“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
16133608 сторінок
Плиточні роботи у Львові ціни

ПЛИТОЧНІ РОБОТИ У ЛЬВОВІ

 

Ми надаємо послуги по укладанню плитки: швидко, якісно, надійно 

 

ЗАГАЛЬНЕ РОЗ'ЯСНЕННЯ ПО МОНТАЖУ ПЛИТКИ

 

Інструменти: металевий сокіл з зубом 6-10 мм (гребінка), жорсткі шпателя 2 " і 4", рівень 50-60 см, рівна алюмінієва рейка 1.5-1.8 м , ємність для клею, клини, рулетка і олівець 2М-4М, різак механічний, диск "болгарка" алмазний.

Матеріали: клей для кераміки.

Перед укладанням кераміки потрібно підготувати стіну. Зняти стару плитку. Якщо гуде під плиткою штукатурка - її теж зняти, де гуде. Всі заштукатурити або вирівняти з допуском в 2-3 мм. Потім постелити підлогу і накрити його, залишивши тільки по 5 см від стін. Потім проміряти всі розміри і порахувати, де зручніше і красивіше за все будуть розташовуватися шви. Вертикальні повинні збігатися зі швами підлоги, а горизонтальні намагайтеся підібрати, щоб не було різів менше третини плитки біля підлоги, по краю ванною (нижньому й верхньому), біля стелі, над дверима і ін

Якщо все готово - починаємо. Замішуємо клей, щоб виробити швидше, ніж час, вказане на мішку. Густота розчину повинна відповідати розмірам зубчастого сокола і товщині шару. Якщо кладеться на гіпсові плати - зуби сокола мінімальні і клей розводиться до стану густої сметани. Чим більше зуби і товстіший шар - тим густіше клей. Економити клей товщиною шару не раджу - важко виставити буде кераміку рівно. Як не штукатур, а дрібні нерівності все-одно будуть, і вони повинні згладжуватиметься товщиною клею.

Перевірте рейкою з рівнем, де шар вийде тонше всього і який для цього повинен бути шар нижнього ряду. Потім накладається клей на один край кераміки і розмазується одним рухом гребінця. Гребінку можна вести під нахилом для отримання тонкого шару клею, можна вести під прямим кутом до поверхні кераміки, а можна вести в пріприжку для потовщень шару. Якщо в стіні западина в півсантиметра, можна ще зверху накласти клею шпателем. Однак промащуємо плитку все-одно потрібно для повного покриття поверхні клеєм. Багато мажуть клей на стіну - так швидше. Але якщо на рівний гіпс це можливо, то на штукатурку небажано. Через нерівностей стіни клей наноситься і вдавлюється нерівномірно, а як наслідок цього порожні кути під плиткою.

викладається перший ряд з рівнем і рейкою прямо на підлогу без підгонки висоти. Виставляються площину стіни і вертикаль. Тепер зверху на ряд кладемо рейку з рівнем і підганяємо висоту плиток клинцем, намагаючись не вивернути плитки з площини. Ще раз перевіряємо площину і вертикаль і вперед на наступний ряд. По-принципі до самого верху одна і та ж технологія-укладання. Ось тільки підрізування бажано не чіпати, а вигнати спершу загальний об'єм, а потім вже підганяти шматки. Коли видно, чого куди треба, можна різати плитку відразу в два місця з мінімальними відходами. У два, а не в три-чотири-п'ять, тому що не красиво різаний край пускати всередину кладки. Те-є, якщо залишається смужка в 11,5 см шириною, то можна приміряти, куди вона підійде без підрізування, або з мінімальним відходом.

Не забувайте під кінець робочого дня прочистити шви клинцем - коли клей висохне, це робити буде набагато важче і довше.

Удачи!

 

Плиточні роботи по підлозі

Інструменти: жорсткі шпателя 2 " і 4", рівень 50-60 см, рівна алюмінієва рейка 1.5-1.8 м, ємність для клею, приладдя для розчину, клини, рулетка і олівець 2М-4М, різак механічний, диск "болгарка" алмазний, гумова киянка.

Матеріали: клей для кераміки, розчин, річковий пісок, акриловий герметик.

Почнемо з підготовки. У нас  прийнято всі комунікації ховати під підлогою. Напевно, із-за того, що всі підлоги керамічні, мармурові, порцелановие, балатние - але не паркетні і не ДСП. Всі труби - каналізація, водопровід, електрику, газ, телефон, телевізор та інше, викладаються акуратно по підлозі, без переломів і різких вигинів і кріпляться до нього. Потім вода і каналізація тестуються під відповідним тиском і якщо все в порядку, труби замазують бетоном без щебеню і загладжують пензлем. Заодно замазують і загладжують всі щілини, нерівності, стики плит (з полотном), кути по периметру, раковини і все, що завадить лягти грунтовці рівномірним шаром. За висиханні бетону поверхню підлоги вичищається від пилу-бруду і промащуються акрилової грунтовкою двічі з проміжком 10-12 годин між шарами. На стіни заходимо на висоту 10-15 см від майбутнього рівня пола.Затем підлогу засипаємо річковим (морських) піском вирівнює шаром.

Наступним етапом є визначення порядку укладання плитки і розташування швів. Якщо почати з цілою плитки від входу, чи буде це красиво виглядатиме з зворотного боку? Намагайтеся уникати смужок і подрезок менше чверті плитки. Якщо стіни теж будуть викладені з кераміки, як будуть поєднуватися розміри і стики швів по периметру? Як будуть розташовані шви по відношенню до входу в кімнату і симетрично стінам? Може, є сенс викладати підлогу по діагоналі? Чи є ухил до трапу, або з-під кухонних шафок, або до балконних дверей? На мою думку, викладати всю підлогу під один рівень не тільки не потрібно, але і незручно в експлуатації. Щодо порогу двері вирівнюємо пісок на підлозі під рівень нижче рівня підлоги на 3-4 см, рясно змочують і гарненько притупують.

Починаємо, нарешті, те саме, із-за чого весь сир-бор. Замішуємо розчин пісок-цемент-ПВА в пропорціях 3: 1: 0,1 від ваги у великому кориті, а в маленькій коробці розводимо з півкілограма клею для кераміки. Якщо потрібно починати з підрізування, підрізаємо плитку і вперед. Плитка промащуються тонким шаром клею і кладеться на подушку з розчину. У міру просування з ряду в ряд перевіряється товщина шару і регулюється мокрій підсипкою. Повинно бути 2 - 3,5 см розчину. Викладати починаємо від входу в два-три ряди (щоб можна було перестрибнути), потім більш широку зі сторін. По викладеній плитці не можна ходити мінімум добу, тому намагайтеся не доводити до цього. Краще назавтра закінчити з підрізування уздовж стін. Не забувайте контролювати заповнення кутів. Зазвичай, вирівняний шар під плитку, я щіпку розчину кидаю в кут зверху - так, на всякий пожежний. Краще хай зайве видавити з швів. У міру просування регулюйте шви клинцем. Ось для цього клей і потрібен. Крім того, що плитку не треба замочувати і сухий набагато зручніше працювати і в обробленні, розчин під нею повільніше густіє і можна її прістучать і посунути навіть через 10-15 хв. Наприклад, якщо я жену вже наступний ряд і помітив якусь неточність в укладанні попереднього, я можу таку плитку вирівняти без проблем. Не забувайте постійно перевіряти плитку рівнем і вздовж і впоперек кімнати. Розчин має властивість трохи просідати при твердінні, тому плитку треба класти на чверть міліметра вище попереднього ряду.

Якщо є залишки плитки після подрезок без торцованого краю, з них можна зробити панелі вздовж стін. Звичайно, і на панелях бажано закруглений край, але є місця під радіатором, за шафою і під ліжком, де цього абсолютно не помітно. У разі прагнення до ідеалу виходить дуже багато залишків на викид, що теж не дуже вітається. Висота панелей повинна бути 7-8 см, щоб при митті підлог не бруднилися стіни і виточки в шафі ззаду дозволяли присунути його впритул до стіни.

Не забудьте назавтра пройтися ножем або іншим інструментом по швах і вичистити їх від розчину на 3-4 мм в глибину, інакше по висиханні оного замучить вкрай! При цьому намагайтеся не заламувати краю плитки - вона ще слабо тримається.

Удачи!

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0

 


КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ, КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ, ЛЬВІВСЬКА НЕРУХОМІСТЬ
КУПИТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, ПРОДАТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, В ОРЕНДУ ВАШ МАГАЗИН
При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові