“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15695276 сторінок
Спеціальна пропозиція Оренда та продаж нерухомості у Львові та Львівській області --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Продаж, купівля, оренду та обмін нерухомості у місті та області --- Купити нерухомість у Львові --- Львівська нерухомість --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Купівля нерухомості у Львові, Львівська нерухомість, Львів нерухомість у Львові --- нерухомість у Львові, КОМЕРЦІЙНА нерухомість Львова, обмін на нерухомість у Львові --- Комерційна нерухомість Львів
Промислові підлоги Львів ціни

ціни на промислові роботи у львові, ремонт промислових підлог львів, промислові підлоги у львові, зробити промислову підлогу львів, основа під промислову підлогу, який матеріал краще пісок чи щебінь, улаштування промислових підлог у львові, зробити промислову підлогу на складі, вартість одного метра промислової підлоги львів. 

Улаштування промислових підлог у Львові

 

 

Будівельна фірма пропонує свої послуги по улаштуванню робіт промислові підлоги Львів та Львівська область. Ми володіємо великим досвідом по підготовці, улаштуванню та ремонту полімерних покриттів підлоги та виконуємо усі замовлення на високому рівні.
Будівельна компанія виконує роботи по улаштуванню полімерного покриття будь-якого типу. Відповідальний підхід до ведення бізнесу, високий рівень професіоналізму наших працівників, уважне та професійне ставлення до кожного клієнта допомогають нам швидко та якісно виконати замовлення та зберігти репутацію надійного партнера.
Промислові підлоги використовуються не тільки на виробничих об’єктах, але і в складських приміщеннях, таких як: кафе, спортивні зали, банківські установи, офісні бізнес центри, лікарні, майстерні, ресторани та різного плану громадських будівлях.
В процесі виконання робіт по промислових підлогах застосовуються сучасні технології, на основі яких створюються такі промислові підлоги, які мають відмінні експлуатоційні якості: промислові підлоги витримують великі навантаження, рівна поверхня без пилу та великий термін експлуатації. Такі сучасні технології вимагають застосування як техніки при для обробки та шліфування поверхні, так і високопрофесійного персоналу, який володіє як технікою, так і знаннями по правильному використанню дорогих матеріалів, які застосовуються при виконанні промислових підлог у Львові.
Ми готові взятися до роботи на будь-якому етапі будівництва, будь-якої складності з різними типами армування, (одинарним та двошаровим армуванням, стрижневими арматурами, з застосуванням фібрового армування, а також комбіноване армування.

 

 

Час виконання промислових підлог у Львові та області залежить від багатьох факторів:

 1. Промислові підлоги Львів - підготовка щебеневого шару промислової підлоги;
2. Промислові підлоги Львівстан якості попереднього покриття промислових підлог;
3. Промислові підлоги Львівтемпературні умови виконання робіт промислових підлог;
4. Промислові підлоги Львівособливі вимоги до фінішного покриття промислових підлог.

 

На сьогоднішній день промислові полімерні підлоги поділяються на декілька категорій:

 

 

 


Промислові підлоги Львівкислотостійкі промислові підлоги
Промислові підлоги Львівпромислові підлоги стійкі до нагріву
Промислові підлоги Львівлугостійкі промислові підлоги
Промислові підлоги Львівударостійкі промислові підлоги
Промислові підлоги Львів морозостійкі промислові підлоги
Промислові підлоги Львіввіброміцні промислові підлоги.

 

По товщині промислові полімерні підлоги поділяються за наступними параметрами:

 

 


Промислові підлоги Львівтонкослойні полімерні підлоги – від 0,2 до 0,5 мм
Промислові підлоги Львів - наливні полімерні підлоги – від 0,8 до 1,5 мм
Промислові підлоги Львівкварцнаповнені полімерні підлоги – від 2 до 4 мм
Промислові підлоги Львів - полімерцементні стяжки - від 3 мм.

 

Чим більшу товщину має полімерні підлоги на промислових підприємствах або в інших приміщеннях, тим більше навантаження вони можуть витримати.
Окрім того, наливні промислові підлоги розрізняються, виходячи з наступних характеристик: кількість масової долі кварцового піску в суміші, тип розчиннику, який буде використовуватись та багато іншого.
Перед тим як починати займатись улаштуванням наливної підлоги, необхідно потурбуватись про якість основи під промисловою полімерною підлогою для складів або виробничих приміщень. Це необхідно через те, що наливні промислові підлоги відносяться до дуже складних систем та потребують відповідних якісних характеристик бетонної основи.
Потрібно звертати увагу на наступні фактори:
Промислові підлоги Львів – Для того щоб промислові полімерні підлоги для промислових приміщень мали довгий термін експлуатації бетонна основа повинна бути твердою та надійною;
Промислові підлоги Львів – при створенні епоксидні поліуретанові підлоги необхідно слідкувати щоб основа не вміщувала в собі багато вологи. Максимальний відсоток вологи 4%;
Промислові підлоги Львів – будь-яке покриття під промислові полімерні підлоги під гаражі, стоянки, промислові приміщення, складські приміщення повинні бути максимально рівними та не перевищувати перепади більш ніж 3-5 мм. 
Перед тим як розпочинати улаштування наливної підлоги необхідно підготувати основу відповідного стану. 
Спочатку фахівець проводить огляд бетоної поверхні та досліджує його на наявність вибоїн та раковин. Наступним кроком потрібно загрунтувати основу, після чого потрібно витримати технологічну паузу для просихання грунту від 12 до 24 годин.

 Наступний етап - нанесення матеріалу. Незалежно від того чи ви робите поліуретанову підлогу в квартирі або епоксидну в гаражі, спочатку треба розмішати розчин, виконуючи інструкції, вказані на мішку виробника. Виконуючи роботи по улаштуванню епоксидних та поліуретанових підлог, треба уважно слідкувати щоб кожна частина розчину лягала поруч з попередньою. При закінченні нанесення розчину потрібно пройтися по поверхні валиком з довгими голками задля того, щоб пізніше на поверхні не виступали повітряні бульбашки.
Якщо ви бажаєте бачити промислові підлоги рівними, то потрібно приділіти особливу увагу вологості в приміщенні. Зазвичай професіонали слідкують за цим за декілька днів до початку робіт по улаштуванню промислової підлоги. Вологість в приміщенні не повинна перевищувати 60%. А ось вологість поверхні бетонної основи повинна бути не більш аніж 5%.
Допустима температура повітря коли варто робити промислові підлоги - не менш +5 °С та не більш як +25 °С.

 

Гарантована якість - за доступними цінами ! 

 

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0  

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.