оренда магазину у Львові

 

 

Оренда магазинів у Львові має чіткий розподіл по центральній зоні міста.
Чим ближче до центру, тим дорожча оренда магазинів у Львові. Приміщення, котрі здаються в оренду, класифікуються по різних параметрах: наприклад, прохідність людей за одну годину (чим більша кількість людей, тим дорожча орендна плата), крім цього, враховується наявність вітрин, престижність ремонту, наявність усіх комунікацій автономного опалення. Як правило, орендарі завжди переробляють ремонт у орендованих приміщеннях за свій кошт та на власний смак. Чим престижніша фірма, тим „крутіший” дизайнерський ремонт.
Вартість оренди таких приміщень коливається від 50$ до 120$ за 1 м2 у Львові.

Є ще друга
категорія приміщень магазинів - називається „у ближньому центрі”. Ці магазини розташовані на бічних вулицях міста Львова. На цих вулицях значно менший рух людей за одну годину. У таких магазинах і ремонти подешевше і ціни на них менші. Діапазон цін на такі приміщення - від 15$ до 40$ за один метр квадратний.

Найдешевший варіант - оренда магазинів у Львові на тупікових вулицях (в основному це продуктові точки, цінова політика на них коливається орієнтовно від 60 до 100 грн м2).

Найпоширеніший вид оренди магазинів у Львові - це на базарах та у торгових комплексах. Тут ціни коливаються від 60 до 120 грн за м2, але кількість потенційних покупців значно більша, ніж на тупікових вулицях за ті самі гроші.

 

 

 

 

Моніторинг цін на житлову нерухомість по районах Львова

 За квітень 2010 року середня ціна продажу 1-3 кімнатних квартир на вторинному ринку нерухомості у Львові виросла на 0,27% ($4) до $1 365 доларів за 1 кв.м.

Рейтинг цін продажу квартир -
нерухомість по районах Львова (вторинний ринок - старе житло):
 -
нерухомість Галицький район Львова           - зростання 0,34% (на $6) до $1 737/кв.м.;
 -
нерухомість Франківський район Львова      - зростання 0,15% (на $2) до $1 338/кв.м.;
 - нерухомість Личаківський район Львова       - зростання 0,34% (на $4) до $1 291/кв.м.;
 -
нерухомість Залізничний район Львова         - зростання 0,39% (на $5) до $1 230/кв.м.;
 -
нерухомість Шевченківський район Львова   - зростання 0,14% (на $2) до $1 174/кв.м.;
 -
нерухомість Сихівський район Львова           - зростання 0,22% (на $3) до $1 123/кв.м.

 всі ціни вказані за результатами реальних операцій, а не загальної пропозиції на ринку продажу квартир Львова

 

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.