“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15338427 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Новини - Офісна нерухомість у Львові

 

Оренда офісу Львів на першому поверсі

 


Саме зараз на весну усі компанії та фірми почали підшукувати офісні приміщення на першому поверсі, розглядаються усі варіанти, більшість фірм шукають оренду офісу у Львові на першому поверсі, тому що є велика ймовірність, що «випадкові» клієнти будуть заходити саме до них, переважна більшість - це фірми які займаються юридичними послугами, банківські установи, туристичні агентства, та ряд інших фірм, які напряму залежать від грамотно розташованого офісу на першому поверсі з фасадної частини будівлі. В даному випадку ціни на такі офісні приміщення станом на початок 2011 року коливаються залежно від місця розташування, наприклад: центр міста може сягати 600 грн м2, а ось на бічних вулицях, так званий ближній центр, ціни набагато менші - в районі 200-300 грн за 1 м2, у віддалених районах міста по магістральним вулицям оренда офісу у Львові становить в межах від 100 до 200 грн за 1 м2. Найцікавішим є те, що на початок 2011 року попит на одне місце – оренду офісу у Львові на першому поверсі - черга з 4-х клієнтів, хоча ще не так давно (півроку тому) була зворотня ситуація: чотири офіси на одного клієнта. 
Усе змінюється та, схоже, що бізнес у Львові поновлює свої попередні оберти.


 

 

 

 

Сучасна класифікація офісів у Львові “A”,”B”,”C”,”D”, за 2010 рік.

 

 

У Львові серед фахівців по нерухомості існує стандарт розподілу офісних приміщень на категорії. По європейських стандартах офісних категорій є чотири: це офіси класу “A”,”B”,”C”,”D”, інколи до цих категорій додають знаки – або +, що означає недоліки або переваги офісних приміщень.

Офісні приміщення категорії “А” – це приміщення, побудовані „з нуля”, які розташовані у зручних бізнес-кварталах міста, площа якого становить понад 6000 м², в яких запроектовані сучасні мережі, автономне електропостачання, найкращі системи вентиляції офісних приміщень, сучасний дизайн, безшумні ліфти, обов’язкова наявність рецепції в холі, наявність ресторану, банківських установ та конференцзал, підземний паркінг для машин та багато інших переваг.
У Львові є декілька таких бізнес-центрів, але, на жаль, фінансова криза в Україні не дала можливості їм запрацювати на 100%. Тому вони дотягують ледь-ледь до категорії „В”.
Ціновий діапазон офісів категорії “А” у Львові становить за 2010 рік в межах від 90 до 120 грн за 1 м².

Офісні приміщення категорії “В” у Львові мають відповідати наступним стандартам. По-перше, це приміщення, котрі реконструйовані під сучасний бізнес-центр у Львові та загальна площа яких повинна становити не менше ніж 5000 м².
По-друге,
бізнес-центри категорії „В” повинні нічим не поступатись офісним центрам у Львові категорії “А”, крім того що в них переважно немає підземних паркінгів, та менш сучасний зовнішній дизайн, але всередині вони обладнані не гірше ніж бізнес-комплекси категорії “А” та відповідають усім європейським стандартам.
У Львові офісних комплексів, які відповідають категорії “В” можна нарахувати з десяток
Ціни на оренду офісів у цих комплексах у Львові категорії “В” коливається в середньому від 80 до 100 грн. за 1 м².


До категорії “С” слід віднести офісні приміщення, які реконструйовані з колишніх гуртожитків та адмінбудівель підприємств у Львові, ці приміщення переважно коридорної системи, в таких будівлях дизайн фасаду не зроблений взагалі.
Офіси без системи вентиляції, радянські ліфти, відсутність рецепції, старі інженерні комунікації, за паркомісця для машин взагалі не доводиться говорити.
Оренда офісів у Львові категорії “С”  не перевищує 80 грн. за 1 м².


Офісні приміщення категорії “D” не попадають в жодну з вищенаведених категорій.
Переважно це офісні приміщення, котрі знаходяться при
складах, базах та виробничих територіях у Львові. Оренда офісів у Львові категорії “D” користується попитом у людей, котрі прив’язані до торгівлі та виробництва у Львові. Ціни на оренду офісів у Львові категорії “D” коливаються від 45 до 60 грн. за 1 м².


 

 

 

 

Оренда офісів у Львові - моніторинг цін за 2010 рік.

 

На сьогоднішній день такий сегмент ринку як оренда офісів у Львові свідчить про те, що попитом почали користуватися маленькі офісні приміщення. Ціни на оренду маленьких офісів у Львові коливаються залежно від місця розташування та умовами, які пропонуються власниками.
Так, у 2010 році середня ціна на оренду офісів у Львові, які переважно розташовані у колишніх гуртожитках, базах та адмінбудівлях зі звичайним євроремонтом та охороною, яка чергує вночі, орендна плата за користування такими приміщеннями становить 60 грн. за один м2, плюс слід додати 8 - 10 грн. за один метр квадратний вартість опалення (звісно, в опалювальний сезон), плюс додатково компенсацію витрат на електропостачання по лічильнику та окремо укласти договір з інтернет-провайдером. Таким чином, середня орендна плата звичайного офісу у Львові ( у різних районах міста) в середньому коливається в межах від 70 до 75 грн. за один метр квадратний.

Чим далі місцезнаходження оренди офісу цього ж сегменту у Львові від центру міста та чим менше в той мікррайон курсують маршрутки та інший громадський транспорт, тим дешевше ціни на оренду таких офісів. Ціни коливаються в межах - від 30 до 50 грн за 1м2. Хоча ці офіси нічим не поступаються по якості та послугам, окрім місцезнаходженням.

Є ще одна категорія - оренда офісів у бізнес центрах Львова або, як їх ще називають, оренда в офісних центрах Львова. На жаль таких бізнес – центрів у Львові дуже мало. Тут ситуація виглядає таким чином, що в одних бізнес-центрах, які не попадають у класифікацію євростандартів ціни залежать від поверху, чим вище поверх тим менше ціни - від 70 грн до 90 грн, в інших бізнес центрах класу “В” у Львові, які, в першу чергу, відповідають європейським стандартам таким як: велика парковка для машин, при вході в бізнес центр рецепція, зручні безшумні ліфти, присутність конферец-залу у будівлі, кафе, ресторану, ціни за оренду коливаються від 90 грн до 120 грн за один м2.

Окрім цих категорій на ринку комерційної нерухомості є ще один сегмент: такий як оренда офісів у Львові в окремих приватних будівлях, які обладнані під окрему комерційну фірму. Такі бізнес будівлі, як правило, обладнані у затишному англійському або європейському стилі, що передбачає майже у кожному кабінеті камін, лакований паркет, дубові двері, кухню, кімнату відпочинку, гаражні автомобільні бокси, автономне опалення та ще багато різних переваг, які створюють індивидуальний стиль та творчій настрій.
У таких приватних офісних будівлях ціни за квадратний метр можуть коливатись від 120 грн до 200 грн за один м2.

 

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.