“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15346003 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Оренда складів у Львівові: усі райони Аренда складов во Львове цена за м2

 

Оренда складів у Львові 

 

Ціни на оренду складів у Львові у 2017 році в порівнянні з попередніми роками зазнали значних змін. На це подіяло одночасно багато чинників, зокрема, таких як: 1. Міграція до Львова величезної кількості бізнесменів з Центральних та Східних областей України. Такі процеси обумовлюються складною ситуацією у цих областях країни через зміну курсу на європейський ринок, всі почали передислокацію у західні регіони країни для того, щоб бути поближче до кордону. 2. Також, не є секретом ні для кого й те, що за останні декілька років будівництво складських комплексів практично призупинено по причині нерентабельності самоокупності у найближчих десять років, інвесторам значно цікавіше вкласти гроші у забудову житлового чи офісного будинку або комплексу, який окуповує себе практично за пару років (на відміну від складів). На цій хвилі почалась глобальна забудова житлово-офісних комплексів на територіях колишніх заводів, які переважно розташовувались в межах міста. Таким чином, всі орендарі, які розташовувались на таких територіях були змушені переселятись в різні вільні кутки, куди ще не добрались забудовники. Цей чинник, також, викликав дефіцит вирорбничо-складських приміщень. Звісно, попит формує пропозицію і, скориставшись такою ситуацією, власники складів почали різко піднімати ціни на оренду своїх приміщень. 3. В той же час, існує ще один цікавий фактор, який спричинив підвищення цін на оренду виробничо-складських приміщень: далеко не усі орендарі усвідомлюють, що будь-яка ціна оренди "з повітря" не береться, вона формується згідно комерційної пропозиції на ринку нерухомості, і, якщо повернутись на декілька років назад, коли долар був по 5 гривень, то можна проаналізувати, що ціна оренди виробничо-складських приміщень становила 25 гривень за 1 метр квадратний, що дорівнювало 5 доларів за метр квадратний. Тобто, це і є реальна собівартість оренди виробничо-складських приміщень. Отже, на даний момент ціни ще не досягли цієї планки, а це означає, що фактична вартість на сьогоднішній день складського приміщення у 90 гривень за метр квадратний не "дотягує" до інвестиційного максимуму, тому поки ціни не вийдуть на ринкову вартість (5 доларів за 1 метр квадратний) склади не почнуть будувати, а, навпаки, їх будуть продовжувати зносити, а на їхніх місцях будуть забудовувати торгівельно-офісні споруди та житлові комплекси.

 

Оренда складів малої площі у Львові. Найменшими складами вважається площа від 10 до 20 метрів квадратних. Така площа користується попитом у дрібних підприємців та звичайних громадян, які просто при переїзді у нове житло тимчасово зберігають в цих приміщеннях своє майно. Складські приміщення такої площі - дуже великий дефіцит, особливо в ті приміщення, до яких зручний заїзд, щоб не протікало та ще і з охороною. Завдяки реальному дефіциту таких маленьких складів власники свідомо завищують ціни на такі приміщення. Ціновий діапазон на оренду складів у Львові малої площі коливається від 40 до 70 гривень за метр квадратний.

 

Оренда складів середньої площі від 100 метрів квадратних являється найпопулярнішою серед усіх інших розмірів. Серед цієї категорії особливим попитом користуються оренда складів у Львові з авторампою, але, на жаль, таких складів дуже мала кількість з тієї причини, що склади з авторампою, в середньому, мають стандартну площу 800 метрів квадратних, і тільки дуже мала кількість власників розділяють їх на декілька дрібних. Після цього клієнти дивуються чому на сусідньому складі розміром у 800 метрів квадратних ціна 35 гривень за метр квадратний, а у нас 45 гривень за метр. Тут усе зрозуміло, тому що власник, який розділив ці приміщення, втрачає метраж завдяки загальному коридору, по якому усі завантажуються, а платити за нього ніхто не хоче.

 

Оренда складів у Львові великими площами теж користується не аби-якою популярністю. Уся справа у тому, що нових складів будується дуже мало, а старі, як правило, усі зайняті. Тому і створюється дефіцит на такі приміщення. Ціновий діапазон на склади великої площі у Львові коливається від 35 до 60 гривень за метр квадратний. Тут усе залежить від набору характеристик. Декому потрібен склад без особливих вимог, а дехто шукає склад класу "А" з промисловою підлогою та усіма вигодами цивілізації. Тому, ціна формується як в автосалоні - є базова комплектація, а є комплектація з усіма додатковими наворотами.

 

Оренда складів з авто-рампою у Львові. Останнім часом спостерігається дуже великий попит на Оренду складів у Львові з рампою особливо маленьких розмірів. Склади маленького розміру - це склади площею до 100 м2. Переважна більшість орендарів шукають такі приміщення під складування харчових товарів, тому що це пов'язано з вимогами, які є обов'язкові для зберігання товарів цієї групи. Зокрема, оренда складу у Львові під продукти харчування вимагає сухості приміщення, що, в свою чергу, гарантує зберігання товару з мінімальним ризиком його псування. Другим і дуже важливим чинником являється фактор відсутності гризунів, яким значно важче забратися на рампу ніж у звичайний низький склад. І третій, дуже важливий чинник - це швидкість розвантаження та завантаження товару з авторампи. Сигмент ринку оренда складів Львів з авторампою у Львові малої площі ще проблемний, тому що нових складів за останні десять років практично не будувалось. Усі складські приміщення з авторампою залишились нам з минулих часів. Раніше такі склади будували дуже великими і стандартна площа таких приміщень становила приблизно 800 м2, а з часом власники побачили, що великий склад здати в оренду у Львові значно важче ніж малий. Саме через це більшість з них почали робити так звану "коридорну" систему розподілу складів на маленькі приміщення. Тобто, уявімо собі склад в 5000 м2, посередині якого зроблено коридор шириною у чотири метри та перегородки з сітки або профлиста, які поділяють цей склад на 50 маленьких складських приміщень з окремим заїздом - в таких варіантах є певні незручності для орендаря, які пов'язані з маневруванням по коридорам. Але, як свідчить практика, такі комплекси завжди забиті майже на 99 %. У цьому сигменті є ще один важливий фактор - це ціновий фактор на такі приміщення. Оренда складів у Львові з авторампою малої площі особливо у зручних місцях транспортних розв'язок коштує завжди дорожче майже удвічі, ніж оренда складу у Львові без авторампи, навіть у тому самому місці, тому далеко не кожен орендар може дозволити собі таку розкіш.

 

Оренда складів у Львові з опаленням. Це справді дуже дефіцитна річ на наш час, справа ось у чому: якщо це великий склад, який поділений на ячейки, то опалення на сьогоднішній день буде коштувати власнику величезні кошти, а є такі склади, в яких зроблено автономне опалення у вигляді маленької котельні, але, погодьтесь, на склад у 100 м2 така котельня не окупиться, а далеко не усі сусіди по складу захочуть підключати опалення, тому що це потягне, як правило, ще половину вартості оренди складу, тому на маленькі склади переважно опалення не включають, навіть, при його наявності. У сигменті оренда складів з авторампою є ще один важливий момент - це склади, які знаходяться на поверхах та у підвалах з використанням вантажних ліфтів. Цікаво, що саме в таких варіантах найчастіше використовують систему опалення, це і не дивно, тому що в них більше зберігається тепло і не вивітрюється на вулицю. Ліфтова система має свої недоліки, до яких треба бути готовими: це аварійна зупинка ліфта, або завантаженість спільного ліфта вашими сусідами, або просте банальне відключення електроенергії в усьому районі на півдня, тому оренда складів у Львові з вантажним ліфтом вимагає не дуже велику завантаженість з Вашої сторони та треба постійно враховувати фактор непередбачуваних обставин, які можуть в будь-яку хвилину зупинити на деякий час ваш бізнес. В цілому оренда складів у Львові маленької площі може коливатись у ціновому сигменті від 40 грн. до 70 грн. за 1 м2.  

 


Якщо Вам необхідно купити, продати, обміняти, взяти або здати в оренду складські приміщення у Львові, ми завжди раді надати Вам кваліфіковані консультації, розмістити на нашому сайті у розділах: Комерційна нерухомість Львів, Нерухомість Львівська обласьть детальну інформацію про Ваш об'єкт, підібрати декілька найкращих варіантів пропозицій та проконсультувати про стан комерційної нерухомості у даному регіоні. Ми пропонуємо склади під усі види діяльності, склади за низькими цінами у Львові.

 

 

Класифікація складів та складських комплексів у Львові. Склади класу “А”, “В”, “С”, “D”.


Оренда Складу Львів: класу “А”

1. Вигідне місцерозташування складських приміщень у Львові поблизу кільцевої дороги, забезпечуючи зручний під’їзд для вантажного транспорту, та відстань від міста не більше ніж 20 км.;
2. Сучасні складські будівлі у Львові, побудовані з легких конструкцій після дев’яностих років 20 століття;
3. Одноповерхові складські будівлі у Львові, збудовані, як правило, за сучасними технологіями будівництва з застосуванням сучасних будівельних матеріалів;
4. Висота складу класу “А” у Львові повинна бути не менше ніж 10 м, щоб встановити багаторівневе стелажне обладнання;
5. Обов’язкова умова на складі - наявність сучасної армованої промислової підлоги з навантаженням не менше від 5000 до 7000 кг на один м2;
6. Склади класу “А” у Львові повинні бути обладнані системою, яка підтримує постійний температурний режим, який регулюється залежно від виду товару;
7. У складських приміщеннях класу “А” у Львові обов’язково повинно бути автономне опалення та незалежна автономна електропідстанція;
8. Сучасна вентиляційна система або центральне кондиціювання;
9. Наявність охоронної сигналізації з використанням відеоспостереження;
10. Склади повинна охороняти сертифікована охоронна фірма та пропускний режим об’єкту;
11. Наявність офісних приміщень поруч зі складом класу “А” у Львові не далі ніж 80 м; 
12. Багатоканальні телефонні лінії та та наявність мережі інтернет;
13. Територія навколо складів класу “А” у Львові повинна бути облаштувана стоянками та достатньо маневрена для розворотів фур.

 

Оренда Складів Львів: класу “В”

 

1. Це складські приміщення, які побудованні до 1990 року;
2. Переважна висота стелі складських приміщень класу «В» повинна бути від 6 до 8 м;
3. Підлоги на складах класу “В” у Львові покриті або асфальтом, або бетоном;
4. Температурний режим узимку від +8 до +18 градусів С;
5. Пожежна сигналізація у складських приміщеннях гідрантного типу;
6. Рампа для загрузки машин не менш аніж 1,2 м;
7. Наявність офісних приміщень на складах класу “В” у Львові не далі ніж 100 м від складу;
8. Наявність телефонних ліній; 
9. Цілодобова охорона по периметру бази.


Оренда Складів у Львові: класу “С”

 

1. Капітальне спорудження – у минулому виробниче приміщення або утепленний склад, ангар;
2. Робоча висота стель приміщення під склад класу “С” - від 4 до 6 м;
3. Температурний режим на складах узимку - від +5 до + 8 градусів С;
4. Підлоги у складських приміщеннях класу “С” у Львові покриті або асфальтом або бетоном іноді бетонна тротуарна плитка;
5. Переважна більшість складів класу “С” у Львові без рампи – нульовий рівень.Оренда Складу у Львові: класу “D”

1. Це підвальні приміщенння, будівлі цивільної оборони, неопалювальні ангари, які використовуються під склади класу “D” у Львові;
2. Температурний режим узимку на складах класу “D” у Львові – без опалення;
3. Робоча висота стель складськіх приміщень у Львові - від 3 до 10 м;
4. Підлоги на складах класу “D” у Львові покриті або асфальтом або бетоном, іноді бетонна тротуарна плитка, або без покриття.

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0 

 

 Ціна: 80 грн м2
ID: 5076
ОРЕНДА СКЛАДУ З АВТО- РАМПОЮ У ЛЬВОВІ
оренда складів з авто-рампою, оренда склада з заїздом фур на територію

ОРЕНДА СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ З РАМПОЮ

Оренда приміщення загальною площею 420 м2, у приміщенні висота 7м, є авто-рампа, дві пари воріт, поруч є офісне приміщення 40м2, загальна територія під охороною.   за детальною інформацією звертайтесь за телефоном:0677487450 Сергій


Ціна: 32 грн м2
ID: 5075
ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ АНГАРНОГО ТИПУ
оренда складів з окремим заїздом та широкими воротами у львові, оренда складських приміщени у різних районах львова.

ОРЕНДА СКЛАДУ У РІЗНИХ РАЙОНАХ ЛЬВОВА

Оренда складського приміщення ангарного типу загальною площею 700 м2, у приміщенні висота 8м, власник вирівняє бетонну підлогу під орендаря, територія під охороною, фура заходить в приміщення. за детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 06774874


Ціна: 60 грн м2
ID: 5074
ОРЕНДА СКЛАДУ З БІЧНОЮ РОЗГРУЗКОЮ У ЛЬВОВІ
оренда складів різної площі у львові, оренда складів у різних районах львова та області. оренда складу без авто-рампи у львові

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ ПІД ГУРТІВНЮ

Оренда складів площею 360 м2. в приміщенні бетонна підлога, висота 5м, є освітлення, гарна охороняєма територія, доступ цілодобовий. зручне розташування для гуртівні або можна використовувати просто як склад. за детальною інформацією звертайтесь за телеф


Ціна: 60 грн м2
ID: 5073
ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ З ОФІСОМ В СЕРЕДИНІ
оренда складів з офісними приміщеннями в середині, складське приміщення в оренду у львові з приміщенням для комірника

ОРЕНДА СКЛАДУ З ПІДСОБНИМ ПРИМІЩЕННЯМ В СЕРЕДИНІ

Приміщення складу загальною площею 508 м2, в приміщенні є підсобка на 19 м2 та офіс на 18 м2, великі ворота, парковка для машин, зручне розташування, склад знаходиться у залізничному районі львова, охорона території, цілодобовий доступ.  


Ціна: 18 грн м2
ID: 5072
ОРЕНДА СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ ПОБЛИЗУ ЯВОРОВА
оренда приміщень з кран-балкою у львові. оренда складу з мостовим краном у львові, оренда складів великої площі у львові

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ У ЯВОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Оренда виробничо-складського приміщення 6900м2, у приміщенні висота 7-14 м. є мостові крани на 32 т, поруч з приміщення є офісна будівля площею 900 м2. зручний заїзд та парковка. можливо здача частинами. за детальною інформацією звертайтесь за


Ціна: 18 грн м2
ID: 5071
ОРЕНДА ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ ВЕЛИКОЇ ПЛОЩІ
оренда складів великої площі у львові, пошук приміщень під виробництво великої площі

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ВЕЛИКОЇ ПЛОЩІ ПОБЛИЗУ ЛЬВОВА

Оренда виробничо-складського приміщення загальною площею 5184 м2, висота 9м. є приміщення під офіс 250м2 вільного планування, рівна бетонна підлога будівля з сендвіч-панелій, фура заходить в середину. зручний асфальтований заїзд фур, можливо здача приміщення складу частинами. також


Ціна: 90 грн м2
ID: 5069
Оренда складу малої площі у Львові
оренда маленьких складів у львові, оренда складських приміщень малої площі у львові, оренда маленького складу у львові, склади в оренду малих площ у львові, маленький склад у львові.

ОРЕНДА МАЛЕНЬКИХ СКЛАДІВ РІЗНОЇ ПЛОЩІ У ЛЬВОВІ

Оренда складу маленької площі від 16 до 30 м2, в приміщенні зроблено євроремонт, є лічильник на світло, цілодобова охорона. окремий вхід, до приміщення є заїзд малотонажного транспорту, приміщення розташоване в сихівському районі львова. за детальною інформацією звертайтесь за тел


Ціна: 45 грн м2
ID: 5066
Оренда складу у Львові
оренда складського приміщення під різні види діяльності такі як: друкарня, зборка меблів, зварні роботи, просто складське приміщення.

ОРЕНДА СКЛАДУ З МАЛЕНЬКОЮ КРАН-БАЛКОЮ

Оренда складського приміщення загальною площею 220 м2, у приміщенні є кран-балка на один середній прольот, в приміщенні відносно рівна бетонна підлога, є електроенергія, воду при бажанні можна підвести, на території цілодобова охорона, приміщення розташоване у Сихівському районі Львова. за


Ціна: 70 грн м2
ID: 5065
Оренда складу з рівною підлогою у Львові
оренда складу з рівною підлогою у львові, оренда складів з сучасним ремонтом та гарною логістикою у львові, складські приміщення з сучасним дизайном та промисловою підлогою у львові, оренда складу у львові в шевченківському районі львова, оренда складів з перспективою розширення у львові, складські приміщення львів.

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ З РАМПОЮ

Оренда складського приміщення загальною площею 800 м2, у приміщенні рівна бетонна підлога, є наявність авторампи, цілодобова охорона території, зручний заїзд з траси, при бажанні можна добрати офісні приміщення біля складського комплексу.  


Ціна: 65 грн м2
ID: 5064
Оренда складу з опаленням у Львові
оренда складу з системою опалення та наявністю підсобних приміщень для комірника, складське приміщення з офісами поруч у львові, оренда складу у шевченківському районі львова, оренда складів з потужною інфраструктурою у львові, склад у який заходить фура у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З СИСТЕМОЮ ОПАЛЕННЯ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 900 м2, у приміщенні є допоміжний склад площею 150 м2,та комплекс з двох офісних приміщень, душевої, роздягалки та санвузла, на території при потребі є офісні приміщення площею 400 м2, територія під охороною.  


Ціна: 90 грн м2
ID: 5063
Оренда складу у Львові з ремонтом
оренда складу холодного типу у львові, складське приміщення яке розташоване при дорозі у львові, оренда складів з наявністю офісу при дорозі у львові, оренда приміщення під склад з рівною бетонною підлогою та маленькою кімнатою для персоналу, оренда складів з можливістю заїзду фур в середину складу.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ПРОМИСЛОВОЮ ПІДЛОГОЮ

Оренда складу загальною площею 800 м2, у приміщенні зробленопромислову підлогу, поруч є офісні приміщення з санвузлом площею 80 м2, у приміщенні складу є два заїзда для фур, територія під цілодобовою охороною, при потребі можна зняти додаткові офіси.    


Ціна: 60 грн м2
ID: 5062
Оренда складу зі стілажами у Львові
оренда складу з стаціонарними стілажами у львові, оренда складів з стілажною системою та компактними розмірами у львові, оренда складських приміщень у франківському районі львова, оренда складів в районі вулиці кульпарківська у львові, складські приміщення зі стілажами у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ ЗІ СТІЛАЖАМИ У ЛЬВОВІ

Оренда складського проміщення на першому поверсі загальною площею 220 м2, у приміщенні зроблено ремонт, рівна підлога, є стілажна система що дає змоге збільшити площу складування продукції. при потребі поруч можна зняти офіс площею 20 м2.  


Ціна: 55 грн м2
ID: 5061
Оренда складу у Шевченківському районі Львова
оренда складів до 100 метрів у львові, оренда складу з наявністю санвузла у львові. оренда складу який можна легко обігріти, оренда складських приміщень у шевченківському районі львова, складське приміщення малої площі з цілодобовою охороною у львові, оренда складу з висотою стелі до чотирьох метрів у львові.

ОРЕНДА СУХОГО СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ 

Приміщення загальною площею 78 м2, у приміщенні є вода, каналізація, електрика, підлога рівна, до складу є можливість захзду транспорту до 10 тон, цілодобова охорона території, поруч в будівлі є офісні приміщення різної площі.   За де


Ціна: 70 грн м2
ID: 5060
Оренда складу у Львові з ремонтом
оренда складу під збереження та складування пілет у львові, оренда великих складських площ під збереження твердого палива для котлів, оренда складу у межах міста у львові, оренда складів великої площі під збереження паливних брикетів у львові, оренда складу з системою вентиляції у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ ВЕЛИКОЮ ПЛОЩЕЮ У ЛЬВОВ

Оренда складського приміщення площею 3000 м2, у приміщенні є система опалення, промислова підлога, заїзд фур в склад, поруч з приміщенням є офіси площею 300 м2, офіси потребують незначного ремонту, є велика парковка для машин, зручна транспортна розвязка.  


Ціна: 45 грн М2
ID: 5059
Оренда складу у Львові ангарного типу
оренда складу - навісу з металевими стінками у львові, оренда складів у сихівському районі львова, оренда складу з можливістю орендувати офісне приміщення поруч, оренда складів під збереження продукції яка не боїться холоду, оренда приміщень під виробництво або склад у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З МЕТАЛЕВИМИ СТІНКАМИ У ЛЬВОВІ

Оренда складського приміщення загальною площею 100 м2, у приміщенні є дві пари воріт під буси, приміщення на зимовий період холодне, в складі є електрика, поруч з приміщенням є офіси та санвузол, територія на ніч під охороною.   За


Ціна: 45 грн м2
ID: 5058
Оренда складу з мостовим краном у Львові
оренда складу з мостовим пятитонним краном у львові, оренда складів з кран-балками у львові, оренда складських приміщень з підйомними міханізмами у львові, оренда складу у сихівському районі львова. складські приміщення в які заходить фура під кран-балку у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З МОСТОВИМ КРАНОМ У ЛЬВОВІ

Оренда приміщення загальною площею 1500 м2, у приміщенні рівна бетонна підлога, є мостовий кран на 5 тон, фура заходить під завантаження. склад без опалення, є можливість зняти офіс площею 40 м2, в приміщенні складу є потужна електромережа  


Ціна: 45 грн м2
ID: 5057
Оренда складу з маленькою рампою у Львові
оренда складу у личаківському районі львова, оренда складських приміщень з усіма комунікаціями у львові, оренда складського приміщення з авто-рампою під десятитонники у львові, оренда складу з маленьким приміщенням під офіс в середині, оренда складського приміщення у львові з комунікаціями.

ОРЕНДА СКЛАДУ ПЛОЩЕЮ 140 М2 У ЛЬВОВІ

Оренда складу який розташований у шевченківському районі львова, загальною площею 140 м2, у приміщенні є вода, каналізація, електроенергія, в складі є маленька авто-рампа, є модливість наняти офісне приміщення загальною площею 12 м2, в самому складі є приміщення для комірника площею 20 м2.


Ціна: 50 грн м2
ID: 5056
Оренда складу у Львові в Шевченківському районі
оренда частини складу з можливістю розширення у перспективі, оренда складів з окремим заїздом в середину, оренда складських приміщень з високими стелями під стілажну систему у львові, оренда приміщень під склад великої площі у львові, оренда складських комплексів у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ КЛАСУ "А" У ЛЬВОВІ

Оренда складу площею 1000 м2, у приміщенні є промислова підлога, ролокасетні ворота під фуру, в приміщенні постійна плюсова температура, є можливість підключення опалення.   За детальною інформацією звертайтесь по телефону 067 7487450  


Ціна: 45 грн м2
ID: 5054
Оренда складу у шевченківському районі львова
оренда складу з промисловою підлогою та маленьким приміщенням під комірника у львові, оренда складів з нормальним заїздом фур до рампи у львові, оренда складу під продукти у львові, оренда складу під збереження вагонки у львові, оренда складів під збереження тканин у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ГАРНОЮ ПІДЛОГОЮ ТА АВТОРАМПОЮ

Оренда приміщення площею 200 м2, в приміщенні є промислова безпильна підлога, маленька кімната під комірника, зручний заїзд фур, цілодобова охорона території, при бажанні є можливість зняти офісне приміщення різної площі.   За дета


Ціна: 40 грн м2
ID: 5051
Оренда складу у Личаківському районі Львова
оренда складу у львові з двома парами воріт, оренда складу під меблеве виробництво, оренда складу якій можна адаптувати під гуртівню готової продукції. складскі приміщення в зручному розташуванні у львові, склад в оренду у львові з рівною підлогою, перелік складів у львові під оренду, склади в клосу в оренду у львові

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ З ЗАЇЗДОМ ФУР ВСЕРЕДИНУ

Складське приміщення загальною площею 600 м2, в приміщенні є дві пари окремих воріт, висота приміщення 8 м, в складі є потужна електромережа, охорона території, бетонна підлога, склад без опалення, всередині є підсобні приміщення.    


Ціна: 60 грн м2
ID: 5027
Оренда складів у сихівському районіу Львова
оренда складу у львові з рампою, склади в оренду на другому поверсі з ліфтом у львові, оренда складів з стілажною системою у львові, підбір складів під замовлення, склади з сучасним ремонтом під торговий зал. складські приміщення під гуртівню у львові, оренда складів у сихівському районі львова, сучасний склад з ремонтом у львові

ОРЕНДА СКЛАДІВ З ВАНТАЖНИМ ЛІФТОМ

Оренда складу на другому поверсі загальною площею 400 метрів квадратних, у приміщенні висота стелі 2,8 метри, є вантажний ліфт, завантаження відбувається з рампи, у складі зроблено ремонт, поруч зі складом є офісні приміщення загальною площею 100 метрів квадратних, склад поділений на два зали.


Ціна: 42 грн м2
ID: 5026
Оренда складу Львів в сихівському районі Львова
оренда складів без рампи для гуртового продажу товарів, оренда складів з високими воротами під заїзд фур всередину, склади з рівною промисловою підлогою у львові, склад з наявністю офісного приміщення, оренда складів без ремонту, дешеві варіанти оренди складів у львові, де знайти склад під збереження товару у львові

ОРЕНДА СКЛАДУ ПІД ГУРТІВНЮ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 800 метрів квадратних, у складі рівна підлога, є два офісних приміщення площею по 20 метрів, також є ще одне приміщення як офіс яке збудували орендарі за власні кошти, при умові що наступний орендар розрахується з ними за це приміщення вони його залишуть,  


Ціна: 60 грн м2
ID: 5025
Оренда складу з ремонтом у Львові
оренда складів з ремонтом львів, оренда складу з ремонтом та авторампою для фур у львові, оренда сучасних складів з двома заїздами транспорту, складські приміщення з нормальним освітленням у львові, знайти склад та офіс при складі, сучасні складм під замовлення у львові, вибір складів у сихівському районі львова

ОРЕНДА СКЛАДУ З ОПАЛЕННЯМ У ЛЬВОВІ

Оренда складського приміщення загальною площею 1200 метрів квадратних, в складі зроблено ремонт, сучасні системи опалення, промислова підлога, нові світильники, в середині є маленький офіс для комірника, цілодобова охорона території, зручний заїзд для фур.  


Ціна: 35 грн м2
ID: 5024
Оренда складу по Кульпарківській у Львові
оренда складів у львові з рампою, оренда складів по вулиці кульпарківска у львові, кладське приміщення з рампою та кімнатою для комірника у львові в оренду, оренда складів з виходом на рампу та бічною розгрузкою фур у львові, складське приміщення в оренду у франківському районі львова, перелік складів по кульпарківській у львові

ОРЕНДА СКЛАДУ У ФРАНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Оренда складу загальною площею 500 метрів квадратних, є маленька рампа, бічна розгрузка фур, на складі радянський ремонт, асфальтна підлога, є кімнатки для комірника, склад сухий, при бажанні є можливість орендувати офісні приміщення які розташовані неподалік від складу.  


Ціна: 33 грн м2
ID: 5023
Оренда складу у Львові франківський район
оренда великих складів у львові, оренда складу у львові з високими стелями та бетонною підлогою, кладські приміщення які розташовані на промислових територіях львова, оренда складу з великими вікнами, знайти склад з ручною кран-балкоб у львові, оренда складу з великими воротами під заїзд фур всередину під кран-балку

ОРЕНДА СКЛАДУ ПІД БУДІВЕЛЬНІ ТОВАРИ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 800 метрів квадратних, високі стелі до 12 метрів, бетонна підлога, склад без опалення, цілодобова охорона території, поруч на території є офісні приміщення які потребують ремонту,   За детальною інформ


Ціна: 60 грн м2
ID: 5022
Оренда складського комплексу у Личаківському районі
оренда нових складів у львові, оренда новозбудованого складу у львові, оренда складу з авто-рампою у львові, оренда сучасних складів з окремим входом всередину та офісними приміщеннями у львові, оренда сучасного складу з рампою у львові, перелік складів у шевченківському районі львова, знайти склад в оренду у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ ПІСЛЯ РЕМОНТУ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 750 метрів квадратних, складське приміщення розбите на три секції, в кожній секції ролокасетні ворота та окремі двері у середину складу, нова розводка електрики, промислова підлога, рампа для фур, поруч при потребі є офісні приміщення площею 200 метрів квадратних, оф


Ціна: 35 грн м2
ID: 5021
Оренда складу з бічною розгрузкою фури у Львові
оренда складів у львові під заїзд фури, оренда складів у франківськлму районі з рампою для фур, знайти склад в районі вулиці любинська у львові, оренда невеликих складів у львові, пошук складських приміщень в оренду у львові, оренда комерційної нерухомості у львові, складські комерційні приміщення знайти у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ ВЕЛИКОЇ ПЛОЩІ З РАМПОЮ

Оренда складу загальною площею 800 метрів квадратних, бічна розгрузка фури, висота стелі три метри, великі ворота, підлога у складі рівна, цілодобова охорона території, на складі є кімната для комірника, при потребі є можливість зняти офісні приміщення на відстанні 200 метрів площею до 40 метрів.


Ціна: 40 грн м2
ID: 5020
Оренда складу у Львові малої площі
оренда маленьких складів у львові. оренда складу у шевченківському районі львова, маленький клад на торговій території під магазин у львові, оренда складів з можливістю торгівлі, склади малох площі під зберігання харчової продукції, оренда складів з автонавантажувачем у львові.

ОРЕНДА СУХОГО СКЛАДУ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 76 метрів квадратних, на складі рівна підлога, приміщення сухе, маленькі ворота 2х2 метри, цілодобова охорона території, при потребі є можливість зняти офісне приміщення площею до 40 метрів у тій самій будівлі.   За


Ціна: 40 грн м2
ID: 5019
Оренда складу площею більше 1000 метрів у Львові
оренда складів у львові під меблі, оренда складу під корпусні меблі у львові, оренда складів під комплектуючі під меблі у львові, склади для зборки меблів у львові, підбір складів на замовлення під меблеву фурнітуру у львові, оренда складів - виставкових залів у львові, складські приміщення під меблевий бізнес у львові

ОРЕНДА СКЛАДУ З ВЕЛИКОЮ РАМПОЮ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 1700 метрів квадратних, у приміщенні рівна бетонна підлога, широка рампа для фур, в середині складу є офісне приміщення площею 30 метрів квадратних, склад висотою 10 метрів, склад сухий після капітального ремонту даху цим літом, при потребі є можливість на відстанн


Ціна: 45 грн м2
ID: 5018
Оренда складу прямокутної форми у Львові
оренда складів у львові по хмельницького, оренда складів ангарного типу у львові, склади з декількома воротами в оренду, оренда складів у шевченківському районі, оренда складів під торгівлю цементом та сипучими матеріалами у львові. оренда складу під щебінь у львові, склади під тару в оренду у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ТРЬОМА ПАРАМИ ВОРІТ У ЛЬВОВ

Оренда складу загальною площею 500 метрів квадратних, на складі рівна бетонна підлога, склад без опалення, можливий заїзд фур, висота складу чотири метри, накриття шифір, при потребі поруч зі складом є офісні приміщення до 100 метрів, цілодобова охорона території.  


Ціна: 45 грн м2
ID: 5017
Оренда складу у Львові
оренда складів по городоцькій, оренда складу під гуртівню будівельних матеріалів, знайти склад з авто-рампою у львові, складські приміщення під фасування пілет у львові, оренда складів під комбірорм у львові, складські приміщення в оренду у франківському районі львова, склади з ж/д колією у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З РАМПОЮ ТА СТІЛАЖАМИ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 860 метрів, в складі є офісне приміщення площею біля 100 метрів, в приміщенні офісу є три кімнати у яких зроблено євроремонт, на складі рівна бетонна підлога, висота складу 12 метрів, по при стіни на складі стоять стілажі якими дозволяється користуватись безко


Ціна: договірна
ID: 5016
Оренда складу площею 10 000 метрів у Львові
оренда величезних складів у львові, оренда складу під складування промислової групи товарів, оренда великих площ у львові, складські приміщення для інвесторів у львові, склади які потребують ремонту у львові, знайти склад великої площі у львівській області, оренда складу з можливістю розширення.

ОРЕНДА СКЛАДУ ВЕЛИЧЕЗНОЇ ПЛОЩІ У ЛЬВОВІ

Оренда складського приміщення загальною площею 10 000 метрів квадратних, приміщення потребує ремонту, власники (велика корпорація) готові приймати участь у ремонтних роботах за власний кошт, приміщення розташоване на бувшій території великого заводу, на території є усі комунікації.  


Ціна: 35 грн м2
ID: 5015
Оренда складу-навісу у Львові
оренда складів у львові під навіс, оренда складів для збереження та сушки деревини у львові, ссклади з металевих конструкцій у львові, оренда складів під товар який не боїться холоду, оренда приміщень під склад деревини, оренда складів - навісів у львові. складські приміщення в оренду у личаківському районі львова.

ОРЕНДА СКЛАДУ МАЛОЇ ПЛОЩІ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 100 метрів квадратних, у складі рівна бетонна підлога, є ворота під вантажівку, цілодобова охорона території, при потребі є офіс який можна зняти в оренду, висота приміщення 4 метри, на складі є електроенергія, склад холодний без опалення.  


Ціна: 80 грн м2
ID: 5014
Оренда складу з сучасним ремонтом у Львові
оренда складів з ремонтом, оренда сучасних сухих складів пыд збереження фарб та лаків у львові. складські приміщення для складування продукції яка боїться холоду, склад під будівельні матеріали у львові, сучасні склади з системою опалення в оренду, склад під складування пластикових вікон у львові.

ЗНАЙТИ СКЛАД У ЛЬВОВІ В ОРЕНДУ

Оренда складу загальною площею 450 метрів квадратних, у складі сучасний ремонт, промислова підлога, ролокасетні ворота, всередині складу є ще один маленький склад на 60 метрів, та приміщення для комірника, бічне розвантаження фури, в складі є пожежна сигналізація, при потребі можна добрати офісні приміщення.  


Ціна: 50 грн м2
ID: 5013
Оренда складу шевченківському районі у Львові
оренда складу у львові з рампою, складські приміщення під складування цігарок у львові, оренда складів під збереження горілчаної продукції, склади з наявністю автонавантажувача у львові. оренда складів з рампою під промислову групу товарів у львові, знайти склад в оренду у шевченківському районі львова.

ОРЕНДА СКЛАДУ З РАМПОЮ ДЛЯ ФУР У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 500 метрів квадратних, склад з рампою для фур, рівна бетонна підлога, висота приміщення приблизно 4 метри, склад сухий, цілодобова охорона території, при потребі є офісні приміщення площею у 20-40 метрів квадратних, на складі є електрика.  


Ціна: 40 грн м2
ID: 5012
Оренда складу під металопрокат у Львові
оренда складів під металобазу у львові, оренда великого складу з мостовим краном у львові, оренда складів з заїздом вагонів у середину складу, оренда накритого складу з мостовим краном під прийом кольорових металів у львові, оренда складів у франківському районі львова, оренда комерційної нерухомості у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ МЕТАЛУ У ЛЬВОВІ

Оренда складу з мостовим краном на 10 тон, загальна площа приміщення 1000 метрів квадратних, у приміщенні раніше зберігався метал, поруч зі складом є відкрита площадка площею 2000 метрів квадратних, є З/Д колія яка проходить вздовж усієї площадки.  


Ціна: 80 грн м2
ID: 5011
Оренда складу з євроремонтом у Львові
оренда сучасних складів у львові, оренда складу якій зроблено під виставковий зал у львові, склади в оренду під хімічну продукцію. оренда складу з промисловою підлогою. складське приміщення в оренду у личаківському районі львова, оренда складу під дороге обладнання для авто, оренда складів для автомобільних запчастин у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З УСІМА КОМУНІКАЦІЯМИ У ЛЬВОВІ

Оренда складського приміщення загальною площею 750 метрів квадратних, у складі зроблено ремонт, є сучасна система опалення, уся нова розводка електрики, протипожежна сигналізація по усіх стандартах, ролокасетні ворота, при бажанні можна зняти офіс 100 метрів квадратних який вихлдить на цент


Ціна: 85 грн м2
ID: 5010
Оренда складу на сихові у Львові
оренда складів на сихові львів, оренда складу з сучасним промисловим покриттям підлоги, складські приміщення під продукти у львові, оренда складів під продуктову групу товарів у львові, складські приміщення з авто-рампою під фури у львові, оренда складу у сихівському районі львова.

ОРЕНДА СКЛАДУ З РЕМОНТОМ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 600 метрів квадратних, у приміщенні є маленька кімната для комірника, завантаження відбувається з широкої рампи для фур, в складі зроблено ремонт, є сигналізація, поруч при потребі є офісні приміщення площею до 40 метрів.    


Ціна: 55 грн м2
ID: 5009
Оренда складу під гуртівню товарів у Львові
оренда складів у львові з вигідним розташуванням, оренда складу під збереження промислового обладнання у львові, складські приміщення з можливістю заїзду фури всередину складу під кран-балку у львові, оренда складів під збереження шклопакетів у львові, оренда складських приміщень для дверей та вікон у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З РОЗТАШУВАННЯМ ПІД МАГАЗИН

Оренда складського приміщення загальною площею 800 метрів квадратних, є можливість поділити його на 200 та 600 метрів, в приміщенні є усі комунікації, всередині є офісні приміщення площею 40 метрів квадратних, цілодобова охорона території, вигідне місце розташування для торгівлі.  


Ціна: 60 грн м2
ID: 5008
Оренда складів малої площі у Львові
оренда маленького складу по зеленій, оренда складу без авто-рампи у львові, склади під збереження електричної продукції у львові, оренда складу для дсп та двп у львові. оренда складів під порізку профілів у львові, складські приміщення під складування електроінструменту у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ МАЛОЇ ПЛОЩІ У ЛЬВОВІ

Оренда складського приміщення загальною площею 60 метрів квадратних, приміщення складу сухе, є одна умова у власника - він віддає приміщення тільки з орендою малого офісу разом, територія під охороною, до складу може заїхати вантажівка.   За


Ціна: 60 грн м2
ID: 4642
Оренда складу з опаленням у Львові
склади на зиму з опаленням львів, оренда офісів під поліграфічні послуги, оренда приміщення під друкарню у львові, оренда приміщень під рекламні та маркетингові послуги, оренда приміщень з надання послуг засобами обчислювальної техніки та оргтехніки, в т.ч. інтернет.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ОПАЛЕННЯМ ЛЬВІВ

Оренда складу з опаленням на першому поверсі загальною площею 100 метрів квадратних. в приміщенні є вода, каналізація, та опалення, додатково є маленька кімната під офіс площею 25 метрів, територія складу під цілодобовою охороно. у складі рівна бетонна підлога, заїзд транспорту до складу.  


Ціна: 100 грн м2
ID: 4640
Оренда складу Львів у шевченківському районі львова
оренда складів з ремонтом у львові, оренда приміщення під аптечний склад у львові, оренда приміщення адаптованого під фармацевтичну фірму у львові, приміщення з ремонтом під фармацевтів у львові, оренда офісно торгового приміщення під фармацевтію у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ЛІФТОМ У ЛЬВОВІ

Оренда складу у два поверхи площею 655 метрів квадратних, у приміщенні є вантажний ліфт на 2 тонни, промислова підлога, висота складу 3 метри, заїзд фур, цілодобова охорона, офісні приміщення, приміщення також можна використовувати під виробництво, в складі є опалення.  


Ціна: 60 грн м2
ID: 4639
оренда складів у Львові у шевченківському районі
склади у залізничному районі, оренда приміщення під виробництво та реалізація харчових напівфабрикатів, мукомольна діяльність, оренда приміщення під цех з випуску макаронів, оренда складу під харчову продукцію у львові, оренда складів на промислових територіях львова.

СКЛАД В ОРЕНДУ З ВИСОТОЮ 12 МЕТРІВ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 1000 метрів квадратних у приміщенні рівна бетонна підлога, висота складу 12 метрів, склад без опалення, На складі є всі решта комунікації (водопостачання, каналізація, електропостачання - окрема власна ТП потужністю 500 КВт). при потребі є офісні приміщення до


Ціна: 45 грн м2
ID: 4638
Оренда складу Львів шевченківський район
оренда ангарів у львові, оренда складу ангарного типу у львові, оренда холодногоангару під природню сушку деревини у львові, оренда складу під складування риштування та будівельних матеріалів у львові, оренда ангару з заїздом фу всередину у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ АНГАРНОГО ТИПУ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 240 метрів квадратних, висота складу 5 метрів, склад ангарного типу, в складі бетонна підлога, гарний заїзд для вантажних авто, поруч зі складом є офісні приміщення площею до 30 метрів, склад розташований у шевченківському районі львова.  


Ціна: 45 грн м2
ID: 4637
Оренда складу у Львові залізничний район
оренда складів з рампою у львові, оренда складу з авторампою у львові, оренда складів поділених на секції у львові, оренда складу з наявністю автонавантажувача у львові, склад з цілодобовою охороною та пропускною системою у львові, логістичні склади у львові оренда.

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЗАЛІЗНИЧНОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Оренда складу на першому поверсі з рампою загальною площею 1400 метрів квадратних, висота приміщення  8 метрів, зручний заїзд фур, поруч при потребі є офісне приміщення загальною площею до 30 метрів квадратних, цілодобова охорона території. залізничний район львова.  


Ціна: 60 грн м2
ID: 4635
Оренда складу з відповідальним зберіганням Львів
оренда складів по курмановича у львові, оренда новозбудованих складів у львові, оренда складу з сучасним дизайном, оренда складських приміщень з сучасною логістикою у львові, складські приміщення під хімічну продукцію у львові, оренда складів під молочну продукцію у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗБЕРІГАННЯМ

Оренда складу загальною площею 3000 метрів квадратних, з повним складським обслуговуванням:  Відповідальне зберігання товарів на палетах, Вантажно-розвантажувальні роботи, Сортування товарів, Маркування товарів, Формування товарних партій, Відстеження товару за термінами придатності, Ін


Ціна: 45 грн м2
ID: 4627
Оренда складу у львові з кран-балкою на Сихові
знайти склад з кран-балкою у львові, оренда приміщення під технічне обслуговування і ремонт автомобілів та інших транспортних засобів, оренда складу у сихівському районі львова, оренда приміщення з кран- балкоб на три тонни у львові. оренда складів під виробництво.

ОРЕНДА СКЛАДУ У СИХІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

  Оренда складського приміщення загальною площею 260 метрів квадратних, в приміщенні є кран-балка, висота приміщення 10 метрів, є усі комунікації, офісне приміщення поруч, цілодобова охорона території, склад розташований у сихівському районі львова, зручний заїзд для фур, великі в


Ціна: 40 грн м2
ID: 4625
Оренда складу площею 50 метрів у Львові
оренда малого складу львів, оренда складу під збереження скатів у львові, оренда складів для автозапчастин, склади під оренду автошкла у львові, оренда складів під автомобільні аксесуари, складські приміщення в оренду під автотовари, оренда складу під автомастила у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ МАЛОЇ ПЛОЩІ

Оренда складського приміщення загальною площею 50 метрів квадратних, приміщення сухе, бетонна підлога, є електрика, поганий заїзд для фур, цілодобова охорона приміщення. поруч офісні приміщення малої площі, у власника є умова що без оренди офісу склад в оренду не здається, офісні приміщення по 15 мет


Ціна: 40 грн м2
ID: 4621
Оренда складу у залізничному районі львова
оренда складів з рампою у львові, оренда складу під торгівлю товарами, які були у вжитку, оренда складів під секондхенд у львові, оренда складів під гуртову торгівлю секондом у львові, оренда складського приміщення у залізничному районі львова.

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ З РАМПОЮ ДЛЯ ФУР

Оренда складського приміщення загальною площею 750 метрів квадратних, у приміщенні рівна підлога, загальний заїзд по коридору з іншими орендарями, цілодобова охорона території, склад відгороджений перегородками з проф-листа, при бажанні є можливість поділити склад на дві частини з двома окремими


Ціна: 60 грн м2
ID: 4618
Оренда складів у Львові у Личаківському районі
оренда сучасних складів з рампою, оренда складу з наявністю офісного приміщення поруч, оренда складів з окримими заїздами, оренда складів секційного типу у львові, оренда складу під збереження продукції яка боїться пилу, оренда складу з проипильним покриттям підлоги у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З РАМПОЮ ТА РОЛОКАСЕТНИМИ ВОРОТАМИ

Оренда складського приміщення з трьох частин загальною площею 850 метрів квадратних, у складах зроблено ремонт, є промислова підлога, авторампа для фур, охорона, поруч офісні приміщення, є можливісь зробити окремий заїзд за рахунок власника і відокремити цю територію, на всіх складах вс


Ціна: 45 грн м2
ID: 4617
Оренда складу Львів у залізничному районі
оренда складів у львові з рампою, оренда складу з можливістю реалізовувати товар як з гуртовні у львові, складське приміщення під збереження продуктової групи товарів у львові, оренда складу під збереження промислової групи товарів у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З СТІЛАЖАМИ У ЛЬВОВІ

Оренда складу частково з стілажами загвльним метражом 1700 метрів квадратних, є авторампа, в середині є маленікі приміщення для комірника, рівна підлога, поруч є наявність офісних приміщень, два прольоти по 850 метрів кожен, на складах частково встановленні стелажі які можна використовувати безкошто


Ціна: 45 грн м2
ID: 4543
Оренда складу у Львові без авторампи
оренда складу у львові - з великими воротами, оренда виробничо-складського приміщення під виготовлення і реалізація дерев”яних виробів (сувеніри, ложки, решета і інше) оренда приміщення під виготовлення і реалізація столярних виробів (вікна, двері, паркет і інше).

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ З ЗРУЧНИМ ЗАЇЗДОМ ДЛЯ ФУР

Оренда складського приміщення загальною площею 1400 м2, приміщення без опалення, цілодобова охорона, можливість зазду фур у склад, мостовий кран у складі не робочий, при великому бажанні його можна починити, з правої сторони складу є підсобні приміщення різної площі усі вони потребують


Ціна: 60 грн м2
ID: 4542
Оренда складу у Львові підвального типу
оренда складу львів з вантажним ліфтом, оренда приміщення під виготовлення і реалізація хліба і хлібобулочних виробів, оренда приміщення під виробництво і реалізація м’ясних продуктів, оренда складів з постійною температуврою у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ ПІДВАЛЬНОГО ТИПУ

Оренда складу загальною площею 300 м2, зручний заїзд фур, є авторампа, великі ворота, вантажний ліфт, два автонавантажувача, цілодобова охорона, рівна підлога, цілодобовий доступ, також є можливість здати товар на відповідальне зберігання у усіма послугами комірника та автопогрузки товару, у ск


Ціна: 65 грн м2
ID: 4540
оренда складу Львів з рампою
оренда складів львів, оренда складу у сихівському районі львова, склади з нормальним освітленням, оренда складів під пресування макулатури, оренда складу під меблеву фурнітуру у львові, оренда складів під збереження склопакетів. оренда складу під зборку меблів у львові.

ОРЕНДА ККЛАДУ З АВТОРАМПОЮ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення площею 200 м2, зручний заїзд, є авторампа, склад утеплений, промислова підлога, поруч офісні приміщення, склад без опалення, на території є власні автонавантажувачі які завжди за окрему плату можна підключити до вантажних робіт, поруч зі складом є офісне приміщення малої площі д


Ціна: 62 грн м2
ID: 4539
Оренда складу у Львові у фраківському районі
оренда складів львів з рампою. оренда складу з авторампою у львові. оренда складів з навантажувачем на території, оренда складського приміщення у залізничному районі львова, оренда складу з офісними приміщеннями всередині, оренда складів з рівною підлогою у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ОФІСОМ ТА АВТОРАМПОЮ У ЛЬВОВІ

Оренда складського приміщення загальною площею 870 м2, офісні приміщення з євроремонтом площею 100 м2, три кімнати, опалення в офісі єлектричне, є наявність авторампи, висота складу 12 метрів, зручний заїзд з кільцевої дороги, склад розташований у залізничному районі львова, на складі є ча


Ціна: 40 грн м2
ID: 4480
Оренда складу у Львові - Личаківський район
оренда складів львів у личаківському районі, оредна складів ангарного типу підзберегання меблевих виробів, оренда приміщення під зберегання вапна. оренда складів без особливих вимог у львові, оренда складу під легку продукцію у львові, оренда дешевих складів у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ АНГАРНОГО ТИПУ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 350 м2, розглядається під легкий вид товару - є підвал, без опалення, поруч є відкритий майданчик площею 100 метрів квадратних. складське приміщення має обмеження по вантажній загрузці. під ним є цех де працюють люди тому бажанно розглядати склад під легку гру


Ціна: 70 грн м2
ID: 4479
Оренда складів Львів - Шевченківський район
оренда складу львів у шевченківському районі, оренда складу - гуртівні під системи кріплення у львові, оренда складів які адаптовані під торговий зал, оренда комбінованих складів у львові під гуртовню, оренда складських приміщень покращенної якості, оренда складу під магазин у львові.

ОРЕНДА СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 333 м2, без рампи, у складі є колонни, якісна промислова підлога, цілодобова охорона, складське приміщення тримає постійну температуру завдяки товстим стінам з австрійської цегли, висота приміщення чотири метри, вільний заїзд до складу вантажної техніки, на т


Ціна: 50 грн м2
ID: 4478
Оренда складу у Львові - Сихівський район
оренда львів склади у сихівському районі, оренда складу на другому поверсі з стілажною системою у львові, оренда складів без ліфта на другому поверсі під швейне виробництво у львові., оренда приміщень на другому поверсі під монтажні роботи у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З ВАНТАЖНИМ ЛІФТОМ У ЛЬВОВІ

Приміщення складу розташоване на другому поверсі загальною площею 78 м2, є наявність вантажного ліфта на три тонни, у приміщенні є опалення, маленька кімната для офісу, чисте сухе приміщення може використовуватись під маленьку гуртівню канцтоварів, також є окремий вхід зі сходової, в приміщен


Ціна: 50 грн м2
ID: 4477
Оренда складу у Львові - Сихівський район
оренда склад львів у сихівському районі, оренда складу на третьому поверсі з вантажним ліфтом у львові, оренда складу з евроремонтом у львові. оренда складських приміщень під лабораторію. приміщення складу з промисловою підлогою підскладальне виробництво.

ОРЕНДА СКЛАДУ НА ДРУГОМУ ПОВЕРСІ У ЛЬВОВІ

Приміщення складу загальною площею 450 м2, другий поверх, є вантажний ліфт, окремий вхід зі сходової, авторампа, у приміщенні зроблено ремонт, на підлозі лінолеум, є окремий санвузел, охорона території, стілажі. є наявність офісних приміщень з чотирьох кімнат загальною площею 100 метрів квадра


Ціна: 60 грн м2
ID: 4476
Оренда складу у Львові - Франківський район
оренда складів у львові - великою площею, оренда складів під збереження побутової техніки у львові, оренда складу під холодильні установки. оренда складу з стілажною системою у львові, оренда складу з коридорною системою, оренда складів під системи опалення у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ОФІСНИМ ПРИМІЩЕННЯМ

Складське приміщення загальною площею 870 м2, у приміщенні промислова підлога, є авторампа, територія під охороною, зручне розміщення, у середині складу є офісні приміщення загальною площею 96 метрів квадратних, приміщення складу розташоване у залізничному районі львова, зручна логістика для заїзду


Ціна: 70 грн м2
ID: 4475
Оренда склад Львів - Шевченківський район
оренда складів у львові під продукти, оренда складу під продукти у львові, оренда складів з утепленними стінами у львові, оренда складу під хімічну продукцію у львові, оренда складів з вентиляційною системою у львові.. оренда складу під зберегання харчової продукції у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З ВИСОКИМИ СТЕЛЯМИУ ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 420 м2 м2, промислова підлога, авторампа, територія під охороною, у приміщенні висота 8 м, приміщення утепленне пінопластом тому тримає постійну температуру у будь-яку пору року, висота приміщення дозволяє встановити стілажну систему, наявність широкої рам


Ціна: 120 грн м2
ID: 4474
Оренда складу у Львові - Шевченківський район
оренда складу у львові з стілажами, оренда складів преміум класу у львові, оренда складських приміщень з підвищиним сервісом у львові, оренда складу з промисловою підлогою та наявністю автонавантажувача, оренда складу з окремими портами під завантаження фур у львові, оренда складу з сучасною логістичною системою у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ КЛАСУ "А" У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 2200 м2, новозбудоване з усіма сучасними комунікаціями, промислова підлога, авторампа, територія під охороною, зручне пересування у складі завдяки відсутності колон, складське приміщення розташоване поруч з кільцевою дорогою, при потребі є можливість зняти офісні


Ціна: 60 грн м2
ID: 4472
Оренда складу Львів - Шевченківський район
оренда складів львів з заїздом фур, оренда складу з рампою під десятитонники у львові, оренда приміщень під склад у львові, оренда складів з вантажним ліфтом у львові, перелік складів у львові які здаються в оренду, оренда складу у львові під промислову групу товару.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З АВТОРАМПОЮ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 450 м2, є авторампа, без опалення, цілодобова охорона території, у приміщенні рівна бетонна підлога, зручний заїзд транспорту, перший поверх. висота складу 6 метрів, при потребі є можливість зняти офісне приміщення малої пло


Ціна: 40 грн м2
ID: 4471
Оренда складу у Львові - Сихівський район
оренда склад львів на сихові, оренда складу з авторампою у львові. оренда складів під збереження картону у львові, оренда складів під зберегання тари у львові, оренда складів під збереження пластикових виробів у львові, оренда комерційної нерухомості у львові, оренда складу у франківському рвйоні львова.

ОРЕНДА СКЛАДУ З АВТОРАМПОЮ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 1000 м2, бетонна підлога, авторампа, зручне розташування, електрика, на складі є маленький офіс, складське приміщення всередині сировате, є перспектива розширення до 2000 тисяч метрів, офіси всередині підлягають ремонту, є санвузел. ширина рапи дозволяє зручно м


Ціна: 30 грн м2
ID: 4452
Оренда складів у Львові Сихівський район
оренда складу львів з заїздом під фури, оренда маленького складу під майстерню у львові, оренда складів без ремонту у львові, оренда складів на першому поверсі у львові, вибір різноманітних варіантів складів у львові під оренду, оренда комерційної нерухомості у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ У СИХІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Складське приміщення загальною площею 180 м2, у приміщенні є три пари воріт висотою під фуру, одні з воріт робочі остальні вимагають незначного ремонту, на відстанні 20 метрів вода та каналізація, прилегла територія, у складі бетонні підлога, є оглядова яма яка залишилась від минулих орендар


Ціна: 65 грн м2
ID: 4446
Оренда складського приміщення у Львові Сихівський район
оренда складів львів на другому поверсі з опаленням, оренда складу під складування запчастин у львові, оренда складів з наявністю ліфтів у львові, оренда складу з опаленням у львові, складські приміщення під збереження легкого товару на другому поверсі у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ НА ДРУГОМУ ПОВЕРСІ

Складське приміщення загальною площею 200 м2, другий поверх без наявності ліфта, приміщення поділенно на чотири кімнати, в усіх кімнатах є опалення, в двух кімнатах встановленна стілажна система, приміщення раніше здавали під зберегання авто запчастин, захід у приміщення можливий як з парадно


Ціна: 50 грн м2
ID: 4441
Оренда складу у Львові (Сихівський район)
оренда складу львів без рампи, оренда складу під живі дерева та інші рослини; цибулини, коріння та інші аналогічні частини рослин; зрізані квіти і декоративна зелень у львові.

СКЛАДИ У ЛЬВОВІ ПО ВСІХ РАЙОНАХ

Складське приміщення загальною площею 280 м2, у приміщенні в цьому році був перекритий дах. всередині є ряд колон, висота приміщення чотири метри, до воріт складу вільно може заїхати десятитонник, фуру треба заганяти коли мало орендарів, поруч з приміщенням є можливість взяти офіси малої площі по нормал


Ціна: 60 грн м2
ID: 4438
Оренда складу у Львові (Личаківський район)
оренда склад львів - личаківський район, оренда складу під борошномельно-круп'яної промисловості; солод; крохмалі; інулін; пшенична клейковина у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ БЕЗ ПЕРЕГОРОДОК

Приміщення складу загальною площею 420 м2, висота приміщення чотири метри, у приміщенні є потужний резерв по електроенергії, високі ворота під десятитонник, в правому крилі є офісне приміщення з двох кімнат які вимагають не значного ремонту, також у складі є кран-укосина на одну тонну, є можливі


Ціна: 50 грн м2
ID: 4437
Оренда складу Львів Сихівський район
оренда складу львів на городоцькій, оренда складу під насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ ПІД КЕРАМІКУ

Складське приміщення загальною площею 300 м2, приміщення складу сухе, високі ворота, проблема з маневром фури в робочий час, усі види мікроавтобусів запросто заходять в склад, висота приміщення 4 метри, у середині є ряд колон. при потребі можна зняти офісне приміщення поруч. територія в нічний час


Ціна: 44 грн м2
ID: 4428
Оренда складу у Львові (Сихівський район)
оренда складів львів з кран-балкою, оренда складських приміщень під вироби з каменю, гіпсу, цементу, азбесту, слюди або аналогічних матеріалів, керамічні вироби, скло та вироби із скла у львові

ОРЕНДА СКЛАДІВ З КРАН-БАЛКОЮ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 260 м2, дві пари воріт, кран-балка 5 т. є санвузел, ворота габаритами 4.2 х 4,2 метри, складське приміщення всередині має підсобне приміщення площею 20 метрів квадратних яке може використовуватись під роздягалку персоналу, у складі є 220/380 вольт, поруч зі ск


Ціна: 65 грн м2
ID: 4425
Оренда складу у Львові по Зеленій
оренда складів львів - окрема будівля, оренда складу під Продукція борошномельно-круп'яної промисловості; солод; крохмалі; інулін; пшенична клейковина, склад під насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж у львові

ОРЕНДА СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ  У ЛЬВОВІ

Підвальне риміщення загальною площею 140 м2, два зали, висота складу 3,5 метри, є вантажний ліфт на три тонни, приміщення сухе, рівна бетонна підлога, також є окремий вхід по сходовій, поруч є можливість зняти офісне приміщення площею 20 метрів квадратних, завантаження товару відбувається з


Ціна: 80 грн м2
ID: 4422
Оренда складу у Львові франківський район
оренда маленьких складів у львові під рослинні матеріали для виготовлення плетених виробів; інші продукти рослинного походження, в іншому місці не зазначені у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ - МАГАЗИНУ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 50 м2, перший поверх, дві кімнати та кладовка, бувший автомагазин, є електрика, приміщення потребує ремонту, до приміщення може заїхати будь-який вантажний транспорт, при потребі поруч можна зняти офісне приміщення площею до 20 метрів квадратних, приміщення складу розташова


Ціна: 25 грн м2
ID: 4414
Оренда складу - навісу у Львові
оренда складів у львові під жири та олії тваринного або рослинного походження; продукти їх розщеплення; готові харчові жири; воски тваринного або рослинного походження.

ПРИМІЩЕННЯ СКЛАДСЬКІ В ОРЕНДУ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 60 м2, перший поверх, у приміщенні є електроенергія, великі ворота, цілодобова охорона, зручний заїзд транспорту до складу, рівна бетонна підлога, приміщення складу розташоване у залізничному районі, поруч є офісне приміщення площею 18 м2.  


Ціна: 40 грн м2
ID: 4413
Оренда складу у Львові по вул. Левандівська
оренда склад львів під сіль; сірка; землі та каміння; штукатурні матеріали, вапно та цемент.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З ПРИЛЕГЛОЮ ТЕРИТОРІЄЮ У ЛЬВОВІ

Оренда складу загальною площею 400 м2, асфальтований заїзд, склад раніше належив військовим, є електроенергія, на складі рівна бетонна підлога, високі ворота, прилегла територія 10 сот, окремий заїзд, на території складу немає водопостачання, електрика подається безперебійно. &nbs


Ціна: 40 грн м2
ID: 4409
Оренда складу у Львові (Сихівський район)
оренда складу у львові під зберегання кави, чай, мате, або парагвайський чай, і прянощі, оренда складу під кавово- чайну продукцію у львові, оренда складів у сихівському районі львова, оренда складу з цілодобовим доступом.

ОРЕНДА СКЛАДУ - ГУРТІВНІ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 100 м2, перший поверх, заїзд любого транспорту, три зали по 30 м, та кімната для комірника, є електроенергія, рівна бетонна підлога, на весну одна з кімнат починає сиріти від грунтових вод тому продукцію треба тримати на піддонах, цілодобова охорона території. пор


Ціна: 80 грн м2
ID: 4408
Оренда складу у Львові (Личаківський район)
оренда складів під Готові харчові продукти з м'яса, риби або ракоподібних, молюсків або інших водяних безхребетних, цукор і кондитерські вироби з цукру, Какао та продукти з нього, Готові продукти із зерна зернових культур, борошна, крохмалю або молока; борошняні кондитерські вироби.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ПРОМИСЛОВОЮ ПІДЛОГОЮ

Приміщення загальною площею 750 м2, бічна розгрузка фури, ролокасетні ворота, пожежна сигналізація, охорона, при дорозі, є санвузел, опалення при потребі. є можливість поділити приміщення складу на дві частини з двома окремими заїздами, на складі промислова підлога, поруч є маленьке офісне приміщен


Ціна: 38 грн м2
ID: 4403
Оренда складу у Львові площею 460 м2
оренда складу під продукти переробки овочів, плодів, горіхів або інших частин рослин, різні харчові продукти, алкогольні і безалкогольні напої та оцет, залишки і відходи харчової промисловості; готові корми для тварин, тютюн і промислові замінники тютюну у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З ОПАЛЕННЯМ У ЛЬВОВІ

Оренда складського приміщення загальною площею 460 м2, у складі є наявність роздягалки або підсобного приміщення площею 40 метрів та офісне приміщення площею 20 метрів, у складське приміщення проведене опалення від міської мережі, у приміщенні є крвн-укосина на одну тонну, також є санвузел з умиваль


Ціна: 45 грн м2
ID: 4402
Оренда складу у Львові (Сихівський район)
оренда складів під пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них, каучук, гума та вироби з них у львові, оренда складу під збереження різних пласмас та виробів з них у львові, оренда складів у франківському районі львова, оренда складу для збереження пластикових виробів у львові.

ОРЕНДА МАЛЕНЬКИХ СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ 

Оренда складського приміщення загальною пложею 100 м2, у приміщенні є тільки електроенергія, можливий заїзд фур на бічну розгрузку, склад без ремонту - тобто поштукатурений частково та зроблена рівна бетонна підлога, цілодобова охорона,    


Ціна: 35 грн м2
ID: 4401
Оренда складу у Львові по Городоцькій
оренда складу під шкури необроблені і шкіра вичинена, вироби із шкіри; шорно-сідельні вироби та упряж; дорожні речі, сумки та аналогічні товари; вироби з кишок тварин, натуральне та штучне хутро; вироби з нього у львові

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ В ДВА ЯРУСИ

Складське приміщення загальною площею 900 метрів квадратних на другому поверсі, плюс поруч підсобні приміщення додатковою площею 100 метрів квадратних, є тельфер на другий поверх вантажніст'ю до трьох тон, заїзд фур під тельфер. великі габаритні ворота, наявність усіх комунікацій.  


Ціна: 45 грн м2
ID: 4397
Оренда складу у Львові по Стрийській
оренда складу під деревина і вироби з деревини; деревне вугілля, корок та вироби з нього, вироби із соломи, трави еспарто та інших матеріалів, які використовуються для плетіння; кошикові вироби та плетені вироби у львові.

ОРЕНДА МАЛЕНЬКОГО СКЛАДУ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 60 м2, потребує незначного ремонту даху, є електроенергія, до складу може заїхати буси любої модифікації, є загальна охорона території, при бажанні можна зняти в оренду маленький офіс площею до 15 метрів квадратних. За


Ціна: 42 грн м2
ID: 4396
Оренда складу у Львові - підвального типу
оренда складів під масу з деревини або з інших волокнистих целюлозних матеріалів; папір або картон, одержані з відходів та макулатури, папір і картон; вироби з паперової маси, паперу або картону, друкована продукція, періодичні видання або інша продукція поліграфічної промисловості; рукописи або машинописні тексти та плани.

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ З ВАНТАЖНИМ ЛІФТОМ

Оренда складу загальною площею 140 м2, є вантажний ліфт, окремий вхід з вулиці, авторампа, склад тримає постійну плюсову температуру завдяки транзитним трубам з комунальним опаленням, у складі рівна підлога, санітарна побілка, поруч при потребі є офісні приміщення площею до 30 метрів квадратни


Ціна: 40 грн м2
ID: 4395
Оренда складу у Львові по Зеленій
оренда складу під шовк, вовна, тонкий та грубий волос тварин; пряжа і тканини з кінського волосу, бавовна, інші рослинні текстильні волокна; пряжа з паперу і тканини з паперової пряжі, нитки синтетичні або штучні; стрічкові та подібної форми нитки із синтетичних або штучних матеріалів у львові

ОРЕНДА СКЛАДУ З ВЕЛИКИМИ ВОРОТАМИ ТА ВОДОЮ

Оренда кладського приміщення загальною площею 86 м2, ворота 4х4, у складі є вода, каналізація, 220/380 Вт, обмежений рух для фур, вантажівки любої моделі заходять прямо у склад, приміщення складу сухе, висота приміщення 4 метри, цілодобова охорона території, при потребі на відстанні 200 метрі


Ціна: 80 грн м2
ID: 4394
Оренда складу у Львові (Личаківський район)
оренда складу під спеціальні тканини; тафтингові текстильні матеріали; мережива; гобелени; оздоблювальні матеріали; вишивка, текстильні матеріали, просочені, покриті або дубльовані; текстильні вироби технічного призначення, трикотажні полотна, одяг та додаткові речі до одягу, трикотажні, одяг та додаткові речі до одягу, текстильні, крім трикотажних, інші готові текстильні вироби; набори; одяг та текстильні вироби, що використовувалися; ганчір'я.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З ЄВРОРЕМОНТОМ

Приміщення складу загальною площею 220 м2, сучасні ролокасетні ворота, промислова підлога, пожежна сигналізація, є усі комунікації, приміщення складу відповідає усім сучасним стандартам, нова електрична розводка, є можливість бічного розвантаження фури, на відстанні 100 метрів є офісне приміщення до 20 ме


Ціна: 35 грн м2
ID: 4389
Оренда складу у Львові по Стрийській
оренда складу під взуття, гетри та аналогічні вироби; їх частини, головні убори та їх частини, парасольки від дощу та сонця, палиці, палиці-сидіння, батоги, хлисти для верхової їзди та їх частини, оброблені пір'я та пух і вироби з них; штучні квіти; вироби з волосся людини.

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ З ДВОХ ЗАЛІВ

Приміщення складу загальною площею 80 м2, є заїзд для бусів, поруч вода, водопостачання відбувається по графіку два рази на день, є електроенергія 220/380 вольт, заїзд до складу тільки мікроавтобусами, приміщення без опалення, на території цілодобова охорона по перепусках, висота приміщення 3,5 мет


Ціна: 45 грн м2
ID: 4388
Оренда складу Львів - Залізничний район
оренда складів під чорні метали, вироби з чорних металів, під мідь і вироби з неї, нікель і вироби з нього, алюміній і вироби з нього, свинець і вироби з нього, цинк і вироби з нього, олово і вироби з нього, Інші недорогоцінні метали; металокераміка; вироби з них, інструменти, ножові вироби, ложки та виделки з недорогоцінних металів; їх частини з недорогоцінних металів

ОРЕНДА СКЛАДУ У ЛЬВОВІ З ОКРЕМОЮ ТЕРИТОРІЄЮ

Приміщення складу загальною площею 2000 м2, є усі комунікації, підсобні приміщення, висота приміщення 5 метрів, рівна бетонна підлога, приміщення без опалення, великі ворота на заїзд, цілодобова охорона, окрема територія біля складу, приміщення розташоване у залізничному районі  


Ціна: 45 грн м2
ID: 4387
Оренда складського приміщення у Львові по Курмановича
оренда складу під електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя у львові

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ В ЗАЛІЗНИЧНОМУ РАЙОНІ

Оренда складу загальною площею 250 м2, дві пари великих воріт, поруч підсобні приміщення під офіс, є електроенергія 220/380 Вт, дві оглядові ями, цілодобова охорона території, приміщення складу потребує незначного ремонту даху, для обалення можна використовувати булер'ян, висота приміщення


Ціна: 45 грн м2
ID: 4386
Оренда складу з кран-балкою у Львові
оренда складу під засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання, літальні апарати, космічні апарати та їх частини, судна, човни та інші плавучі засоби.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З КРАН-БАЛКОЮ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 800 м2, є робоча кран-балка 3т, у приміщенні є усі комунікації, цілодобова охорона. приміщення складу без опалення, висота приміщення десять метрів, підлога бетонна з покриттям промислової плитки. загальна територія під охороною, склад розташований у сихівському районі


Ціна: 48 грн
ID: 4270
Оренда складу у Сихівському районі Львова
оренда складу під прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, годинники всіх видів та їх частини, музичні інструменти; їх частини та приладдя.

ОРЕНДА СКЛАДУ З РАМПОЮ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення з авторампою загально площею 180 м2, на складі промислова підлога, заїзд фур. цілодобова охорона, висота приміщення 4,5 м2, весь складський поверх поділений між орендарями перегородками з сітки, на складі два заїзди один для фур а інший для бусів які можуть заїхати прямо до секції о


Ціна: 45
ID: 3674
Оренда складу з кран-балкою у Львові на Сихові
оренда складу під меблі; постільні речі, матраци, матрацні основи, диванні подушки та аналогічні набивні речі меблів, світильники та освітлювальні прилади, в іншому місці не зазначені; світлові покажчики, табло та подібні вироби; збірні будівельні конструкції.

ОРЕНДА СКЛАДУ НА СИХОВІ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 250 м2, є діюча кран-балка на 3 тон., високі ворота 4,20 х 4,50, в складі є кладовка площею 20 метрів, також є санвузел, підлога бетонна, поруч є офісні приміщення площею 40 м2, цілодобова охорона загальної території сторожем, зручний заїзд для фур, приміщення без опалення.


Ціна: 45 грн м2
ID: 3669
Оренда складу Львів сихівськи район
оренда складу під іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя, оренда складу під спортивні тренажери, оренда складів під спортивну форму у львові. оренда складів у франківському районі львова.

ОРЕНДА СКЛАДІВ ПО ВУЛИЦІ СТРИЙСЬКА

Складське приміщення ангарного типу загальною площею 300 м2, висота приміщення 4,5 метра, підлога бетонна, у складі є електроенергія, поруч асфальтована площадка, територія під охороною, доступ на тереторію по перепустках, склад розташован у сихівському районі львова.    


Ціна: 50 грн м2
ID: 3664
Оренда складів у Львові в районі Кривчиць
оренда складу під механічне обладнання; машини та механізми, електрообладнання та їх частини; пристрої для записування або відтворення звуку, прилади для записування або відтворення зображення і звуку по телебаченню та частини і приладдя до них

ОРЕНДА СКЛАДІВ НА КРИВЧИЦЯХ 

Оренда складського приміщення загальною площею 380 м2, приміщення складу сухе, високі ворота, цілодобова охорона території, при потребі є офісні приміщення.    За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748


Ціна: 30 грн м2
ID: 3662
Оренда складів у Львові по Богдана Хмельницького
оренда складу львів хмельницького, оренда складу під побутовий посуд, оренда складів під одноразовий посуд у львові, оренда складу під вироби зі шкла у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ НА КРИВЧИЦЯХ

Оренда складського приміщення загальною площею 45 м2, приміщення сухе, зручний заїзд під склад, без опалення, на складі бетонна підлога, висота приміщення чотири метри, є електроенергія, є можливість в оренду взяти поруч офісне приміщення, склад розташований у личаківському районі львова. &


Ціна: 40 грн м2
ID: 3660
Оренда складу у Львові франківський район
оренда складів львів луганська, оренда складу під іграшки для дітей, оренда складів для зберегання дитячої продукції у львові, оренда складу під гуртівню дитячими іграшками у львові. оренда комерційної нерухомості у сихівському районі львова.

ОРЕНДА СКЛАДІВ ПО ВУЛИЦІ ЛУГАНСЬКА

Складське приміщення загальною площею 380 м2, у приміщенні три заїзда, приміщення  утеплене, у складі рівна бетонна підлога, висота приміщення 3,5 метра, в приміщенні є усі комунікації, є можливість зробити опалення, цілодобова охорона, парковка для авто, кслад розташований у сихівському районі


Ціна: 70 грн м2
ID: 3633
Оренда складу Львів: шевченківський район
оренда складів львів кривчиці, оренда складів під радіоелектронні товари широкого вжитку, оренда складу під різноманітну електроніку у львові, оренда складів під радіоапаратуру у львові, оренда складу під компютерне устаткування та комплектуючі у львові.

ОРЕНДА СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ З ОПАЛЕННЯМ

Складське приміщення загальною площею 430 м2, у приміщенні зроблено ремонт, є автономне опалення, усі комунікації, підлога на складі промислова, висота приміщення 3,5 метра, поруч роздягалка, сигналізація, офісні приміщення різної площі на другому поверсі, склад розташован 500 метрів від центр


Ціна: 45 грн м2
ID: 3208
Оренда складу у львові з рампою
оренда складу львів героїв упа, оренда складів під канцелярські вироби у львові, оренда складу під офісні розхідні канцелярські матеріали у львові, оренда складу під канцтовари у львові, оренда складів у франківському районі львова.

СКЛАД З РАМПОЮ ТА ОФІСОМ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення загальною площею 400 м2, на складі є офісні приміщення площею 40 м2, при потребі поруч зі складом є сучасні офіси різної площі від 20 м2, на складі є бетонна підлога, висота приміщення чотири метри, можливе бічне розвантаження фур, біля складу цілодобова охорона.  


Ціна: 70 грн м2
ID: 3190
Оренда складу з ремонтом в шевченківському районі
оренда складів львів липинського, оренда складів під товари для спорту, туризму, полювання та рибної ловлі, оренда складу у львові під збереження тренажерів, спортивного обладнання та коплектуючих до нього, оренда складу під риболовний інвентар у львові.

СКЛАДСЬКЕ ПРИМІЩЕННЯ З ЕВРОРЕМОНТОМ

Склад загальною площею 270 м2, у складі зроблено автономне опалення, євроремонт, сучасна бетонна підлога, висота приміщення 5 метрів, ролокасетні ворота, є додаткові приміщення для комірника, поруч офісні приміщення єврокласу - різної площі, поганий маневр для фур, добрий заїзд для бусів любої модиф


Ціна: 50 грн м2
ID: 3189
Оренда складу у Львові по вулиці Патона
оренда складів львів з рампою, оренда складу під товари для культурного дозвілля, такі як: Радіоелектронні товари, фото- та кіно-товари, музичні товари у львові, оренда складів у франківському районі львова.

ОРЕНДА ВЕЛИКИХ СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення з авторампою загальною площею 1500 м2, на складі рівна бетонна підлога, висота приміщення шість метрів, у приміщенні на другому ярусі зроблено офісні кімнати, площа офісів 90 м2, площа складу трьома секціями з перегородками, склад сухий, цілодобова охорона території, склад розташова


Ціна: 40 грн м2
ID: 3177
Оренда складу у залізничному районі у Львові
оренда складів львів городоцька, оренда складів під товари для активного дозвілля, оренда складів під товари для туризму та альпінізму, товари для полювання та рибної ловлі, оренда складів у залізничному районі львова.

ОРЕНДА СКЛАДУ З ВЕЛИКИМИ ВОРОТАМИ

Складське приміщення загальною площею 625 м2, у приміщенні є один заїзд, висота воріт 4,30, приміщення висотою 10 м, без опалення, бетонна підлога, на складі є дві кімнати для комірника, склад сухий, територія під охороною. склад розташований у залізничному районі львова, при потребі на відстані у 300


Ціна: 35 грн м2
ID: 2837
Оренда складу з ремонтом у Львові
оренда складу львів зелена, оренда складу під товари для навчання, інформації і творчості, оренда складу під папір, картон і вироби з них, оренда складів під шкільно-письмові товари у львові. оренда складу під канцелярські технічні засоби, канцелярські товари, іграшки та ялинкові прикраси у львові.

СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ З ЄВРОРЕМОНТОМ

Приміщення загальною площею 180 м2, заїзд у приміщення по вузькому коридору, в приміщенні є опалення, зроблено ремонт, цілодобова охорона, приміщення було прилаштовано під роздягалки для працівників великого складу, склад розташований у личаківському районі львова   &nb


Ціна: 96 грн м2
ID: 2834
Оренда сучасного складу у Львові
оренда складу львів хмельницького, оренда складів під товари для активного відпочинку: інвентар для рибної ловлі; інвентар для полювання: мисливські рушниці і речі для догляду за ними; набої, прилади і пристосування для спорядження, мисливські товари у львові.

ПОШУК НОВОЗБУДОВАНОГО СКЛАДУ У ЛЬВОВІ

Складське приміщення знаходиться по вул. Богдана Хмельницького, загальною площею 243 м2, є авторамна, пандус для погрущика, тримає постійну температуру, охорона території, є можливість зняти поруч офіс. в складі промислова підлога, висота приміщення 6 метрів, стінки приміщення з сендвічпанелей, ск
Перейти до сторінки: [1] 2 3 ,всього: 201

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.