“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
14841122 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Земельні роботи у Львові ціни

 

 земельні роботи у львові | вирити яму під фундамент | вирити землю в ручну у львові | улаштування земельних робіт | земляні роботи львів | як правильно вирити землю під фундамент | швидкий землекоп у львові | професійні землекопи львів | послуги по риттю траншеї рити землю | львів риття траншей у львові 

 

 

ЗЕМЕЛЬНІ ВИДИ РОБІТ У ЛЬВОВІ

 

 

 

 

Для того щоб підрахувати об'єм земляних робіт  треба

визначити:


  - треба відбити відмітки поверхні землі з допомогою невіліра;

  - по періметру опреділити рівень грунтових вод шляхом шурфування;

  - зробити класифікацію грунтів у фахівців по групах у данному регіоні;

  - врахувати умови та складність виконання будівельних  робіт.


Перед початком будівельних- земляних робіт у Львові потрібно зробити геодизичну розбивку ділянки,  відмітки даної поверхні землі до початку земляних робіт. Вони приймаються по даних геодезичної зйомки, та в кресленнях проставлені на картограмі земляних робіт. На ділянці будівництва, як правило, буває зафіксовано декілька відміток різного значення. При спокійному рельєфі місцевості на ділянці будівництва для підрахунків можна прийняти середнє значення нульових відміток. При значних перепадах площа забудови розбивається на ділянки приблизно з однаковими відмітками, які потім усереднюється.

Геодезичні та геологічні зйомки прив'язуються до нівелювальних реперів, а фиксуючі відмітки звуться абсолютними. На будівельних кресленнях даються відмітки від умовного рівня ±0,000, за якій приймається, як правило, підлога першого поверху або обріз фундаменту. Ці відмітки звуться умовними. В проекті на кресленнях фундаментів даються за звичай абсолютні та відносні відмітки, що дає можливість при підрахунку об'ему земляних робіт у Львові та області абсолютні відмітки перевести у відносні. Засоби виробництва земляних робіт, дальність переміщення грунту, характеристики землерийних машин і транспортних засобів приймаються по проектних даних.

Багато хто вважає земляні роботи у Львові та області маловажною справою, що полягає тільки в ритті котлованів і траншей для фундаменту. Це неправильна точка зору. Треба пам'ятати, що від правильного проведення земляних робіт у Львові та області  в значній мірі залежить довговічність будинку. Розміри і глибина траншей та ям для фундаменту вибираються в залежності від властивості грунту, рівня стояння грунтових вод і глибини промерзання землі в даній місцевості. Найбільшу небезпеку для побудови представляє весняне здуття грунту. Воно походить від того, що наявні в грунті порожнечі і пори заповнені водою. Взимку вода замерзає, а утворений лід, збільшуючись в обсязі, створює в грунті тиск, який при відтаянні верхніх шарів землі витискає фундамент вгору. До такого витискання особливо схильні дрібно-пиловані глинисті і торфові грунти. Тому в таких грунтах потрібно копати ями і траншеї на всю глибину промерзання. Нижню частину цих траншей для економії каменю заповнюють на одну третину піском або сумішшю вийнятого грунту з щебенем або гравієм в пропорції 1:1. Суглинки, супіски,дрібні піски здуваються менше.

 

ми надаємо наступні будівельні послуги по земляних роботах;

 

 - геодизична розбивка ділянки у Львові з виїздом на місцевість.

 - вирівнювання бугристих та похилих ділянок у Львові під нульову точку.

 - риття траншей та котлованів у Львові та Львівській області.

 - планування та вирівнювання  поверхні з допомогою техніки.

 - вивезення грунту вантажним автотранспортом або завезення грунта.

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0

 

 

 земельні роботи у львові вирити яму під фундамент вирити землю в ручну у львові улаштування земельних робіт земляні роботи львів як правильно вирити землю під фундамент швидкий землекоп у львові професійні землекопи львів послуги по риттю траншеї рити землю львів риття траншей у львові 

 


При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові
 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.