“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15345904 сторінок
Спеціальна пропозиція Оренда та продаж нерухомості у Львові та Львівській області --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Продаж, купівля, оренду та обмін нерухомості у місті та області --- Купити нерухомість у Львові --- Львівська нерухомість --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Купівля нерухомості у Львові, Львівська нерухомість, Львів нерухомість у Львові --- нерухомість у Львові, КОМЕРЦІЙНА нерухомість Львова, обмін на нерухомість у Львові --- Комерційна нерухомість Львів
Монтаж підвісних стель у Львові ціни

 ціни на роботу підвісні стелі львів, як змонтувати підвісну стелю у львові, підвісні стелі армстронг у львові, усі види підвісних стель у львові, швидко змонтувати підвісну стелю у львові, зібрати підвісну стелю у львові, скільки коштує робота за 1 м2 армстронг у львові, якісна бригада монтаж підвісних стель львів, технологія монтажу підвісної стелі, 

Монтаж підвісних стель у Львові

 

Одним з найпоширеніших видів підвісної стелі є стеля "Armstrong". Легкість і універсальність його конструкції, класичний дизайн, чудово вписується практично в будь-який інтер'єр, різноманіття уніфікованих аксесуарів у поєднанні з невисокою ціною зробили його незвичайно популярним як в нашій країні, так і в усьому світі. Кажуть, що свою назву даний стеля одержало від імені американського астронавта Нейла Армстронга - першого з людей, ступив на місячну поверхню, а приводом для цього послужив основний варіант дизайну цієї підвісної стелі, зовні нагадує "місячну поверхню ". Але це, можливо, просто легенда.

 

                    

 

ОПИС:

Підвісна Стеля "Armstrong" представляє собою легкі мінераловолокністие касети товщиною близько 20 мм, укладаються на металеві направляючі, прикріплені до підвісної стелі спеціальної підвісною системою або навіть звичайної дротом (діаметром не менше 2 -х мм). Основна стельова система "Armstrong" відноситься до підвісних стель з відкритим профілем, тобто до фальшстелею, в яких підвісна система не повністю прихована і є частиною дизайну (хоча фірма "Armstrong" випускає і інші варіанти систем). Касети підвісної стелі "Armstrong" випускаються двох основних типорозмірів (600х600 і 600х1200 мм), у звичайному або вологостійкою (до 100% відносній вологості) варіантах. Існують і кілька варіантів дизайну, серед яких є різні текстури поверхні, комірчасті і перфоровані касети. Стандартні касети підвісної стелі "Armstrong" практично не горючі і володіють непоганими тепло- і шумоізолюючими властивостями. Але існують і спеціалізовані системи стель "Armstrong", з підвищеними акустичними, вогне- і вологостійкість властивостями. Хоча це і дещо виходить за рамки цієї статті, не можна не згадати, що фірма "Armstrong" виробляє також і підвісні стелі з металевими касетами, виготовленими з тонких листів електрогальванізірованной сталі з синтетичним напиленням, а так само і комбіновані варіанти, де сталеві касети забезпечені мінераловолоконнним покриттям, для поліпшення акустичних характеристик. Традиційно піпвісна стеля "Armstrong" білого кольору, хоча в програмі постачань фірми є і безліч колірних рішень.

До основних переваг цієї стельової системи можна віднести універсальність і легкість монтажу. Система спроектована таким чином, що її монтаж можливий у приміщеннях будь-якої конфігурації, практично на будь-якій відстані від існуючого стельового перекриття, що дозволяє зручно розташовувати за нею різні комунікації, вентиляційні системи та системи кондиціонування. При цьому після монтажу системи зберігається легкість доступу до простору за стелею, що принципово важливо при обслуговуванні і перевлаштування комунікацій.

Ще одна незаперечна перевага - можливість легкого перебудови самої стельової системи і найбагатша вибір аксесуарів. Популярність цього стелі спонукала безліч фірм до випуску різних аксесуарів, призначених спеціально для стелі "Armstrong". Тут і вбудовані світильники, і елементи вентиляційних систем і систем кондиціонування, і навіть системи автоматичного пожежогасіння. Всі вони уніфіковані під стандартні типорозміри касет 600х600 і 600х1200 мм, і для їх монтажу досить просто вставити замість стандартної мінераловолокністой касети необхідний елемент і підключити до нього відповідні комунікації. Причому зробити це однаково легко як під час монтажу, так і пізніше. А для того, щоб перенести, наприклад, світильник чи висновок кондиціонера на нове місце, досить просто поміняти місцями уніфікований елемент і одну зі стандартних касет системи.РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО МОНТАЖУ ПІДВІСНОЇ СТЕЛІ АРМСТРОНГ:Починати монтаж стельової системи "Armstrong" у Львові краще після того,як всі комунікації, призначені для розміщення за фальшстелею будуть вже прокладені, тому що їх прокладка після монтажу системи, хоча і можлива, але менш зручна.

При виборі підвісної системи "Armstrong" у Львові слід звернути увагу на вагу вбудованого устаткування, яке ви плануєте розмістити в фальшстелею. Спочатку система "Armstrong" у Львові розрахована на розподілену навантаження від 4 до 6,5 кг /м.кв, але деякі різновиди підвісних систем дозволяють збільшити її до 7-10 кг /м.кв.

У першу чергу слід розмітити горизонталь майбутньої поверхні фальшпотолка. Для цієї мети необхідно поставити на будь-якій стіні приміщення першу відмітку на потрібній відстані від підлоги, або існуючого стельового перекриття таким чином, щоб монтована підвісна система "Armstrong" закрила собою всі верхні комунікації і виступи стельового перекриття. У разі їх відсутності і за бажання розмістити поверхню фальшпотолка на мінімальній відстані від існуючого стельового перекриття, обов'язково слід попередньо виміряти висоту всіх вбудованих аксесуарів, монтованих в систему і врахувати необхідність їх розміщення при визначенні мінімально можливого відстані між фальшстелею і існуючим перекриттям.

Після установки першої позначки вона проектується на всі стіни приміщення таким чином, щоб отримані позначки легко було з'єднати прямою лінією за допомогою лінійки, або якого-небудь рівного предмета, здатного зіграти її роль. Щоб поверхня фальшпотолка не повторила нерівності й ухил підлоги або стельового перекриття, проекцію слід здійснювати за допомогою водяного рівня - ватерпас (точніше і зручніше), або достатньо довгого теслярської рівня (менш точно і зручно), взявши за основу першу позначку, а не відкладаючи однакові відстані від підлоги або існуючого стелі в різних місцях приміщення. Після того,як по всіх стінах приміщення буде проведена пряма лінія, позначає горизонтальний рівень майбутньої поверхні фальшпотолка, можна приступати безпосередньо до монтажу системи.

Безпосередньо монтаж система "Armstrong" у Львові починається з кріплення до стін, вздовж отриманої горизонтальної лінії, спеціального L-образного профілю, що входить у комплект системи "Armstrong". Для нарізки профілю в потрібний розмір, краще користуватися звичайною ножівкою по металу з дрібними зубцями, а для нарізки кутових з'єднань застосувати столярне стусло, або скористатися транспортиром. Кріпити профіль необхідно так, щоб він утворював "полку", звернену лицьовій (пофарбованої) стороною вниз. Кріпильні елементи потрібно підібрати відповідно до матеріалу стіни.

Наступним етапом буде монтаж направляючих профілів системи. Всі вони мають форму перевернутої букви "Т" але розрізняються по довжині. Довгий профіль має прорізи, а короткий закінчується з обох сторін невеликими виступами, які при монтажі вставляються в прорізи довгих профілів. У результаті утворюється решітка з направляючих профілів з розмірами осередку 600х600 мм, або 600х1200 мм, що залежить від самого початку обраної Вами конфігурації стелі. Після збірки решітка просто заповнюється касетами "Armstrong" і необхідними аксесуарами, що укладається на що утворилися "полки". При цьому монтаж решітки краще починати від середини приміщення, щоб центральна осередок припадала на його центр. У цьому випадку підрізування крайніх осередків, які навряд чи точно співпадуть з габаритами приміщення, буде рівномірного і стеля буде виглядати акуратніше. Навішування направляючих проводиться на спеціальній або звичайною дроті (диметром не менше 2-х мм), або за допомогою спеціальних підвісних елементів, представляють собою два тонких металевих прутка, пропущених через отвори в зігнутій пластині - "пелюстці". При монтажі системи за допомогою дроту необхідно попередньо випрямити дріт з допомогою якого-небудь механічного інструменту для зменшення ступеня її деформації під навантаженням і робити не менше 3-х петель в місцях кріплення її до профілю і стельового кріплення. В якості кріпильних елементів для монтажу системи до стельового перекриття краще використовувати шурупи з кільцем або крюком замість голівки-щоб зручніше було кріпити до них дріт або підвісні елементи. Дюбелі для шурупів слід вибирати виходячи з матеріалу стельового перекриття. Наважку слід починати з довгих направляючих, послідовно з'єднуючи їх короткими. Вирівнювання решітки по горизонталі потрібно виробляти за допомогою рівня, після повної її збірки, підгинаючи дріт у або зрушуючи "пелюстки", в залежності від типу підвіски. Через 2-3 дні після того,як стеля отримає повне навантаження, вирівнювання рекомендується повторити.

Існують і інші системи мінераловолокністих і аналогічних їм стель, серед яких на російському ринку, крім "Armstrong", найбільш помітні "DONN", "AMF" і "Ecophon". На наш погляд, їх відмінності від описаної вище системи не дуже принципові і ми не бачимо резону описувати кожну їх перерахованих систем окремо. Зупинимося лише на деяких особливостях, що можуть, на наш погляд, вплинути на Ваш вибір на користь тієї, чи іншої системи.

Система підвісних стель "DONN" має, крім стандартних розмірів касет 600х600 і 1200х600 мм, додаткові стандарти розмірів 625х625, 1200х300, 1250х625 і 2400х400 мм. У офіційних представників цієї компанії Ви можете також замовити проміжні розміри, які будуть виготовлені й поставлені Вам на протязі 2 - 3-х тижнів. Підвісні стелі "DONN" мають так само спеціальну систему "Compasso", призначену для створення та монтажу стельових елементів будь-якої форми, декоративних гратчастих конструкцій і конструкцій з одностороннім примиканням до стіни. Крім того, існують підвісні стелі "DONN", облицьовані з лицьового боку алюмінієвою плівкою і білої синтетичної облицюванням, герметично закладені крайками та спеціальною обробкою поверхні зворотної, яка запобігає попадання пилу. Такі системи особливо підходять для лабораторій, комп'ютерних залів і медичних установ.

Стелі фірми "AMF" відрізняються великим вибором варіантів дизайну і різноманітністю технічних рішень. Серед матеріалів, з яких виготовляються плити цієї системи, є не тільки мінеральні волокна, але і гіпс, і метал, і древесноволоконние матеріали. Цією фірмою розроблена і випускається спеціальна протипожежна система підвісних стель, відповідає класу вогнестійкості F 30.

Плити підвісної стелі "Ecophon" виготовляються з скловолокна високої щільності з в'язкою з смоли. Особливі звукопоглинаючі властивості скловолокна призводять до значного зниження рівня шуму в приміщеннях з даною системою фальшпотолка та поліпшенню їх акустики. У таких приміщеннях, наприклад, розбірливішими сприймається мова. Пофарбований поверхневий шар плит "Ecophon" виконаний з матеріалу "Autex T", з безліччю мікроскопічних пір ретельно підібраною величини і щільності, дозволяють оптимізувати проникнення та опірність потоку звукових хвиль. Системи стель "Ecophon" мають стандартні розміри плит 600х600, 1200х600 і 1200х1200 мм.

 

 

ЗАМОВЛЕННЯ НА МОНТАЖ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ ПРИЙМАЄТЬСЯ ВІД 50 М2

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0 

 

 

 підвісні стелі у Львові | монтаж підвісних стель у Львові | робота підвісні стелі у Львові | зробити підвісну стелю у Львові | монтаж підвісна стеля Львів | ціни на роботи по підвісним стелям у Львові | найкращі пропозиції по монтажу стель у Львові | зробити підвісну стелю у Львові | змонтувати підвісну стелю армстронг у Львові | підвісні стелі армстронг у Львові |


 
 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.