“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15695310 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Як заробити гроші у мережі інтернет

 

 

Як заробити на фотографіях за допомогою Інтернету.

 

 

 


Якщо Ви маєте цифрову камеру та під’єднання до Інтернету, то Ви запросто можете заробляти на цьому власні кошти. Вправа в тому, що у багатьох Інтернет- виданнях виникає дефіцит в фотографіях до своїх публікацій, і коли виникає така ситуація, то усі ці видання шукають фотографії у фото-банках, у яких продаються десятки тисяч фотографій. Фотографи реєструються на таких сайтах та завантажують туди свої фотографії, а покупці знаходять потрібні для них фотографії та платять за це гроші.

На даний момент в Інтернеті найпопулярніший формат купівлі-продажу Royalty Free - це коли купляються права на не ексклюзивне використання фотографій. Тобто, ваша фотографія може бути продана безліч разів, а це означає, що Ви будете отримувати дохід з цієї фотографії все життя, до того ж Ви можете завантажити ту саму фотографію на декілька сайтів – фото-банків та отримувати свій дохід з них усіх.

Процедура реєстрації на таких сайтах трохи займає час.

Найприбутковіший фото-банк - це Shutterstock.com - тому туди складніше за всіх попасти. При реєстрації потрібно відіслати відскановану копію сторінки закордонного паспорту або копію водійських прав, після цього зачекати декілька днів поки ваші дані перевірять, після перевірки Ви мусите пройти екзамен та завантажити 10 фотографій, 7 з яких повинні пройти по встановленим стандартам, а у разі негативного результату Ви зможете спробувати наступного місяця.  
Вимоги до фотографій досить високі, для новеньких допускається завантаження фотографій 4 мігапікселя, а ось для тих, хто пройшов перевірку - 2,5 мегапікселя у форматах jpg, eps. Фотографії завантажуються у необмеженій кількості, при цьому вони повинні бути досить якісними.
У разі покупки вашої фотографії у фото-банку іншим покупцем на ваш рахунок поступає 25 центів, у цьому фото-банку існує система підвищення гонорару у процентному співвідношенні. При вдалому продажу ваші зароблені гроші виводяться на Paypal или Moneybookers ( мінімально 75$ ). Також можуть прислати вам по пошті у вигляді чеку ( мінімально 300 $ ). З отриманням „перших” грошей існують деякі незручності, а саме гроші можуть прийти за декілька місяців поки буде тривати перевірка на плагіат( плагіат - це скачані фотографії з інших порталів, які видаються за свої ).
 
Другий по прибутковості фото-банк це - Istockphoto.com. Під час реєстрації ( є меню на російській мові ) Вам буде запропоновано відповісти на перевірочні запитання по інструкції та буде запропоновано надіслати три фотографії Ваших фото-робіт, після цього Вам треба завантажити відскановані водійські права або закордонний паспорт. 
У разі успішної реєстрації на сайті - умови оплати: 20% вартості проданих фотографій, яка становить від 1 до 40 $. При умові реєстрації (якщо Ви стаєте ексклюзивним фотографом - розміщення Ваших фотографій тільки на цьому сайті), то Ваш гонорар буде становити 40 % . Гроші можна отримати в електронному вигляді або готівкою у вигляді чеку по пошті.

Існують більш простіші сайти, на яких дуже простий процес реєстрації без документів або зовсім не вимагають проходження реєстрації такі як: Dreamstime.com, Stockxpert.com, Fotolia.com, BigStockPhoto.com. і.т.д.

В будь-якому випадку Ви мусите відіслати пробні фото-роботи, після затвердження яких буде залежати результат розміщення фотографій на цих сайтах. Оплата відбувається переважно 50% від продажу Ваших фотографій. Гроші можна отримати за допомогою Paypal та Moneybookers або по чеках по пошті.

Бажаємо успіхів у фотозаробітку в мережі !

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.