“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15341960 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Новини - Земельні ділянки у Львові

 

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

 Ціни на продаж земельних ділянок у Львові у 2010 році

 

 


Ціни на продаж земельних ділянок у Львові у 2010 році перетворились на повний хаос. Тепер ціна на земельну ділянку залежить від того де саме вона розташована. Якщо земельна ділянка розглядається під будівництво багатоповерхової новобудови або сучасного супермаркету, то ціна на неї може сягати понад декілька сотен тисяч, а то і декілька міліонів доларів. Ціна на продаж земельних ділянок під будівництво особняків у межах міста коливається від $10 000 до 25 000 за сотку, тут усе залежить від місця розташування при умові, що ця земельна ділянка знаходиться, як правило, у котеджних містечках в межах Львова. Також відбувається оцінка комерційних земельних ділянок за 1 м2, а не за 1 сотку. Ціни на продаж таких земельних ділянок у Львові становлять від $150 за 1 м2 до $300 за 1 м2 залежно від того під що саме (цільове призначення) планується використання комерційної земельної ділянки. А, переважно, такі ділянки використовують під будівництво автосервісів, шиномонтажу, СТО, автомийки та багато інших об’єктів, які швидко приносять прибутки. Такі земельні ділянки переважно розташовані біля дороги або поруч з нею.

  Ще один сегмент ринку - це купівля старої будівлі у Львові, але, насправді, ця будівля не є предметом торгу, головне у цій покупці - це купівля земельної ділянки у Львові. Як тількі документи оформлені на реконструкцію, то відразу такі старенькі споруди демонтуються і на їхньому місці виростають нові сучасні магазини, офіси, особняки та інше. Такий метод є найекономнійший серед усіх, тому що до старої будівлі підведені усі комунікації такі як електроенергія, водо- та газопостачання, а це означає, що покупець суттєво зекономить свої гроші при будівництві нової споруди. Економія в таких випадках очивидна – не треба проводити нові комунікації, котрі можуть потянути з усіма проектами, дозволами та роботами 30% від загальної вартості будівництва.
 
  Суттєво зменшився продаж земельних ділянок у Львові, які є комунальною власністю. Тому що такі земельні ділянки продаються тільки з аукціонів та коштують, як правило, немалих грошей. На даному етапі такі ділянки купляють тількі дуже потужні корпорації, котрих оминула криза, а таких одиниці, тому і купляють одну – дві ділянки на рік.

  За останній рік помінялись законодавство по оцінці земельних ділянок у Львові, тепер їх почали оцінювати за справжньою комерційною вартістю, яка встановлена у конкретному районі міста або місцярозташування. Тому продати дешевше ніж оціночна вартість експерта не вдасться. Податки з продажу всеодно доведеться сплатити з оціночної вартості.

 

 

 

 

 

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель 

 

 

Міністерство агарної політики виступає за зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Про це сказав міністр аграрної політики Микола Присяжнюк в ефірі телеканалу Перший національний.

“Уряд буде ініціювати зняття мораторію на продаж сільгоспземель. Без цього кроку ми не зможемо сформувати стійкий розвиток ринку землі”, – сказав міністр.

Він зазначив, що розвиток ринку сільгоспземель є один з основних пріоритетів реформування галузі поряд з сектором рослинництва нерухомість України, свинарства і молочного скотарства., Пише Корреспондент.

Також, за словами Присяжнюка, міністерство має намір ініціювати створення державного іпотечного банку земель сільгосппризначення.

“Ми створимо державний іпотечний банк сільгоспземель”, – повідомив він.

Міністр акцентував увагу на тому, що в першу чергу необхідно зосередитися на реформуванні сільського господарства.

Нагадаємо, що 22 грудня 2009 року Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення до 2012 року.

Як повідомлялося раніше, Президент Віктор Янукович виступає за скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення за умови створення системи держконтролю за її використанням.

 

 

 

 

 

Земельні ділянки в найближчі роки подешевшають на 30%

 

Обсяг ринку купiвлi-продажу землi в Українi в першому кварталi 2010 року знизився на 25%.

Про це повiдомили в Держкомземi, пише газета "Комерсант-Україна".Падiння могло проявитися i бiльше через дворазове зменшення вартостi земельних дiлянок, але воно було компенсовано збiльшенням у пiвтора рази обсягу продаваних площ.

До кiнця року цiни можуть впасти ще на 30%, кажуть експерти з комерційної нерухомості i вiдзначають, що у зв`язку з низькою купiвельною спроможнiстю попитом будуть користуватися в основному земельні дiлянки площею до 0,2 га з розвиненою iнфраструктурою.

Управлiння ринку та оцiнки земель Державного комiтету iз земельних ресурсiв (Держкомзем) повiдомило, що 2010 року вже продано 1,11 тис. земельних дiлянок i прав оренди на них на 238,4 млн. грн., що на 25,4% менше в порiвняннi з аналогiчним перiодом 2009 року.

Це першi данi комiтету про ринок землi з 2008 року. З них випливає, що обсяг продаваної землi збiльшився в пiвтора рази - до 1,5 тис. га.

Активiзацiя ринку стала можливою за рахунок падiння вдвiчi середньої вартостi землi - до 157,5 тис. грн. за га.

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.