“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
14841044 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Продаж ГОТОВОГО БІЗНЕСУ у Львові (3) Продажа ГОТОВОГО БИЗНЕСА Львов (4)

Продаж готового бізнесу у Львові

 

Купити готовий бізнес у Львові - це не завжди означає купити його разом з приміщенням. Що таке поняття - готовий бізнес? В першу чергу, готовий бізнес - це добре налагоджений процес, який приносить дохід. Наприклад: це може бути ресторанний бізнес або міні-завод по виробництву будь-якої продукції (при ЦЬому, саме приміщення заводу може бути орендованим), а в даному випадку розглядається конкретно виробництво з обладнанням та пільговими умовами подальшої оренди приміщення, де випускається продукція. є і такі варіанти, коли приміщення теж входить у весь пакет продажу готового бізнесу. Продаж готового бізнесу можна порівняти зі станком, який друкує гроші (тільки в переносному сенсі). Зрозуміло, що в наш час усе тримається на збуті продукції і основним фактором є клієнтська база, яка, як правило, вся зав'язана на зв'язках власника. Тому, при купівлі готового бізнесу було б правильно щоб власник особисто усіх своїх клієнтів познайомив з новим власником. Взагалі, готовий бізнес - це дуже складна машина з багатьма тонкощами управління. Майже у всіх клієнтів виникає закономірне питання - чому продають таке підприємство якщо воно налагоджено та постійно приносить прибуток? На це запитання може бути багато відповідей: по-перше, два (або більше) власника (-ів) посварились та хочуть розійтися, по-друге у власника може бути декілька видів комерційної діяльності і він надумав вкласти виручені гроші в іншу сферу (до речі, це досить часто трапляється), по-третє, може бути варіант погашення кридиту, і ще безліч причин, з яких власник може продати готовий бізнес. Виникає питання: як правильно оцінити готовий бізнес? Тут треба підходити до цього питання комплексно. По-перше, оцінюється вартість нерухомого майна (звісно, за умови, що воно власне), по-друге, оцінюється балансова вартість обладнання та решти майна, і, головне, оцінюється сам бізнес, включаючи сюди його розкрутку, клієнську базу, витрачений власником час на весь процес, але ця сума повинна бути логічною та обгрунтованою. Зібравши до купи усі ці параметри, можна сміливо вивести загальну вартість готового бізнесу. Вцілому останнім часо дуже малий попит конкретно на готовий бізнес і власники переважно продають окремо будівлі та обладнання - просто так набагато швидше отримати кошти, а готовий бізнес, як правило, не дуже користується популярністю, особливо у Західних регіонах - просто зараз немає того прошарку бізнесменів, які готові вкладати в бізнес на перспективу - більшість з них живе одним днем.

 

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0

 

 

 


 Ціна: договірна
ID: 2852
Продаж готового бізнесу біля Києва

КУПИТИ ГОТОВИЙ БІЗНЕС - КОВБАСНИЙ ЦЕХ

Предлагается к продаже готовый бизнес коммерческая недвижимость полностью укомплектованный колбасный цех. Предприятие выпускает готовую продукцию в следующем ассортименте: вареные колбасы, сосиски, сарделькиполукопченые колбасы и пр.мясные копчености, производство зап


Ціна: договірна
ID: 2721
Продаж частки діючого бізнесу по виготовленню газоблоків

КУПИТИ ГОТОВИЙ БІЗНЕС ПО ГАЗОБЕТОНУ

Опис пропозиції з продажу 50%-их часток (долей) у двох ТзОВДана пропозиція може зацікавити юридичну чи фізичну особу, котрі ведуть або планують вести малоповерхове (котеджне) або висотне будівництво (монолітно-каркасним способом) у Львівській та прилеглих до неї сусідніх областях. Також


Ціна: 250 000 $
ID: 2451
Продаж діючого бізнесу у Львові
Купити готовий бізнес у Львові

ПРОДАЖ ГОТОВОГО БІЗНЕСУ У ЛЬВОВІ ГОРОДОЦЬКА

Приміщення автомийки загальною площею 500 м2, автомийка з двох боксів та приміщення шиномонтажу, на другому поверсі офісні приміщення, автомийка продається  з обладнанням. земельна ділянка в комунальній оренді з правом пролонгації.  


Ціна: 650000 $
ID: 1276
Фото Продаж Ресторанно - відпочинкового комплексу

ПРОДАЖ КОМПЛЕКСУ В ІВАНО ФРАНКОВЕ 

Комплекс розташован 12 км від Львова, загальною площею 1405 м2, у три поверхи, будівля збудована у 2009 році, зроблено євроремонт. фасад, мансарда, є усі комунікації, фасад траси Львів -Краковець, 50 км до Польського кордону.    


Ціна: 980 000 $
ID: 1174
Фото Продаж готового будівельного бізнесу у Львові

КУПИТИ ГОТОВИЙ БІЗНЕС - БУДІВЕЛЬНУ БАЗУ У ЛЬВОВІ

Продається виробнича база приватної фірми, загальна площа будівель на території бази 980 м2, на базі є ремонтні майстерні, автобокси, столярний цех, офісний комплекс з ремонтом, площадка для авто техніки, огороджена територія під охороною, є усі к


Ціна: 1300 000 $
ID: 1162
Фото Продаж діючого готелю Львів на Левандівці

КУПИТИ ГОТОВИЙ БІЗНЕС У ЛЬВОВІ

Приміщення будівлі у три поверхи загальною площею 980 м2, у приміщенні готелю є сауна, басейн, ресторан, зал, підсобні приміщення, власна котельня, на тереторії готелю є альтанки, повний пакет документів.      

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.