“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15341914 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Оренда складів з рампою у Львові (29) Аренда складов с рампой в Львове (29)
  Повернутись назад  


Ціна: 80 грн м2
ID: 2806
Складські приміщення з авторампою класу "А"В"С"
оренда складів з авторампою львів, оренда складу з рампою та промисловою підлогою у львові, знайти склад під розгрузку фур з авто-рампою у львові, складські приміщення з рампою під фури у львові, оренда складу з високими стелями під стілажі у львові, оренда складу під побутову техніуку у львові, оренда складів з автонавантажувачем.

ОРЕНДА СКЛАДУ З АВТОРАМПОЮ У ЛЬВОВІ

Новозбудоване складське приміщення загальною площею 1500 м2, у приміщенні є усі комунікації, промислова підлога, чотири порта для фур, висота 8 м, приміщення для комірника, цілодобова охорона.    За детальною інформацією


Ціна: 75 грн м2
ID: 2624
Оренда складських приміщень з рампою під фури
складські приміщення львів з рампою, оренда складу з рампою та можливістю завантаження маленьких бусів, оренда складів на територіях яких є автонавантажувачі, оренда складу з площадкою для манувру розворота фури у львові. оренда складу з рампою на кільцевій дорозі львова, оренда складу з стілажною системою у львові.

ОРЕНДА СКЛАДУ З РАМПОЮ ЛЬВІВ ТА З/Д КОЛІЄЮ

Приміщення складу загальною площею 1000 м2, на території є З/Д колія, прилегла асфальтована площадка 4000 м2, територія огороджена, охорона              


Ціна: 65 грн м2
ID: 2620
Оренда складських приміщень у Львові: з авто-рампою
Оренда складських приміщень Львів, оренда складів з можливістю завантаження з рампи у львові, оренда складів за містом у львові, оренда великих площ під складсікі приміщення з рампою у львові, оренда складів з наявністю офісів поруч у львові, оренда складу з приміщенням всередині для комірника у львові.

ОРЕНДА ВЕЛИКИХ СКЛАДІВ У ЛЬВОВІ З РАМПОЮ

Приміщення у три поверхи по 1200 м2, загальна площа 3600 м2, є два вантажних ліфта, у приміщенні постійно тримається стала температура, є наявність авторампи, рампа з З/Д колією, є можливість оренди по поверхах окремо.      


Ціна: 70 грн м2
ID: 2618
Оренда складу з рампою: по кільцівій дорозі
оренда складських приміщень львів, оренда складу зі зручним заїздом з кільцевої дороги львова, оренда складів під збереження меблевої продукції у львові, оренда складів під фурнітуру у львові, оренда складу з офісами та можливістю орендувати автонавантажувач у львові.

ОРЕНДА СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ЛЬВІВ

Приміщення загальною площею 512 м2, з опаленням, з авторампою для фур, у приміщенні зроблено євроремонт, є офіс для комірника, цілодобова охорона території, також гарний заїзд для фур, на території є можливість домовитись за автонавантажувач.        


Ціна: 72 грн м2
ID: 2617
Оренда складу з критою рампою у Львові
оренда складу де є можливість розширення у львові, оренда складів які не протікають та мають рівну підлогу у львові, оренда складу з цілодобовим режимом роботи у львові, оренда складу з власною територією у львові, оренда складів під заїзд фури, оренда складу який можна використовувати як гуртовню.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З РАМПОЮ ЛЬВІВ

Приміщення з рампою загальною площею 1700 м2, у приміщенні є кімнати для комірника, З/Д колія, зручний заїзд для фур, можна розглядати частину складу яку буде розділено сіткою між іншими орендарями.       За детальною інф


Ціна: 120 грн м2
ID: 2401
Оренда Складу з рампою під відповідальне збереження
Оренда складських приміщень у Львові, оренда складів у львові з відповідальним зберіганням, оренда складу з власним навантажувачем, оренда складів з можливістю розвантаження продукції, оренда складу з цілодобовою охороною та постійною плюсовою температурою.

СКЛАДСЬКЕ ПРИМІЩЕННЯ ЄВРОСТАНДАРТУ ОРЕНДА

Приміщення складу з рампою загальною площею 1000 м2, промислова підлога, чотири окремих порта для фур, опалення, цілодобова охорона, є можливість домовитись за розвантаження товару, також є можливісь поруч взяти в оренду офісне приміщення.    


Ціна: 60
ID: 1642
Оренда складів у Львові шевченківський район
Оренда складів з рампою у Львові шевченківський район, оренда складу з рівною підлогою під роклу та навантажувач, оренда складу під харчову та промислову продукцію у львові, оренда складів під перекидку товару у львові, оренда перевалочних складів у львові, оренда складу з рампою розрахованою під фури у львові.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА СКЛАД

Приміщення складу на Любінський загальною площею 280 м2, склад без опалення, є рампа, під'їзд для фур, територія під охороною, в складі є приміщення під комірника, є лічильник на світло, авто-рампа крита, зручний заїзд фур.    


Ціна: 96 грн м2
ID: 1629
Оренда складів у Львові з рампою під фури
Оренда складських приміщень Львів, оренда сухих складів без сирості у львові, оренда складу з гарним заїздом та високими стелями під власні стілажі, оренда складу з можливістю монтажу власної стілажної системи, оренда складів де можна встановити стілажі.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА СКЛАД

Приміщення складу з рампою, загальною площею 220 м2, складське приміщення без комунікацій, є електроенергія, авторампа, територія під охороною, є можливісь домовитись з власником за розвантаження продукції, склад сухий.   За детальною


Ціна: 96 грн м2
ID: 1372
Оренда складів з рампою та навісом під завантаження
Оренда складських приміщень Львів, оренда складів на території яких є можливість розширення в перспективі, оренда складу під гуртову реалізацію товару у львові, оренда складу з великою рампою під розвантаження одночасно декількох фур, оренда складів з навісом під фури.

СКЛАД КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА 

Складське приміщення загальною площею 2700 м2, після ремонту, промислова підлога, електрика, шість порталів для фур одночасно, велика рампа, склад поділений на чотири частини, є можливі


Ціна: 55 грн м2
ID: 1366
Оренда промислових складів у Львові
Фото Оренда промислових складів у Львові. оренда складу з розділенням між іншими орендарями сіткою, оренда складів під компанії які займаються поштовими перевезеннями у львові, оренда складу під продукцію яка боїться вологи, оренда складів з перспективою розширення у львові.

НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА СКЛАД З РАМПОЮ

Складське приміщення загальною площею від 100м2 до 900м2, з перегородками у середині складу, зручний заїзд для фур, охорона території, є можливість домовитись за навантажувач, також при потребі можна взяти невеликий офіс поруч на території.  


Ціна: 45 грн м2
ID: 1359
Оренда складу Львів з рампою залізничний район
Оренда складських приміщень у Львові, оренда складу з критою рампою у львові, оренда складів з системою відеоспостереження за територією у львові, оренда складу з можливістю завантаження та розвантаження всередині приміщення, оренда складу з широкою рампою у львові.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА СКЛАД

Приміщення складу загальною площею 2200 м2, складське приміщення з опаленням, підлога бетонна, зручний заїзд для фур з кільця, погрузка з рампи, поруч з складським комплексом є можливість орендувати офісні приміщення взалежності від потреб орендаря.    


Ціна: 46 грн м2
ID: 1355
Оренда складу з рампою та вантажним ліфтом у львові
Оренда складського приміщення у Львові, оренда складу на другому поверсі та підвальному приміщенні з нормальним вантажним ліфтом у львові, оренда складів з можливістю розвантаження декілька фур одночасно у львові, оренда складів під продукти у львові. оренда складу з рампою у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ ПІД ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТІВ

Складське приміщення загальною площею 710 м2, перший поверх, склад з рампою, з опаленням, охорона території на ніч, при потребі є маленькі кімнати під офіс, також є можливість розширення на другому поверсі цього складського комплексу.    


Ціна: 60 грн м2
ID: 1354
Оренда великого складу з рампою у Львові
Оренда складських приміщень у Львові, оренда складів з заїздом з кільцевої дороги, оренда складу коридорної системи, оренда складів які поділені мії сосідами перегородками, оренда складу з спільним заїздом для розвантаження товару у львові, оренда складів без офісних приміщень, оренда складів з відкритим майданчиком у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ ПІД БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Оренда складу загальною площею 1100 м2. складське приміщення поділено на три частини, кожна з частин має свої окремі ворота, виїзд на рампу, друга сторона рампи має вихід на залізничну колію, територія складів під цілодобовою охороною, зручний заїзд фур з кільцевої дороги.  


Ціна: 55 грн м2
ID: 1350
Оренда складів з рампою та заїздом фур з кільця
Оренда складських приміщень Львів, оренда складу з можливістю зменьшення площі, оренда складів під габаритні товари у львові, оренда комбінованих складів під виробництво, оренда складу з перспективою розширення та зручним заїздом під фури у львові, оренда складських приміщень по кільцівій дорозі у львові.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА СКЛАД

Приміщення складу загальною площею 500 м2, авторампа ,зручний розворот для фур. поруч кільцева дорога, територія в ночі під охороною, при потребі є офісні приміщення від 50 м2, на рампі можна домовитись за розвантаження продукції.    


Ціна: 48 грн м2
ID: 1075
Оренда Складу з рампою та офісом поруч
Оренда складських приміщень у Львові з рампою, оренда приміщення з можливістю розвантаження габаритних грузів, оренда складів з рампою під євростандарт у львові, оренда складу дорого у львові. оренда складу для зберегання переважно продуктової групи товарів у львові.

ОРЕНДА СКЛАДІВ З РАМПОЮ 500 М2 У ЛЬВОВІ

Складське приміщення з рампою. загальна площа 1000 м2, можливо по 500 м2, доступна ціна, чудовий заїзд  для фур з кільцевої дороги, з рампи є зіїзд для навантажувача що дає можливість завантажувати і маленькі машини навантажувачем.    

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.