“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15113305 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Фахові поради ЮРИСТА у Львові

 

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

Як оформити заповіт на нерухоме майно у Львові

 

 

Цивільний кодекс України (стаття 1217) передбачає дві форми спадкування — за законом і за заповітом. Якщо спадкодавець не залишив заповіту, то все його майно успадковується за законом.

До речі, наш кодекс, на відміну від законодавства інших країн, передбачає, що спадкоємцями за заповітом можуть бути не тільки родичі та близькі заповідача, а й будь-яка людина чи організація, як українська, так і іноземна, держава Україна та інші держави.

Зазвичай у нас складаються заповіти універсальної форми, коли заповідається одразу все майно. Але за законодавством в цьому документі можна виписати правовий режим спадкування окремих частин майна. Тобто, можна чітко домовитися, кому переходить квартира, кому машина, кому дача.

Новий ЦК України ввів нові форми заповіту, наприклад, загальний заповіт подружжя. Якщо раніше заповіт складався виключно від імені однієї особи, то зараз це обмеження знято, але з однією умовою: такий заповіт може бути укладено тільки стосовно майна, що перебуває у спільній власності подружжя, навіть якщо воно зареєстроване на одного з них. Наприклад, придбана у шлюбі квартира є спільним майном. У подружньому заповіті вказано, що нерухомість після смерті заповідача переходить дітям у рівних частках. У разі смерті чоловіка його частка автоматично переходить дружині, і вона стає єдиним власником квартири.

Діти зможуть отримати спадок тільки після смерті матері. Але є важлива деталь: такий заповіт заборонено змінювати після смерті одного з подружжя. А на майно тимчасово накладається заборона на відчуження, яка знімається лише після смерті другого супруга. Це зроблено для того, щоб не допустити порушення волі покійного.

Ще одним важливим нововведенням ГК є секретний заповіт. Головна його відмінність від звичайного заповіту в тому, що воля заповідача до його смерті нікому не відома. Процедура складання такого заповіту наступна: людина власноручно на звичайному аркуші паперу пише заповіт, кладе документ в конверт і запечатує. У присутності нотаріуса заповідач підписує конверт, нотаріус ставить на ньому посвідчуючий напис, після чого упаковує в інший конверт і опечатує його. Після цього заповіт приймається нотаріусом на зберігання.

Розкрити секретний заповіт може тільки нотаріус і тільки після смерті заповідача. Робиться це в присутності зацікавлених осіб та двох свідків. Про оголошення заповіту складається протокол, в якому відображається весь текст документа. Протокол підписують нотаріус і свідки. Зазначеним у заповіті спадкоємцям нотаріус видає відповідне свідоцтво, на підставі якого вони можуть оформити отриманий спадок.

Фахівці радять перед складанням секретного заповіту — до запечатування документа — проконсультуватися з юристом або нотаріусом, щоб потім не виникло непорозумінь, неясностей або розбіжностей.

Категорії громадян, які мають обов’язкову частку у спадщині, також визначені в Цивільному кодексі. Це неповнолітні діти спадкодавця, а також непрацездатні діти, батьки або чоловік (дружина). І якщо в заповіті ця категорія спадкоємців залишилася без спадщини, то вони при цьому отримують половину тієї частки, яку вони успадкували б за законом.

Спадкоємці за законом розбито на 5 черг: 1-а черга — діти спадкодавця, супруг, що пережив його, і батьки; 2-а черга — рідні брати та сестри спадкодавця, а також бабуся і дідусь з боку батька і матері; 3-а черга — рідні дядько та тітка спадкодавця; 4-а черга — особи, що проживали з спадкодавцем однією сім’єю не менше ніж 5 років до відкриття спадщини; 5-а черга — всі інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, при цьому родичі більш близького ступеня споріднення усувають від спадкування родичів більш далекого ступеня спорідненості.

Спадкоємці кожної черги вступають в спадкування лише у разі відсутності спадкоємців з попередньої черги або їх усунення від спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від нього.

Тепер можна скласти заповіт з умовою, за якої спадкоємець отримає майно, тільки виконавши вказані в документі вимоги заповідача. Умови можуть бути пов’язані з освітою (спадкоємець отримує квартиру тільки після закінчення вузу), зі вступом в шлюб, народженням дитини тощо

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.