“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15346010 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Аналітика ринку нерухомості у Львові

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

Дешевий вторинний ринок нерухомості знижує попит житлових квартир у Львові

 

 


Обвал цін на львівське житло повернув на ринок покупців. Але, розглядаючи численні пропозиції, вони, як правило, зупиняють свій вибір на квартирах, власники яких готові поступитися 10-15% від початкової вартості.
Дешевизна вторинки звела нанівець продаж житлових квадратів від забудовників
новобудов-комерційна нерухомість, хоча вони також переглянули свої прайси в бік зменшення. Деяке пожвавлення намітилося в земельному сегменті: галичани інвестують в ділянки, які розташовані в околицях що будується до чемпіонату Європи стадіону, розраховуючи, що з появою в даному районі нових інфраструктурних об'єктів комерційної нерухомості вони подорожчають. Однак найближчим часом ціни на львівську нерухомість будуть тільки знижуватися.

 

 

 

 

Хто зруйнував ринок нерухомості до кризи у Львові ?

 


Усі експерти з комерційної нерухомості одностайно заявляють що, ринок розворушили трудові мігранти котрі повертаються на батьківщину з Європи і вкладають зароблені гроші в придбання квартир. «Додатковий рух у цьому сегменті забезпечують також городяни, які останнім часом досить активно переїжджають з центру Львова у більш тихі райони», - зазначив керівник житлового відділення АН . Він запевняє, що центр міста став вкрай незручний для життя (там періодично проводяться галасливі масові заходи, утруднено рух транспорту, є проблеми зі зберіганням машин, так і старі будинки знаходяться в жалюгідному технічному стані). Тому мешканці все частіше продають свої квартири тим, хто, наприклад, планує здавати їх в оренду або ж перепрофілювати для комерційного використання, переїжджаючи на більш тихі прилеглі вулиці (Левицького, Коновальця тощо) або в спальні мікрорайони (Сихів, Левандівка), а то і в передмістя (Бирка, Липники, Брюховичі). Крім того, житлом у центрі Львова цікавляться іноземці.

У найближчій перспективі ріелтори прогнозують подальше здешевлення найменш ліквідної нерухомості
(в панельних висотках, хрущовках) і невелике подорожчання (до 5%) повнометражних «одиниць» в будинках поліпшеного планування. Вартість елітного житла, швидше за все, залишиться незмінною ще, принаймні, півроку-рік.

Ринок нерухомості у Львові, пропозиції квартир у Львові, продаж квартир у Львові
                                                                                                                                 

 

 

 

Штиль на первинному ринку житла

 

 

Штиль спостерігається на первинному ринку житла. За даними помічника директора департаменту містобудування львівської мерії Віталія Троць, починаючи з 2006 р. у місті щорічно вводилися в експлуатацію 35-40 (130-170 тис. кв. М) висотних будинків. Навіть минулий, вже кризовий рік не став винятком - забудовники здали понад 30 об'єктів. Зараз на продаж виставлені квартири приблизно в 20 багатоповерхівках, більшість з яких розташовані в Залізничному районі, Сихові, Рясному. Однак, за словами пана Борисова, деяким попитом користуються хіба що пропозиції економ-класу (одно-і двокімнатні квартири площею 60-80 кв. М). В окремих новобудовах, зданих півтора-два роки тому, пустують порядку 20-30% апартаментів. Об'єктів, що позиціонують як елітні (житловий комплекс «Ювілейний», будинку по вул. Тернопільській, Бережанській, на пл. Князя Святослава), вартість квадратного метра в яких досягає 10 тис. грн. і більше, зараз взагалі мало хто цікавиться.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.