“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
12328879 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Тенденції розвитку нерухомості у Львові

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

 

Тенденції ринку комерційної та житлової нерухомості у Львові за 2010 рік.

 

 

У 2010 році ціни на комерційну нерухомість у Львові стабілізувались. Продаж комерційної нерухомості у Львові практично зупинився. Продаються тільки ті об’єкти, котрі оцінені власником на 30% менше від їх ринкової вартості. Переважна кількість покупців які придбавають комерційну нерухомість у Львові зі сходу країни. Це великі корпорації або концерни, які під час кризи викупають комерційну нерухомість у Львові за безцінь. А от у сегменті оренда комерційної нерухомості спостерігаються позитивні зрушення, а саме оренда складів у Львові та оренда магазинів у Львові швидко почала рости вгору. Так у 2010 році знайти склад в оренду у Львові категорії «В» великих розмірів практично неможливо, така сама ситуація і з магазинами у центральній частині міста. Знайти нормальний магазин в оренду у центрі Львова з великими вітринами дуже складно.
Але слід враховувати, що переважна більшість орендарів - це теж мережі «розкручених» брендів, відомі банківські установи, ювелірні фірми та, безперечно, магазини, які торгують мобільними телефонами.
Ситуація з орендою офісів у Львові навпаки протилежна: усі великі офісні площі пустують, а орендарі намагаються переїхати в менші та дешевші офісні приміщення у Львові .
Шалений попит на маленькі офіси у Львові спричинив бум серед орендарів. Знайти офіс в оренду у Львові у 20 м² дуже складно.
 
Ціни на продаж житлової нерухомості у Львові теж стабілізувались. Найбільшим попитом у Львові почали користуватись двокімнатні квартири, середня ціна на двокімнатну квартиру у Львові становить $60 000. Попит на такі пропозиції дуже великий. Також великим попитом користуються оренда двокімнатних квартир у Львові - їх розмітають в мить, середня ціна на оренду таких квартир 2000 грн на місяць.

 

 

 

 

 

Потенційні інвестори – куди вкласти гроші

 

Українські експерти ринку нерухомості сходятся у думці, що потенційні інвестори, українські чи закордонні , насамперед поновлять інвестиціі в ринок нерухомості Києва. "Якщо ж говорити про регіональний ринок, то в найближчій перспективі інвестиційно привабливими можуть бути якісні та заповнені орендодавцями торгові чи складські комплекси в крупних обласних центрах",
Що стосується не готових об'єктів
комерційної нерухомості, а проектів, то, зі слів Петра Радчука, інвестори будуть входити перед тим усім у проекти, які мають готові пакети дозвільної документації або в котрих виконані певні будівельні роботи. При цьому, швидше за усе, вони будуть претендувати на 50% проекту та більше. 


Комерційна нерухомість Львів, Львівська нерухомість, нерухомість у Львові, агенство нерухомості Львів, куди вкласти гроші у Львові.                                                                                          

 

 

 

 

Ціни на нерухомість поступово починають повзти вгору 

 

Підбивши підсумки «успіхів» ринку комерційної нерухомості у 2009 році, експерти галузі вже не замислюються над тим, чи дешевшатимуть надалі квадратні метри, наприклад, офісів або торгових площ. Один по одному аналітики з комерційної нерухомості констатують: ціни почали рухатись угору. Галузеві фахівці говорять про сягання рівнем цін так званого критичного компромісу між розумним альтруїзмом і егоїзмом приватного гаманця. Адже на певному етапі падіння цін на будь-який продукт власник дійде висновку: краще не продавати, ніж віддати за безцінь. Живий приклад: селяни торік. При закупівельних цінах на молоко менше гривні сільгоспвиробники практично перестали здавати сировину. Дефіцит, який утворився внаслідок цього, підняв закупівельні ціни до прийнятних двох-трьох гривень за літр. 

 

 

 

 

Продавців квартир зараз можна поділити на дві категорії: реалістів та оптимістів.

 

На ледь живому вторинному ринку житлової нерухомості Львова повна плутанина з цінами. За словами місцевих ріелторів, продавців квартир зараз можна розділити на дві категорії: реалістів і оптимістів. Перші, не зумівши знайти покупця на свій об'єкт протягом декількох місяців, готові знижувати спочатку заявлену вартість на 10-15%. Експерти кажуть, що якщо потрапити на такого зговірливого власника, то виставлену за $40 тис. однокімнатну квартиру можна виторгувати за $35 тис. У той же час так звані оптимісти, вловивши восени минулого року деяке зростання попиту, зафіксували ціни на свої пропозиції, а дехто навіть підняв їх на 5-10%. Активізація покупців, за словами директора місцевого агенства комерційної нерухомості, , пов'язана з тим, що минулого літа, коли ціни на львівське житло впали на третину в порівнянні з 2008 р., багато хто вирішив направити свої заощадження на придбання здешевілої нерухомості. «У порівнянні з кризовою ямою на початку минулого року кількість угод восени виросла в 1,5 рази - до декількох сотень на місяць», - говорить він. Найбільшим попитом зараз користуються найдешевші одно-та двокімнатні квартири вартістю $35-50 тис. За такі гроші у Львові можна придбати повноцінну «одиницю» в спальному районі або «двійку» в хрущовці. 

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.