“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15244764 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Купити ВІТРОГЕНЕРАТОР у Львові

Що потрібно знати про вітрогенератори?

 

 

У замовників, які планують встановити на своєму будинку ВІТРОГЕНЕРАТОР або СОНЯЧНУ БАТАРЕЮ, закономірно виникають питання: а чи не виникнуть проблеми через таке встановлення енергозберігаючих технологій із службою енергонагляду, податковою інспекцією та іншими державними органами? Чи потрібні якісь дозволи на експлуатацію енергозберігаючих технологій? Чи можливо зберегти за собою вже наявне підключення до центральної мережі? Чи потрібно сплачувати податок за використання природних ресурсів? 
Більш за все у замовників такі сумніви виникають щодо вітрогенераторів. Напевно, це выдбуваэться тому, що конструкція вітрогенератора складніша за сонячну батарею та при неправильній експлуатації або поломці цього приладу дійсно може завдати шкоди здоров'ю людей або будівлям (були такі випадки як відривання лопатей у вітрогенератора). До того ж, вітрогенератор може бути джерелом шуму або інфразвуку. 

На даний момент в Україні спеціального законодавства про побутове використання вітроенергетичних та сонячних установок не існує. Виробники вітрогенераторів зазвичай пропонують прирівнювати їх до звичайних побутових електроприладів. При цьому вони посилаються на Постанову Кабміну "Про державну експертизу з енергозбереження" та на додаток до неї - "Інструкції про порядок передачі документації та здійснення державної експертизи з енергозбереження", з яких начеб-то слідує, що в Україні можна без будь-якої реєстрації використовувати для особистих потреб вітряні та сонячні установки потужністю менш ніж 75 кВт. 

Дійсно, постанова "Про державну експертизу з енергозбереження" звільняє від обов'язкової експертизи будь-яку техніку, яка не є енергоємною (а "енергоємною технікою" вважається обладнання потужністю 75 кВт та більше). 
Податку на використання енергії вітру чи сонця у нас також немає. Згідно із чинним законодавством збір за спеціальне використання природних ресурсів сплачується лише за користування земними надрами, лісовими та водними ресурсами. 

Що потрібно знати при купівлі вітрогенератора?
Обладнання, яке Ви плануєте використовувати, обов'язково має бути сертифіковане в Україні і мати висновок про відповідність "Системі стандартів з охорони праці" (ССТБ). Вітрогенератори як правило, монтуються на значній висоті, тому необхідно забезпечити захист від удару блискавки та встановити громовідвід. Висота такої вітроустановки для особистого використання - до 30 метрів. 

Вітрові електростанції 

Вітрові електростанції призначені для вироблення електроенергії за допомогою потоків повітря. Відповідно, чим постійніший вітер, тим більше енергії можна виробити за допомогою вітрової станції. Для нормальної роботи вітрової станції потрібний вітер 6-10м/с. При менших потоках повітря виробленої енергії буде менше, а то й зовсім не буде, при більших потоках (понад 13м/с) робота вітрогенератора також буде неефективною або станція працювати не буде. 

Також, чим потужніша станція, тим економічно вигідніше її використовувати. На території України вітрові електростанції економічно вигідно використовувати на високогір'ї Карпат, Кримських гір, на всій території біля Чорного і Азовського морів. Вітру в цих районах достатньо протягом всього року. На всьому суходолі України вітрові станції приблизно будуть давати 50-60% енергії залежно від регіону, тож перед тим як прийняти рішення про встановлення вітрогенератора на Західній Україні обов'язково потрыбно, щоб фахівці заміряли потужність вітру за допомогою спеціальних приладів та переконались, що у даному місці вітрогенератор буде працювати ефективно, чи слід прорахувати інші варіанти альтернативної енергії. 
Ціна на вітрогенераторну установку залежить від її потужності, потужності інвертора, ємності і кількості акумуляторів, додаткового устаткування, умов монтажу й ін. Наприклад, енергоустановка потужністю 5 КВат на добу здатна забезпечити енергією невеликий будинок, коштує в районі $25 тис. плюс 15% за монтаж та бетон на фундамент. 
В загальному випадку, вітрові електрогенератори розраховані на 30 років безперервної роботи, сонячні батареї - на 50 років. Акумулятори розраховані на 10 років безперервної роботи. 

Монтаж вітроустановки "під ключ" зазвичай займає один день залежно від потужності установки й умов монтажу. Якщо необхідно попередню закладку фундаменту, то вона виробляється як мінімум за три тижні до початку монтажу системи. Для закладки фундаменту необхідні анкери, що комплектуються разом із щоглою вітроустановки - до них буде кріпитися основа вашого вітряка. Тому вам необхідно одержати їх перед початком робіт. 

Для нормальної роботи вітрової або сонячної електростанції необхідно мати контролер заряду акумуляторів, інвертор для перетворення постійного електричного струму в побутові 220 В та мінімум два акумулятори 200 A/год. І чим потужніший вітровий генератор чи блок сонячних панелей, тим більше потрібно акумуляторів. 

Всі вітрогенератори оснащені трьома лопастями. Як це не парадоксально, але чим менше лопастів у вітроколесі, тим вище його ККД. Це перевірено як теоретичними дослідженнями, так і продувками в аеродинамічній трубі, хоча різниця між 1, 2, 3 лопатами незначна. Близько 95% усіх вироблених у світі вітряків трилопастеві. Лише один наш вітрогенератор - шестилопатевий призначений для маловітрової погоди. 

Шум вітряка при середній швидкості вітру практично нерозрізнений від фонових сторонніх шумів. 

Вітрові генератори не є шкідливими. Під час роботи вітрогенератори створюють електромагнітне поле, як і будь-який інший побутовий електроприлад. Тому випромінювання від середнього по потужності вітрогенератора не більше, ніж від електродриля. У промислових вітрогенераторів (потужністю понад 100 квт) електромагнітне поле дійсне сильне, але такий тип вітряків ніколи не встановлюють біля житлових будинків.

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0  

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.